Co opravovat, ale ako na neho nasadnes ? resp. ako ho vobec najdes, ked ho neuvidis ? :P :lol:
11.01.2007 - 11:35:04
00
no tak stacilo by aj spekulovania....... ide nam tu o uskladnenie
zastavam nazor bike rozobrat a tak schovat, alebo niekde na dobre miesto....
11.01.2007 - 13:43:42
00
A co ked sa da cip do karbonoveho ramu :shock: to mozno bude fachcit :lol:
11.01.2007 - 15:24:42
00
tak tu uz pripada iba moznost: vyrobyt si vlastny bike, ze bude kazdy vediet koho je :lol: :oops:
11.01.2007 - 18:28:51
00
tak tu uz pripada iba moznost: vyrobyt si vlastny bike, ze bude kazdy vediet koho je :lol: :oops:


Tak to ťažko, dnešný zlodeji sú už taký vynaliezavý že ho prerobia tak že ho ešte aj tebe samému predajú a nič si nevšimneš 8)
11.01.2007 - 21:16:18
00
tak tu uz pripada iba moznost: vyrobyt si vlastny bike, ze bude kazdy vediet koho je :lol: :oops:

a za pol roka sa uz bude vyrabat v cine ako seriovka. sak cinania vsetko dokazu okopirovat.
11.01.2007 - 21:19:09
00
tak tu uz pripada iba moznost: vyrobyt si vlastny bike, ze bude kazdy vediet koho je :lol: :oops:

a za pol roka sa uz bude vyrabat v cine ako seriovka. sak cinania vsetko dokazu okopirovat.


A vyzbroja nimi čínsku armádu. Začne invázia a z celého sveta sa stane ríša čínska :cry:
11.01.2007 - 21:25:21
00
najlepšie by bolo ma nom stále bikovať a vtedy by sme ho nemuseli nikde skladovať :lol:


neber to nijako zle ale to by asi nestacilo na konci leta som siel domov dost utahany a ako uz som spominal mam bike cca 7000,- cize nic extra co by sa oplatilo ukradnut mi no ale k veci idem si domov a uz skoro pri baraku typek vybehol spomedzi zaparkovanych aut ku mne a strekol mi nejaku ppcovinu do ksichtu ja nastastie som mal siltovku a sklonil som hlavu a tak mi to strekol na siltovku co uz v tom som ho drzal a supoval som ho s mojimi 100kg vahou co to donho slo na to som zavolal policajtov ktory ked prisli jednak ho nechali ist pretoze sa nic nestalo "chapete nic sa nestalo" a ked som zacal vyskakovat ze jakto ze sa nic nestalo este ja som mal zle ze ma mozu zabasnut za "ublizenie na zdravy nejaku debilkovi co sa ma snazil oslepit a cmajznut mi bike" nic proti policii ale mal som viac ako sto chuti naplacat este aj im dvom....

takze asi tak ak si myslis ze ak bikujes za jazdy sa ti nemoze nic stat....

v kazdom pripade zelam vam vsetkym nech sa vam nic podobne nikdy nestane pre moju bezpecnost neuvediet kde sa mi to prihodilo...!!
12.01.2007 - 15:42:10
00
Mal si ho radsej poriadne vyklepat a pretoze policiu je v takom pripade zbytocne volat . Mal si svedkov ze ta napadol?
12.01.2007 - 17:45:38
00
Hmm ja ako znalý veci ti môžem povedať že je to ťažké posúdiť, bez svedkov ti mohli veriť alebo nemuseli, ale samozrejme záleží aj od konkrétnych policajtov. Ono v dnešnej dobe aj policajti už musia všetko dokladať dôkazmi, inak ešte dostanú aj oni od nadriadených, dnes už bez dôkazov nemôžu nič. Ale v tvojom prípade sa jednoznačne malo jednať, pokiaľ našli ten slzák u neho a na tvojej čiapke boli jasne viditeľné stopy, ale ako vravím, nieje policajt ako policajt a ja by som sa to snažil prejednať, pretože z toho čo si napísal ide už o trestný čin, pokus o prečin krádeže podľa § 212 ods. 2 písmeno neviem ktoré z pamäti, je tam niečo o veci na sebe, pri sebe v zákone č. 372/1990 Zb. (Trestný zákon). Ak máš možnosť mrknúť do neho tak pozri koľko by dostal, ja ho mám len v robote, doma mi ho netreba. Pri pokuse je to také isté ako keby ho dokonal ale zasa, muselo by sa dokázať že mu šlo o ten bike alebo je druhá varianta a to je lúpežné prepadnutie (pokus), tam je vyššia sadzba ale neviem ten § ale všetko záleži len na podrobnostiach ako sa to stalo, rozhoduje tam len jedna podmienka a to je či použil násilie alebo nemal na to čas. Hmm takže k tejto veci asi toľko.
13.01.2007 - 14:28:58
00
...ale ako vravím, nieje policajt ako policajt...


Jeden postupuje podla zakonov SR a druhy podla zakonov Uzbekistanu. Alebo ako mam tomu rozumiet?
Inak suhlasim s tym, ak nedokazes umysel, tazko niekoho trestat. A ten lump o tom vie.
13.01.2007 - 17:41:40
00
to jfab: dobre si to vystihol, by si sa divil ako recidivisty dobre už poznajú zákony, bohužial niektoré zákony sú robené tak ako sú robené a nedá sa s tým nič robiť. Teraz už každý smrad čo kradne alebo robí vlámačky začne pri predvádzaní sam vykrikovať ako pozná svoje práva a aké ma možnosti, hlavne že má rozpichané ruky od ihly a vraj feťák, no skoro právnikom môže byť
13.01.2007 - 19:20:09
00
no typek kym dosli policajti fasoval dovtedy kym ho presla myslienka na utek ... takze ma vecer dost boleli hanky aj dlane co som ho fackal... to je ale jedno na mieste cinu som bol ja (obet) on (pachaptel) kaser na zemi ktoreho sa do prichodu nikto nedotkol takze tam boli jeho otlacky moja siltovka a prava ruka od toho sajrajtu z kasera plus nahodny okoloiduci ktory aj keby presne videli co sa stalo tak by nikto znich nijako nepomohol.. plus policajti ktory zabavili kaser zapisali si jeho meno podla TOHO ZE IM HO ON NADIKTOVAL (bez obcianskeho ) mne poradili nech na to zabudnem ze sa vlastne nic nestalo ze cely som bike mam este som si udrel pre radost tak v com je moj PROBLEM...!!!! nakoniec typek zacal vyskakovat ze ma da na sud za ublizenie na zdravy a podobne keci policajti ze to sice moze ale vzhladom na situaciu by to pre neho nebolo vhodne tak som mu este oznamil ze asi mal malo a este raz ho uvidim v mojej stvrti (in tha hood) tak nafasuje ciste pre radost .... on ze on pozna toho a toho a ja ze ja poznam na protidrogovom toho a toho tak sklopil usi a zrazu bol ticho policajti nasadli hned ako ho pustili a pockali nech ho nedokoncim a odysli a ja nasraty som sa tiez pobral dnes si to uz tak neberiem ale mam pri sebe paralizer a nasupujem tolko elektriky do prveho sraca co sa ma bude chciet dotknut kolko sa len do neho zmesti a teda pokial baterky budu vladat ..... ja som si kupil bike za 7000-8000skk pol roka som chodil na cierno v mhd a zral dva krat denne chleba so solou obcas z maslom a solou (prepych) a nejake hovado co sa nevie asi ano podpisat s dobodanymi rukami od ihly by ma chcel takto okradnut nechapem ze vobec nabral tu odvahu ked ma videl proste troska...
17.01.2007 - 11:45:56
00
este k tej policii chcem aby bolo jasno ... nenadavam na nich pretoze som presvedceny ze to nemaju lahke vzhladom na to ako funguju zakony ktore im davaju pravomoci...napriklad ked idem o jednej rano domov zo zastavky co je cca 10 minut peso tak ma pristavia 3x a skontroluju co si velmi cenim pretoze aspon viem ze su tam keby daco ... proste v mojom pripade vtedy asi nemali moc moznosti ... na ich mieste bych sa na to asi vykaslal tiez komu by sa chcelo pisat protokol o nejakom debilkovi co chcel slohnut bike za 7-8 litrov a este aj na drzu dostal...
17.01.2007 - 11:48:43
00
zeropoint klobúk dole pred tvojou duchaprítomnosťou :shock:
17.01.2007 - 12:13:27
00
keyboard_arrow_up