MERIDA Zelená stopa SNP

29.08.2011
10. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Banská Bystrica (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (42)
1nameAK4477Andobikerandrej25bykiviCTM-kodynatomgabiski76Hazardchalan25rZvivodrnojasopetoJeannajmahutJozinoXTjurajko1975killergKockakrejzimagic7martin.lmartinantoni13matovoMaVeMichalesmilos21MircelioborPipikovicrichardleRobert1Robo87RoboKromanmromanxshane541smido20uncVladko1zuzu3011
technika tiež pracovala na hrane. Ale pocit mám dobrý, už len preto, že som to nezabalil a premohol sa a došiel do cieľa :muscle:

Vidím, že som s týmto pocitom nebola sama :) Tento maratón mi ukázal, čo je to siahnuť si na úplné dno svojich fyzických aj psychických síl, keďže zlyhala nielen technika, ale i zdravie. Trať bola náročná, ale tie krásne výhľady stáli za to.
29.08.2010 - 20:22:24
00
Nelly určite si nebola sama... Ja som mal dosť už pri tom sústavnom 7 (či 8 či koľko) kilometrovom stúpaní.... Pri tlačení bajku ma mnohí predbehli, ale pri zjazdoch som im furt ukazoval chrbát :P
29.08.2010 - 20:54:46
00
Ako pretek bol v pohode, ale to blato ma sralo :) Tento rok som trénoval strašne málo a nebol čas ani prostriedky dostať sa na iné preteky - toto som si aspoň symbolicky prešiel na konci sezóny, keďže to je blízko - ale tá netrénovanosť bola na takej rozbitej trati cítiť, hlavne na začiatku som pri niektorých stojkách skoro plakal, pri tlačení ma hádam aj 30 ľudí predbehlo a to sa už potom ťažko dobieha + technika tiež pracovala na hrane. Ale pocit mám dobrý, už len preto, že som to nezabalil a premohol sa a došiel do cieľa :muscle:

Presne pre toto mam rad tento sport.Ked uz nevladzes,a v cieli si povies ze to stalo za to.
29.08.2010 - 20:59:15
00
par foto je aj tu http://bbonline.sk/foto-prebieha-zelena-stopa-snp/
29.08.2010 - 21:36:59
00
Pamätám si že ma niekto fotil v zjazde na lúke, ak by si tu dakde blúdil/a prosím ťa daj vedieť !


Ja tiež registrujem dvoch čo fotili pri zjazdoch na lúkach. Jeden z nich fotil pred záverom na odbočke, možno to bol aj regulovčík.

Ak niekto viete kto fotil, dajte prosím vedieť. Foto z trate vždy poteší, mal som číslo 9.
31.08.2010 - 10:36:03
00
Ja som co to pofotil v zavere pri odbocke na plazove. Vela toho nebude. Dnes to uz dufam bude.
31.08.2010 - 14:20:48
00
Ako slepé kura k zrnu som k poháru prišiel. Pri odchode zo Svitu som sa ponahlal domov, nakoľko som dostal správu o vytopení časti môjho domu riečkou Handlovka. Nebolo to až také zlé, ale popri pracovnom vyťažení som okrem prác na odstraňovaní následkov nestihol na bike ani poriadne pozrieť. Mojim cvičebným náradím bola lopata a krompáč. Napriek tomu som sa zúčastnil. Hneď v úvode bolo jasné, že to nebude ľahké. Asi po 8.km som ešte ako tak sledoval skupinu. Na občerstvovačke v Kordikoch som dokonca dobehol kolegu, ktorý neskôr pre technické problémi vzdal. Prejazd do druheho kola bol celkom v pohode. Po asi 1 km ale začalo pršať a výrazne sa schladilo. Už som sa nevedel dočkať občerstvovačky na Kordíkoch. Ale beda. Na mieste už nebolo nikoho. Prázdne fľaše i vrecká v drese. Premrznutý až na kosť som mal možnosť pustiť sa cestou do BB alebo pokračovať v stúpaní. Rozhodol som sa pre druhú alternatívu. Za toto moje rozhodnutie sa ospravedlňujem všetkým usporiadateľom, chlapom na štvorkolkách ktorí mi išli v pätách i vám ostatným, ktorí ste pre toto moje rozhodnutie prišli domov možno o chvíľu neskôr. Veľmi príjemne ma prekvapila nasledujúca občerstvovačka plná príjemných ľudí. Aj výber na stoloch bol nemenný oproti prvému kolu. Vlastne klamem. Ponukli ma aj vlastným teplým čajom, domácim malachovským hroznom či slivkami. Hlboká poklona pred vami. To mi už bolo jasné, že do cieľa dojdem. Tak sa aj stalo. Po prechode cieľom ma priateľka upozornila,že som dokonca tretí v svojej kategórii. Čo ma ale prekvapilo bolo, že už pred prechodom cieľom som bol hľadaný pri vyhlásení výsledkov. Je možné, že usporiadateľ netušil že som ešte na trati? Bol som teda tretí, mám doma pohár no na bedni som nestál. Za všetko môže to moje štartovné číslo. "13" Aby toho nebolo dosť ešte som aj zabudol zapnuté svetlá na aute. Vďaka teda aj vám, ktorí ste priložili ruku k dielu pri roztlačaní môjho auta.
Klobúk dolu pred vami všetkými, ktorí ste prišli, závodili či pomáhali na trati. Dnes už viem o čom píšem.
31.08.2010 - 16:09:02
00
Tak tu je tych par slubenych fotiek co som poriesil. Snad aspon niekto sa tam najde.
http://picasaweb.google.sk/risoleh/MERIDAZelenaStopaBanskaBystrica28082010#
31.08.2010 - 16:46:01
00
richardle: :y:
31.08.2010 - 16:58:32
00
Po prechode cieľom ma priateľka upozornila,že som dokonca tretí v svojej kategórii. Čo ma ale prekvapilo bolo, že už pred prechodom cieľom som bol hľadaný pri vyhlásení výsledkov. Je možné, že usporiadateľ netušil že som ešte na trati?


Samozrejme, ze sme o vas vedeli. Mali sme zoznam pretekárov, ktorých sme nemali registrovaných v cieli, preto sme ich vsetkych vyhlásili, aby sme vedeli, co je s nimi. Vacsina z nich nam prisla oznamit, ze vzdali. Na vas sme predsa cakali az do uplneho konca, ciel bol kompletne postaveny, balit sa zacal az po vasom dojazde.
D. Richter
01.09.2010 - 12:05:34
00
Richardle, dík za foto. Zachytil si ma dokonca 2krát pred cieľom. Je škoda že si odtrhol prehadzovač.
01.09.2010 - 18:06:06
00
Zamalo. To teda je skoda ze som ho odtrhol. Islo sa mi dobre.
01.09.2010 - 20:07:03
00
richardle nebud sklamany :( aspon mas dovod si zas kupit nieco nove ;)
01.09.2010 - 20:28:30
00
tak to ano ale uz som to zbuchal. uz to len odskusat ak bude zajtra uz normalne pocasie.
01.09.2010 - 21:08:16
00
..Prázdne fľaše i vrecká v drese. Premrznutý až na kosť som mal možnosť pustiť sa cestou do BB alebo pokračovať v stúpaní. Rozhodol som sa pre druhú alternatívu. Za toto moje rozhodnutie sa ospravedlňujem všetkým usporiadateľom, chlapom na štvorkolkách ktorí mi išli v pätách i vám ostatným, ktorí ste pre toto moje rozhodnutie prišli domov možno o chvíľu neskôr...

Mal si ist na Dubnicak, s tymi siedmymi hodinami by si splynul v dave ;) :P
05.09.2010 - 19:31:07
00
keyboard_arrow_up