Intersport Stupava Trophy 2010

31.07.2010
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alibernetCraObsdzajrofixskaivodrnojaro180johhhnyjurajko1975KamikubaskukyLakynoLazilovi92magic7mamrecekmartin190milsuMisqa12nufkooborPeto02richardlesejbouSmejotmaxtomitoTrancevankes
suhlasim s tou Borinkou, ani mna intuicia nesklamala. Siel som medzi poslednymi, takze niekedy sa stavalo ze regulovcici sa zobudili neskoro :)

Este jedna vycitka, na parkovisku bikov vraveli ze su tam len do 17:00.

Inak bolo znacenie super, tabulky aj pasky cez cestu, nedalo sa zabludit. Tiez ma potesil funkcny servis na obcerstvovackach, na BK mi expresne vymenili dusu - dva krat som od singla pri Vydrici dofukoval.

Neslo sa mi najlepsie, v stupaniach som sa trapil od sameho zaciatku, ale az po BK som stupania daval pekne v sedle. Zlomilo sa to v Lozorne, stratil som minimalne pol hodinu a predbehol len tich, co sa trapili este viac ako ja.

Inak poklona Zuzane Ondrasikovej, na start dosla na biku a umiestnila sa na dlhej! Keby som aj na trati bol rychlejsi ako ona (cestou domov som ju dobehol a predbehol), tak by som bol so sebou veelmi spokojny. :)
31.07.2010 - 21:57:03
00
..prvý maratón bol naozaj skvelý,aj keď som len behala za deťmi okolo jazierka... :D


..pre mamičky,ktoré sprevádzali detičky- mamičky by mohli svoje ratolesti povzbudzovať z okraja trate,lebo stále blokovali niekoho za nimi a nedalo sa prejsť.. :?:

..perfektný sprievodný program,pre deti super akcia,ak sa bude dať,tak budeme chodiť každý rok,bolo naozaj skvele.. :y: :y: :y:
31.07.2010 - 22:03:22
00
Dnes to bolo super. Išiel som 40 ku.
Trati prospel dážď posledné dva dni. Bolo to podstatne zaujímavejšie a zábavnejšie.
Oproti minulému roku musím pochváliť organizátorov. Po trati sa nenaháňali štvorkolky.
Pretekaniu hodne prospelo vynechanie singlu Cerová dráha (v porovnaní s minulým rokom)-
Single pozdĺž červenejTZ a nad Slivom super.
Wapky a sprchy nehodnotím nepotreboval som ich (hlavný stan som mal u kamaráta v Stupave).
Celkove veľmi dobre zvládnutá akcia.
Mohlo byť akurát viac košov.
Ešte raz - super.
:clap: :clap: :clap:
31.07.2010 - 22:38:35
00
paráda, až na totálne nezvládnutý štart krátkej. zlé, zlé. takto určite nie. treba to urobiť vo vlnách, alebo vybrať širšie miesto. zbytočne stres, nervozita, nadávky, pády, drganie a neviem čo ešte. tí čo stáli na boku mali ísť ako poslední a nie zablokovať tých, čo čakali 15 minút medzi mantinelmi.
31.07.2010 - 23:27:00
00
Fuu, zivy a skoro bez skrabnutia :-) Skoda toho blata (v jednom som sa asi 5km pred cielom vykupal) a blbeho useku za Kolibou na singli (20ty km) kde stal jeden fotograf. Strom, koren, za nim velky kamen a uz som letel cez riadidla, za chvilu za mnou dalsi dvaja. :worried: Nastastie len skrabanec na kolene a vacsia trzna rana na lakti...


Peto ja som sa strepala asi 2 metre pred tym a kym som sa pozbierala tak tam tiez dalsi traja lahli :D Pocula som od priatela ktory tam stal na asfaltke, ze to bolo zevraj velmi inkriminovane miesto a musela zauradovat aj sanitka.

Maratonik sa mi pacil a na to ze som od Svatojurskeho maratonu na horaku nesedela (iba cestak) tak to dopadlo celkom pekne. Nakoniec sa aj oplatilo, vyhrala som nieco aj v tombole :party:
31.07.2010 - 23:29:10
00
Kto bol cca na 21 km do pol jednej, možno sa nájde :)
http://picasaweb.google.sk/ludmilagrauzelova/StupavskyMaraton3172010#
01.08.2010 - 01:29:36
00


To je Martin Skopek
01.08.2010 - 06:43:57
00
Peto ja som sa strepala asi 2 metre pred tym a kym som sa pozbierala tak tam tiez dalsi traja lahli :D Pocula som od priatela ktory tam stal na asfaltke, ze to bolo zevraj velmi inkriminovane miesto a musela zauradovat aj sanitka.

Maratonik sa mi pacil a na to ze som od Svatojurskeho maratonu na horaku nesedela (iba cestak) tak to dopadlo celkom pekne. Nakoniec sa aj oplatilo, vyhrala som nieco aj v tombole :party:


To bolo asi to miesto, kde stala aj moja frajerka. Problem bol v regulovcicke, co tam stala ako tapka.. Moja frajerka musela volat sanitku a starat sa o pana, co si rozrazil hlavu.. Regulovcicka nezastavovala krizujucich chodcov, cyklistov. Asi ani nevedela, co je presne jej ulohou..
01.08.2010 - 06:50:26
00
http://picasaweb.google.sk/milosh636/StupavskyMaraton#5500144841255281106

:y: :clap:
01.08.2010 - 09:01:36
00
Zdravim, je nejaka suvislost medzi tymto pretekom a oznacenim trate paskami Intersport v smere od Bratislavskej koliby na biely kriz a pod. ?
01.08.2010 - 09:43:17
00
...myslím že áno, bo sme tade včera išli ;)
01.08.2010 - 09:47:04
00
ale prd, :tmi: angel ty tu co robis ? zacinas nanovo ?
01.08.2010 - 10:37:52
00
...myslím že áno, bo sme tade včera išli


aha - takze za ten bordel v lese mozu ludia co su uvedeny ako organizacna zlozka pretekov.

Konkretne Radovan Dlouhý, rado@stupavskymaraton.sk
Juraj Jánošík, juro@stupavskymaraton.sk
Pavol Grujbar, palo@stupavskymaraton.sk

???
Len by som chcel vediet na koho mame na miestnom urade smerovat staznost, ked nedaju les do povodneho stavu a ostanu tam tie plastove pasky Intersport, ktore sluzili na orientaciu kade ide trat.
Je super ze sa organizuju taketo preteky, ale nieje uz vobec slusne nechat po sebe taky bordel v lese. Plastove pasky intersport na kazdom druhom strome. Predpokladam, ze keby to takto urobil kazdy, tak za rok to tam vyzera ako na luniku. Chcelo by to prirodu nie len vyuzivat, ale aj sa chovat ako ludia a nie ze po nas potopa.
01.08.2010 - 11:24:40
00
Nebud prosim ta prehnane aktivny :tmi:
Mame par hodin po maratone a organizatori sa dostali do postele urcite az v noci...
k odstraneniu faboriek a znacenia prijde urcite co najskor ako to bude mozne,

keby to tak bolo aj po tyzdni tak mozes vyskakovat
01.08.2010 - 11:30:32
00
neboj sa nič, oni to spracú.. ten maratón bol aj vlani aj predvlani.. takisto aj greenbike maratón a pásky niesú..
01.08.2010 - 11:32:19
00
keyboard_arrow_up