Ale zamyslali ste sa nad tym ze ked sem pisete prispevky o svojich bajkoch a davate sem fotky svojich tatosov,popripade fotky z vyletou tak sa popredu nepriamo pripravujete o BIKY :!: :!: :!: Mozno ze som paranoik ale takto nejako to dnes funguje. A geroy myslim ze ten tvoj bike bol riadnym magnetom pre corkarov...

hmm...ty sa vystavujes riziku uz len tym ze si sa tu zaregistroval, a vobec, uz len tym ze si si zriadil internet, lebo niekomu sa mozu prestat pacit tvoje reci a bez problemov si ta najde...takze to ber tak, ze ked niekto velmi chce, spravi to bez mensich problemov. a je jedno ci ide o BIKE alebo o ZIVOT :wink:
10.01.2007 - 20:14:44
00
xixao: To trochu preháňaš. Rád pozeráš akčné filmy však?

Kebyže rozmýšľam podľa toho čo píšeš, tak si bike kúpim v noci, aby náhodou niekto nestriehol s foťákom a kamerou pred obchodom a nevidel, kto že si to kúpil taký bike.
A čo to už len musí byť za riziko ísť na nejaký maratón. Lebo čorkár si pozrie v cieli, kto má aký bike (bude mať notes s pripravenou tabuľkou, kde si ku každému štartovnému číslu bude písať typ biku a keďže sa bude pohybovať v blízkosti cieľa bude nenápadný, lebo ho všetci budú považovať za rozhodcu) a potom podľa mena vo výsledkovej listine pôjde na istotu.
11.01.2007 - 09:28:11
00
S tým švajčiarskom by som si nebol taký istý. To tak mohlo byť v minulosti.
Pred pár dňami v rakúsku zadržali auto slovákov, ktorí vo švajčiarskych lyžiarskych strediskách kradli lyže. V aute ich mali niekoľko desiatok párov.
:oops:

Toto samozrejme nebolo vinou švajčiarov, ale aj tak od čias nežnej revolúcie sa nielen že pozitíva posúvajú zo západu na východ, ale aj negatíva z východu na západ. Tým myslím také veci, že nemeckí a rakúski vodiči, ktorí boli kedysi vzorom ohľaduplnosti pochytili čo to od nás prípadne našich susedov. Takisto sa aj v nemecku, švajčiarsku stáva bežným športom tradičná slovenská discpilína akou je neplatenie faktúr.
11.01.2007 - 11:11:31
00
pre par ludi je to dobry biznis...


Preto netreba kupovat corky aj ked ceny byvaju velmi lakave. Ked nebude po corkach dopyt, bude sa menej kradnut.

Zdar!
11.01.2007 - 11:15:02
00
Tí čo kupujú lopaty nemajú moc ďaleko od čorkárov. Pochybujem, že by si dali dohovoriť.
11.01.2007 - 11:16:22
00
Ja len nechapem, ako moze niekto existovat s niecim, co je kradnute (teraz nemyslim iba bike). Ved pri kazdom pohlade mi musi napadnut, ze je to kradnute a nieviem si predstavit, ze by som s takym niecim mal byt neustale konfrontovany...

Zdar!
11.01.2007 - 11:24:11
00
Ja len nechapem, ako moze niekto existovat s niecim, co je kradnute (teraz nemyslim iba bike). Ved pri kazdom pohlade mi musi napadnut, ze je to kradnute a nieviem si predstavit, ze by som s takym niecim mal byt neustale konfrontovany...

Zdar!

No, bohuzial nie kazdy zmysla tymto sposobom ... niekto sa doslova vyziva v tom, ze ma nieco, co predtym patrilo niekomu inemu a on mu to zobral :evil: :cry: ... ja osobne by som zlodejom usekaval ruky, ako sa to robilo kedysi, ale bohuzial, potom by sme na nich museli pracovat zase len my :evil: ale suhlasim s Tebou, ja by som nemohol mat doma nieco ukradnute alebo nieco, coho povod by bol nejaky hmlisty alebo nejasny.
11.01.2007 - 11:29:58
00
xixao nechápem prečo si zakladáš nového usera, myslíš si že to nikto nezistí, veď sa prihlasuješ z tej istej ip adresy. ty máš svoj názor, audino alebo ktokoľvek iný má svoj názor, ktorý môžeš a nemusíš akceptovať a nie sa hneď na niekoho osočovať. btw. tiež si myslím, že to s tým fórom až také vážne nebude, veď geroy tu nepíše kde presne býva.
11.01.2007 - 12:08:26
00
Ale nick si vymyslel dobry :-)
11.01.2007 - 12:19:16
00
Len skoda, ze na viac, ako na vymyslenie nicku, sa mu uz rozum nezvysil :twisted:
11.01.2007 - 12:26:53
00
Katko ale niektory tu spominali svoje adresy a ty co su z mensich miest tak si ludia zapamataju ze maju taky vymakany bike , cize myslim si ze aj xixao ma v dacom pravdu ale zas si nemusel davat novy nick aby sa hadal :roll:
11.01.2007 - 15:20:41
00
Preto netreba kupovat corky aj ked ceny byvaju velmi lakave. Ked nebude po corkach dopyt, bude sa menej kradnut.


skutocne si realne myslis, ze to niekedy nastane??? asi som pesimista, ale ja teda nie...

2xixao viacnasobne vytvaranie kont sa niekde (zalezi od admina) berie ako dovod na BANan, tak sa krot trosku :wink: btw. nepozeral si nahodou viackrat nepriatela statu?
11.01.2007 - 15:49:16
00
Preto netreba kupovat corky aj ked ceny byvaju velmi lakave. Ked nebude po corkach dopyt, bude sa menej kradnut.


skutocne si realne myslis, ze to niekedy nastane???


Mozno som idealista, ale ja verim, ze ludia su napravitelni, len potrebuju pozitivne vzory, ktore by mohli nasledovat. Velakrat staci malo - napr. ked sa ma niekto zacne pytat, ci si ma kupit lopku, zatvarim nevrlo a dorazne mu prehovorim do duse. Ja viem, ze vzdy tu budu kreteni, na ktorych to nebude fungovat, ale vacsina si povedat da.

Zdar!
11.01.2007 - 16:22:02
00
no ved to, ze stale budu ludia, ktori to nebudu schopni(resp. nebudu chciet) pochopit. takze lopaty podla mna tak skoro nezmiznu...kazdopadne vela chuti do osvety;)
11.01.2007 - 16:35:42
00
dovolil som si tu trochu poupratovať, tak sa nečudujte. ďakujem.

no a k téme: tiež si myslím, že dopyt sa len tak ľahko nevytratí, najmä nie u nás, kde kúpna sila je niekde inde ako na západe, ale samozrejme je to aj o morálke :cry:
17.01.2007 - 14:53:41
00
keyboard_arrow_up