Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
Ja sa tiež z radosťou pridám ak budem moči ;)
11.08.2010 - 19:58:52
00
v nedelu som bol na Javorniku 1017m na Ukrajine viac http://forum.mtbiker.sk/sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/bikova-ka-v-okoli-sniny-t18474-2100.html
Dnes podvecer na Zbojnicaku, bol som prekvapeny suchom aj cesta hore je vo velmi dobrom stave.

Prílohy:

Komentár súboru: tesne po zapade slnka
zapad slnka.JPG
zapad slnka.JPG 342.66 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2010 - 23:47:38
00
v nedelu som bol na Javorniku 1017m na Ukrajine viac http://forum.mtbiker.sk/sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/bikova-ka-v-okoli-sniny-t18474-2100.html
Dnes podvecer na Zbojnicaku, bol som prekvapeny suchom aj cesta hore je vo velmi dobrom stave.

cavelo. to ja som dal z lubotic do Podhradika po zltej na Zl.studnu , potom na Hanuš,sedlo . Trichotare .Javornicka , Fricka , poza Sovu , na štavicu .spat pomedzi chaty , k Luk oil umyt bk. od Pavloviec to bolo v lese vlhko niekde aj blatko ale od sigordskej strany sucho až prašno , perfekný výlet za 3 hodky a stretol som aj jelena pred Han sedlom .Krasny kral lesa.
13.08.2010 - 15:03:07
00
Ja som sa dnes vybral hladat Salamander. Idem si veselo... zelena, cervena, modra... a zrazu Sigord :D Zajtra asi skusim stastie znova :)

A vecer som asi stretol niekoho odtialto z fora na semaforoch na novej ceste. Ale, kym som si pripravil v hlave uvitaciu rec, tak naskocila zelena :(
13.08.2010 - 20:38:52
00
Chlapi, prisli mi jedny krasne tretry, ale su tesne. Karbonova podrazka, poctiva guma na spodku, aby sa dalo aj dobre chodit (foto podrazky je z ineho farebneho prevedenia, tretry su cierno-cervene, ako inak ;) ). Vhodne pre nohu do 275mm (standardne c. 42-43). Dobra cena (130 EUR). Ak by sa niekomu hodili, dajte mi vediet cim skor na 0905/637722, PM alebo peterg@gmail.com, inak ich posielam spat. Samozrejme ze v ramci PO a okolie mozno vyskusat.

P.S. Ospravedlnujem sa za tu nepatriaci prispevok, ale ponuka je najme pre PO a okolie, lebo cas trochu suri (termin na vratenie).

Prílohy:

Diadora X-trail Carbon.jpg
Diadora X-trail Carbon.jpg 95.51 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2010 - 00:36:06
00
Tak dnes bolo pekne až miestami pekelne aj výlet sa vydarilšak posudte Švaby , Sigord , Chaty , Racova , Bodoň , Temný les , vysielač , Grimov laz , Obracana studňa , Pod Praporcom , Zamutovske skaly , Obracana Studňa , Hermanovský okruh , po bežeckej na Temný les , Zl.Baňa , Švaby.. na Temnom lese som stretol početnu partiu z PO asi okolo 15:30 smerovali na Grimov laz oni na rozdiel odo mňa boli čisty . Stalo to za to . foto -- :clap: http://alfireto.rajce.idnes.cz/Zamutovske_skaly_14.8.2010/
14.08.2010 - 21:30:26
00
Dnes podvecer som bol na Kvasnej vode. Isiel som cez borkut, na Malkovsku horku a po zltej myslim som zisiel na Kvasnu. V useku Malkovska horka-Kvasna voda je strasne blato :( ku koncu je to uz ok, ale dost dlhy usek je uplne blativy a neda sa to uplne obist...Dnes som mal aj bonus a to vysibanie zihlavou vysokou vyse metra :D
14.08.2010 - 21:35:32
00
Miso, to si si vybral asi najhorsiu cestu na kvasnu:)..BTW, nebola ta zlta zahadzana konarinou?
14.08.2010 - 21:54:59
00
no tak ja viem, ze malokedy je tam sucho :D ale mal som chut stadial prejst, lebo tento rok som tam este nebol...konare tam boli, ale nikde som nemusel zosadat, to skor na useku Borkut-Malkovska, tam boli myslim na 3 miestach spadnute stromy o priemere asi 15cm, neskumal som to blizsie...a tiez tam bolo dost konarov, teda nepamatam si, zeby tam toho bolo tolko, co teraz, ale vsetko vedla chodnika...na vela miestach bol aj vymyty zlab od vody, takze sa islo horsie...
14.08.2010 - 22:29:35
00
Dnes podvecer som bol na Kvasnej vode. Isiel som cez borkut, na Malkovsku horku a po zltej myslim som zisiel na Kvasnu. V useku Malkovska horka-Kvasna voda je strasne blato :( ku koncu je to uz ok, ale dost dlhy usek je uplne blativy a neda sa to uplne obist...Dnes som mal aj bonus a to vysibanie zihlavou vysokou vyse metra :D

vysibanie zihlavou to je ako pohladenie od maminy.aspoň nebudeš mať reumu ja take banality počas jazdy neriešim.
15.08.2010 - 21:42:16
00
Trasa =Švaby ,za Kalvariou , Kvašna voda , Radatice , Ľubovec , Sucha dolina , Sedlice , Miklušovce , späť ku Kameňolomu , smer Kysak , Horný mlyn , Pustý mlyn , Prokopov mlyn , Udolie Supotnice , Brezie , Kysak , Obišovce , hrebeňovka ponad Ličartovce , Pod Ostrou , Sčerbova hora , Kendický kríž , Uhlisko , Borkút , Haniska , Švaby..

Počet km ´= 71 km. Pekný výlet ,a hlavne teplo , aj ked miestami bolo vlhko až mokro , dalo sa prejsť , až na usek od Brezie po Obišovce som musel kôli kalamitam prejsť po ceste ,lebo ma vopred ten kovboj na koni informoval že je to tam značne zarastene a takmer neprejazne . A nakoniec stihacia jazda do PO pred búrkou . Nanešťastie som ešte pichol. ale v celku vydarený výlet.Zopar foto na link....

http://alfireto.rajce.idnes.cz/Supotnica_36_15.8.2010/
15.08.2010 - 22:56:04
00
Ahojte Bikoval teda pozna z vas niekto Vihorlatske vrchy konkretne Morske oko a okolie? Ideme na Siravu ci bi nam niekto nieco zaujimave neporadil. Vopred Dikes :)
17.08.2010 - 11:54:58
00
Mozes spravit okruh z Remetskej Hamry smerom na Morske oko, odbocis na Strihovske sedlo ponad kolonicu k Umartemu horen aTri tably a Sninsky kamen zjazd na Male morske okolo Morske oko, Remetske Hamre, ale bo okruh zo Siravy cez Jovsu na Kamienku, Pticie, Porubka, Pirnag, Vinne, Z.S. Mozes aj viac na vychod cez Strihovske sedlo, na Rusku Bystru, R. Hrabovec Inovce, okupat sa pri velrybe, Benatina, Podhorod ,Chonkovce, Baskovce, Jasenov, Poruba p. V., Jovsa, Z.s..
A nepis na inom fore ze Slanske sa mozu schovat ked ich nepoznas...
17.08.2010 - 12:29:16
00
takze z Morskeho na tri tabla sa po nejakej lesnej ceste nedostanem co? :( Zo strihovca ponad kolonicu k Umretemu sa ako asi dostanem vies napisat blizsie je to aj oznacene? Oki sorka za to napisanie ze sa Slanske nechytaju...mal som namysli konkretne zjazd zo Sninskeho kamena na Morske oko taky som tu u nas nesiel veru
17.08.2010 - 12:48:16
00
Od krizovatky nad Strihovcom je to cervena cyklotrasa c. 016, len potom nezides dole na Sninske rybniky, ale pojdes rovno na Zemplinsku hamru a potom hore na Tri tably ved si to pozri na nejakych mapach, alebo najdi na nete, tam je predsa vsetko...
Mozno by sa dalo na 3Tably aj cez Male oko, /na mapke jasne cervenou/, ale z m.m.oka na 3T som to este nesiel, navyse je to cele CHKO a niektore casti NPR.
Fialove su oficialne cyklotrasy

Prílohy:

Komentár súboru: mapka
MO-3t.jpg
MO-3t.jpg 283.67 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2010 - 13:50:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up