Článok + Fotky zo včera :

http://outdoorhumenne.webgarden.cz/clanky-z-akcii-2/kojsovska-hola-21-7-2010-2.html
22.07.2010 - 15:14:54
00
nudim sa,nejde niekto na zmrzlinu? :rofl:
23.07.2010 - 07:47:07
00
Zajtra ak bude pocasie tak si chcem dat okruh SV - Kamienka - Jovsa - Remetske - Morske - Tri tably - SV. Vyrazim ked vstanem - asi tak kolo 7.00. Ak by ste niekto chceli so mnou tak dajte vediet. Pojdem len takym dietnym tempom.
24.07.2010 - 09:29:26
00
Nechce niekto isť na cyklokemp Poráčska dolina od 4 - 8 augusta poplatok 111 E ubytko plus strava a ideme dvaja autom tak sa môžte pridať ak niekto chce a má chuť. ;)
26.07.2010 - 21:06:36
00
ja sice svami nepojdem ale dufam ze nebudete jest vela suši :D lebo sa chystam niekedy vtom termine domov tak zeby bolo s kym pobicyglovat
27.07.2010 - 09:56:32
00
aach to pocasie to tak akurat na samovrazdu :D.....ale dneska este nie bike mi dali chlapci v HE dokopy v extremne rychlom case za co im patri velky diiik uz len ho prevetrat a kedze vonku je na prd pocasie a mam cas na rozmyslanie ma tak napadlo ze na cervenom klastore som hadam nebol aj par rokov.....kto pridal by sa niekto?cast by sa sla vlakom zvysok bikom termin podla pocasia
27.07.2010 - 23:00:00
00
idem do HE na zmrzlinu a potom len tak bludit.bike 8)
30.07.2010 - 07:50:28
00
Blatniky kupene 8) konecne mozem po blace behac :devil: v HE onicom tak som mastil do Sniny(kolo kamenici take fukalo az kravy vyvracalo :fubar: ) ondro baca mal ondro baca dal :rofl: aj takoj s dzonkym namontovali :rock: diki moc :y: v HE som este prezvonil Milanovi ci dakde nechce na bike bo nuda tak ma trochu okolo HE povodil...ani bars neznam kde za brestovom asi chemlon chata...po kade sa dalo po ceste aj potom za gruzovcami do prava nejake jazera ..pekne tam.potom este ponad HE na hubkovu a tade von na hlavnu tu som schytal defekt :@ sak nemoze byt vsetko na jednotku ne :P po oprave domov na lubiskej rovni daky kamionista mal dobru naladu ta kilo za mnou a potom kilo predomnou si vyhraval na melodickej trubke s prestavkami takze sa islo dobre :lol: lepsie jak rano ked si idem okolo 40..zaradena trojka :D predomnou si traktorista cestar kosi okolie cesty tak reku obehnem ho vpredu nic vzadu nic prechadzam na druhu stranu tu zrazu on z nicoho nic prida prudko stoci volant a otaca sa na ceste :sweat: len len ze som to uhamoval :angel: takze blatniky vyskusane aj po blate a vode su ok vdaka SVbike servis :handshake: este zajtra ich vyskusam po polskom blate :party: ideme totiz rano s MilanomO pozriet Komanczu tam ma byt rano o 9.00 nejaka mtb bike sutaz.kto chce nech sa prida je vitany ide sa pomaly ja mam cas.odchod z HE vlakom o 6.22 do ML (tu este nakup do tesca)stade uz na biku cez palotu...komancza a potom chce ist cez Jasliska..certizne...domov.moje :mp: 0902820458 :hai:

Prílohy:

SANY0001.JPG
SANY0001.JPG 409.94 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0002.JPG
SANY0002.JPG 444.36 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0003.JPG
SANY0003.JPG 462.55 KiB thumb_up0thumb_down

30.07.2010 - 17:25:28
00
nikto sa neprida?nevadi.milanO planuje dvojdnovku na solinske...cez ruske sedlo...tak podte niekto bude sranda :party: vlakom rano do stakcina,kedy neviem mne jedno,ale cim skor lebo leto zachvilu konci :lol: ringo pod a ber aj palia.ked vsetko dobre pojde tak na zajtra mame dohodnute so zt0350 vylet do st.lubovne rano vlakom o 4.07 z HE potom do PL a sup ho na SK cez tylicz BJ kapusany p.presove vlakom domov...kto chce moze sa pridat :rock:
s blatnikami je zivot hned o nieco krajsi :lol: 8)
PS:ked kupis novy plast a postavis ho pred seba tak ma tvar kruhu...a ten drzi...ale ked som vcera stiakol z kolesa ten svoj vybral z neho dusu tak si "lahol"posladal sa jak sveter :lol: total zmeknuty ziadny tvar pevnost bokov skratka nic ako keby ho krava zozuvala total zniceny :@ bocne reflexne pasiky na framforce.. :tmi: chce to novy...ondro mas tam pre mna detonator maxiss iny nekkcem :shake: :rofl:
ide sa PL vola :sun: kraj obrazowy :nod: :hai:
31.07.2010 - 06:23:33
00
sme doma :rofl: aj s burkou za zadkom :rain: mozem povedat ze dobre bolo 8) .sa mi pacilo.vcera povodil on mna dnes ja jeho :lol: vlakom do ML tesco nakup slapacka cez palotu.komancza asi 9.15 este ani nezacali ze o 10.00 tak mi vravi podme zatial dakde..zobral som ho klastor pozriet.stupacik a tu nas uz z dialky starsia mniska zdravi a vola..potrebovala dofukat koleso na furiku :angel: tak som vyskusal pumpu co som kupil v SVbike servis.bola ok len som otocil gumicku.som spravil dobry skutok :l: pytam sa este dakde?ze hej tak tocime na kopcek kulaszne nech slape :P hore otocka a spat.popozerat maraton trochu a ide sa jasliska.cesta ok pod mrakom vietor tiez ok.premenlivy.za jasliskami po dvoch km defekt ale vobec ma to netocilo s tym som ratal dalej pomaly opatrne az na slovensko uz bez defektu.domov sme to roztocili sak dole kopcom :D este mal sklony ze cez cabalovce-svetlice..hovorim ze radsej podme roskovce a dobre ze sme tu isli bo tam lejak nenormaly..atd,atd... :party:

Prílohy:

bolo ich tu aspon 100 cyklistov.JPG
bolo ich tu aspon 100 cyklistov.JPG 618.41 KiB thumb_up0thumb_down

cabiny.JPG
cabiny.JPG 346.43 KiB thumb_up0thumb_down

ciel vyhlasovanie aj zachranne vozidlo vedla.JPG
ciel vyhlasovanie aj zachranne vozidlo vedla.JPG 324.92 KiB thumb_up0thumb_down

dievca som uz nestihol cvaknut tak dalsi.JPG
dievca som uz nestihol cvaknut tak dalsi.JPG 420.56 KiB thumb_up0thumb_down

do ciela sa vracali spinavy otrepani ako certi.JPG
do ciela sa vracali spinavy otrepani ako certi.JPG 374.57 KiB thumb_up0thumb_down

dobra asfaltka.JPG
dobra asfaltka.JPG 543.43 KiB thumb_up0thumb_down

gymnazium.JPG
gymnazium.JPG 337.94 KiB thumb_up0thumb_down

jasliska.JPG
jasliska.JPG 394.59 KiB thumb_up0thumb_down

klastor.JPG
klastor.JPG 411.63 KiB thumb_up0thumb_down

krasny brod.JPG
krasny brod.JPG 421.04 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2010 - 17:47:48
00
aj zajtra tam ma byt akcia dokonca cezhranicna so slovakmi.

Prílohy:

kulaszne.JPG
kulaszne.JPG 539.68 KiB thumb_up0thumb_down

ML oktavia tade prehnala.JPG
ML oktavia tade prehnala.JPG 563.01 KiB thumb_up0thumb_down

ML tesco nakup.JPG
ML tesco nakup.JPG 331.26 KiB thumb_up0thumb_down

musel som ho sfotit nedal pokoj.JPG
musel som ho sfotit nedal pokoj.JPG 561.21 KiB thumb_up0thumb_down

navigatori regulovcici sa mi pacilo.JPG
navigatori regulovcici sa mi pacilo.JPG 551.1 KiB thumb_up0thumb_down

samy šuter.JPG
samy šuter.JPG 680.75 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0014.JPG
SANY0014.JPG 558.83 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0016.JPG
SANY0016.JPG 560.92 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0020.JPG
SANY0020.JPG 538.47 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0022.JPG
SANY0022.JPG 297.19 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2010 - 17:57:57
00
kde jaku cestu polnu do lesa videl len tu podme tam podme :lol: vravim ta ani do rana sa nevratime domov ked budeme vsade zachadzat :lol: nabuduce...

Prílohy:

SANY0023.JPG
SANY0023.JPG 315.41 KiB thumb_up0thumb_down

serpentiny na roskovce.JPG
serpentiny na roskovce.JPG 443.79 KiB thumb_up0thumb_down

vsade policajne hliadky.JPG
vsade policajne hliadky.JPG 495.77 KiB thumb_up0thumb_down

za palotou..chcel som jelenicu ale zmizla tak aspon milana.JPG
za palotou..chcel som jelenicu ale zmizla tak aspon milana.JPG 330.29 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2010 - 18:04:49
00
takze zt0350 vyjazd na zajtra zrusil cize som volny :rofl: kto chce kam nech pise ak mi to bude vyhovovat tak sa pridam.mozno skocim zase hore do PL komancza...ze co to za spolocnu akciu SK/PL 8)
31.07.2010 - 20:19:52
00
Blue a to si sa nemohol ozvat??ze si v komanczi na maratone?stacilo prezvonit ja ze si este v choravatsku...mohol som ti spravit foto 8) dnes sa asi pridam k balturs a pojdem pozriet ten festival v mikovej...tak vstavaj a pod tiez :party: ide mi hlavne o ten prechod do bystrej..ak by tam neboli tak taham PL :hai:
a scahni z posceli aj brata naj idze tiš :lol:
01.08.2010 - 07:07:02
00
dnes s balturs festival mikova cez roskovce bystra po lese dalej havaj staskovce stade uz zla cesta asfalt povytrhovany sama diera v nej trava rastie kde nieje diera je zaplata :lol: taka vytriasacka kluckovanie az hore na mikovu takze cesta tam aj spat 10-15km/hod :wasntme: v krasnom brode sa tri zienky oddelili a sli po hlavnej cez malu polanu..mi cez asfalt serpentiny smer na roskovce tu da dedinou polna kamenista hore na luke potom sme stocili dole do lesa po lesnej kamenistoblatistej ceste ale bolo tu vela zatacok co sa mi pacilo 8) dole sa deli lava ide do varechoviec mi sli po pravej iba jedna velka mlaka tu bola...do bystrej hore kopcom taky stupacik pekny tu este bol.vo v.vladici mali obed ja medzitym vybehol do dedinky sucha az na konecnu...potom spat.este stale jedli tak som potiahol sam na mikovu.pred dedinou stupak a po slnku :sun: ked som sa tam dotrepal tak mi povedali ze festival na koci dediny a treba ist dooole :wasntme: co som si tazko vydrel hore to som stratil :@ trebalo vstupenky taka kudba ma nezaujima tak som tam ani nesiel...oni urcite nafotia tak fotky na ich stranke potom.vratil som sa k nim aj ked na m.polanu som to mohol mat raz dva ale v vo v.vladici nebol signal tak som nechel aby ma cakali a nevedeli kde vlaste som preto som siel spat...akurat nasadali na bike tak len rychla rozlucka a domov cez rokytovce cabiny...pocasie vyslo..stretol som aj bluebikerovcou akurat sli do kostola a potom na domasu.aspon ze jimmy51 sa pridal :y: a tahal jak traktor do kopca 8) taka kludas jazda..uz to pisem druhykrat :devil: blbne internet...takze fotky az potom ked to vobec chyti..
01.08.2010 - 17:23:43
00
keyboard_arrow_up