Neviem, ci mam k tomu zakladat novu temu, ale na SZC sa objavili informacie k trasam Okolo Slovenska:
http://www.cyklistikaszc.sk/?id=11

A just ked idu popri mne nebudem moct byt doma. Nastve... :swear:
20.08.2010 - 19:45:13
00
Nie je tá úvodná časovka akože do vrchu nejaka krátka? :lol:
Velmi to tam nepoznám ale určite by sa niekde na Zobor našla lepšia trasa.
20.08.2010 - 20:55:26
00
Neviem, ci mam k tomu zakladat novu temu, ale na SZC sa objavili informacie k trasam Okolo Slovenska:
http://www.cyklistikaszc.sk/?id=11

A just ked idu popri mne nebudem moct byt doma. Nastve... :swear:



to uz je na slovensku taka situacia ze tam nema kto startovat ???!

Ck banska bystrica ?-co je to za mancaft ???
22.08.2010 - 19:56:04
00
nepozeral si nahodou rok 2009...
22.08.2010 - 20:06:03
00
to uz je na slovensku taka situacia ze tam nema kto startovat ???!

Ck banska bystrica ?-co je to za mancaft ???



Jeden z mala klubov, ktore este u nas robia serioznu cyklistiku, ale mena ako Haring, Palcak, Canecky, Frano ti asi nic nevravia.
22.08.2010 - 21:58:17
00
Jeden z mala klubov, ktore este u nas robia serioznu cyklistiku, ale mena ako Haring, Palcak, Canecky, Frano ti asi nic nevravia.

A predstav si, že mne niečo hovoria... Ako juniori boli všetci štyria nádejami slovenskej cyklistiky, niektorí z nich boli ešte aj na MS v U-23. Mali šancu ukázať sa, nevyužili ju. V súčasnosti sú to už len cykloturisti.
Na druhej strane, ber to tak, že závidím. Aj ja by som išiel na cykloturistiku do Afriky alebo Strednej Ameriky.
Ak pôjdu Okolo Slovenska, tak budú jazdiť v tabaku. Tak ako vlani.
22.08.2010 - 22:51:25
00
No hlavne je, ze budu jazdit a kopec ludi (vratane nas) tam jazdit nebude.
22.08.2010 - 23:01:19
00
Opat vsak strasne slaba propagacia.. v mediach poriadne poriadne ani slova. Neviem ako inak sa maju ludia vytiahnut z domov do dvorov a povzbudzovat.
23.08.2010 - 09:28:22
00
[quote=""]Jeden z mala klubov, ktore este u nas robia serioznu cyklistiku, ale mena ako Haring, Palcak, Canecky, Frano ti asi nic nevravia.[
/
poznam ich vsetkych velmi dobre este za ery ked jazdily za podbrezovu.

Harin -vyborny cyklokros ale skoda ze iba na slovensku
Palcak-vyborny cyklista..len skoda ze ma casto smolu a nema asi manazera na ten spravy tym aby sa posunul dalej...
Canecky -ktory ?-cyklisticka rodina-ale Marek ...tak asi jediny najschopnejsi ak bude startovat ..tusim ze je este stale v UCI-stredisku
Frano - No coment

tyto chlapci mozu jazdit Merida cup ,maratony alebo hocico ine ale okolo slovenska je ina kava...teda aspon podla mna ...je fajn nasadit domaci tym ..ale nikdy to nenahradi podbrezovu,myslim ze by kazdy mal vediet kde je jeho miesto a do akej kategorie patri...

Myslim ze okolo slovenska by malo mat nejaku uroven ...ak sa chcu posunut dalej...
23.08.2010 - 09:34:48
00
inak fajn clanok :)
http://denniksport.sk/article/143651/okolo-slovenska-sa-pojde-osem-dni
23.08.2010 - 09:47:26
00
No, mozme sa bavit o tom aku uroven maju v sucasnosti preteky Okolo Slovenska a kto by tam mal vlastne startovat. Podla tvojej teorie by na TdF nemali co robit teamy ako AG2R, Footon, Milram, BBox, FDJ, ktore takmer vobec nebolo vidiet.
3 ludi z CK BB si oznacil za talentovanych, mozno sa ukazu prave teraz.
23.08.2010 - 14:40:07
00
ten BBox by som tam nedával... :P
23.08.2010 - 15:23:23
00
Prečo sa to nepotiahne až na vychod, nechapem ten system :puke:
27.08.2010 - 01:00:00
00
:rain: zrobte MTBIKER procycling team :rain: , kupte jazdcov , ponuknite im dobry plat , kvalitny sponzory , trener , maser ...... ;) nerealne zrobit profi team na Slovensku aspon ja sito neviem predstavit . :o:
27.08.2010 - 01:32:27
00
:rain: zrobte MTBIKER procycling team :rain: , kupte jazdcov , ponuknite im dobry plat , kvalitny sponzory , trener , maser ...... ;) nerealne zrobit profi team na Slovensku aspon ja sito neviem predstavit . :o:




podla mna je to celkom realne ...ale chce to tych spravnych ludi na spravnom mieste...samozrejme za podpory statu...ak vezmes len kolko penazi zhltne 3ťo ligovy futbal tak ktory vedsinou sponzoruje mesto tak za tie prachy by si mal mozno druho divizny tym aj s druzstvom U 23...a ak by sa zalozila aj mladez tak urcite by sa z toho dalo spravit vyrcholove stredisko sportu...ako kedysi ..len to chce tych spravnych ludi...a hlavne dobre projekty na nejake peniaze z EU...ako sa hovori treba podojit kazdu kravu ktory ma peniaze :)
27.08.2010 - 07:59:07
00
keyboard_arrow_up