A keď je niekto nasraný,tak trepe trepe možno aj s prifarbením skutočností.JA NEVERÍM,že všetko,čo si napísal bolo tak,ako si napísal.Akurát si sa vykecal,lebo si túžil niekomu uškodiť a dať všetkým najavo,akí sme my debili,čo???

Daj meno a prefotíme servisný hárok:D
01.09.2010 - 12:50:28
00
A keď je niekto nasraný,tak trepe trepe možno aj s prifarbením skutočností.JA NEVERÍM,že všetko,čo si napísal bolo tak,ako si napísal.Akurát si sa vykecal,lebo si túžil niekomu uškodiť a dať všetkým najavo,akí sme my debili,čo???

Daj meno a prefotíme servisný hárok:D


A kedy sme to ako mali robiť ten servis?Neviem nájsť servisnú súpisku,ktorú uskladnujeme,ako všetky.Aby sme vedeli reagovať k reklamácií.
01.09.2010 - 13:06:52
00
:tmi: ty choď už pracovať, alebo sa voziť alebo niečo iné.. napr lúšti krížovky tam sa dá tiež vela písať
01.09.2010 - 13:10:01
00
:tmi: ty choď už pracovať, alebo sa voziť alebo niečo iné.. napr lúšti krížovky tam sa dá tiež vela písať


Och,dneska máme zatvorené:DD
Hej hej,jazdím,akurát idem len obedovať:D
01.09.2010 - 13:15:33
00
A kedy sme to ako mali robiť ten servis?Neviem nájsť servisnú súpisku,ktorú uskladnujeme,ako všetky.Aby sme vedeli reagovať k reklamácií.

Ako ja beriem,že to hlavko ako vraviš,mohlo byť zlé,za to sa ti fakt ospravedlňujem,aj za mechanika,čo to robil,ale naozaj si ťa nepametám.Dojdi a vyriešime to ako ľudia,fakt mi je blbo teraz z toho,ale reklamácie ako vravíš takéhoto kalibru nemávame.

Fakt si daj nové zloženie a máš pokoj.
01.09.2010 - 13:19:06
00
Pre písanie odpovede je rozumnejšie kliknúť na tlačítko vľavo "poslať odpoveď", citovanie sa používa, keď chceš odcitovať niečo z príspevku, ktorý nie je hneď nad tvojím alebo chceš poukázať na jeho konkrétnu časť.
01.09.2010 - 13:40:26
00
Nie je toto náhodou téma Bikové obchody?
Posledných 5 strán je o niečom úplne o niečom inom.
Pod nickom wwwmtbikersk sa môže ukrývať hocikto - aj konkurencia (nick založený 4.4.2010 - a žiadne ďalšie informácie o sebe - hovorí samo za seba) .
angelsmyway vyjadreniami skoro o tom istom - účelovo založený nick len k tejto diskusii.
Možno sú oba nicky tá istá osoba. :lol:

Späť k téme
Moje skúsenosti s Bicykle u Mira sú pozitívne.
Kupoval som pár krát drobnosti a menil pedále.


Hehe,ďakujem,že pozitívne,to som veľmi rád.Okrem tohto chalana-kritika si prakticky nikto nesťažoval na kvalitu servisu a dokonca nik ani nenadával do zasranov,to som naozaj rád.
Tento nick som si založil,lebo som musel reagovať na urážky,nie sme tá istá osoba:DD
Nedalo mi neozvať sa:D
01.09.2010 - 13:47:36
00
už to tu môžem zmazať? :tmi:
01.09.2010 - 16:14:37
00
už to tu môžem zmazať? :tmi:


Myslím, že by to bolo najlepšie.
:lol:
01.09.2010 - 17:43:11
00
Najlepšie by bolo, keby si necitoval posledný príspevok
01.09.2010 - 18:11:42
00
dobra tema, chalani! :lol: precital som ju podctivo celu. bavil som sa hehe
01.09.2010 - 18:37:48
00
nič nemaž najlelpšia zábavná téma za posledný čas nech si to tu aj Miro prečíta :D
01.09.2010 - 18:46:19
00
vynikajuca tema :clap: este by ten predavac mohol do temy zavolat mechanika :lol:
01.09.2010 - 20:15:54
00
vynikajuca tema :clap: este by ten predavac mohol do temy zavolat mechanika :lol:


Kokos,robte si teraz prču z nás heh :P
01.09.2010 - 20:49:27
00
Angelsmyway: K*rva mišo ty sa už konečne spamätaj, že tvoje zaostalé pripomienky tu sú každému na posmech, tu nie si na pokeci (doporučujem pozrieť angelsmyway na pokeci :-D ) aby si sa bavil s normálnymi bikermi ako s pipenkami jak taký k*k*t! robíš totálnu hanbu celému obchodu a všetko, čo sa roky budovalo si svojimi sprostými drístami totálne znehodnotil! so absolútna hanba obchodu a čoho sa chytíš, to len doj*beš. tak si už uvedom, čo to tu páchaš a zalez do diery, choď si onanovať nad tým ***** bikom a môžeš naň baliť fifleny z ulice, ale nie tu. prezentuješ sa tu jak totálne zaostalý k*k*tko, čo my zainteresovaní aj vieme, že je pravda, takúto hanbu obchod za svoju históriu nezažil a asi aj ťažko zažije, keďže je to neprekonateľné.

Ostatným: V mene obchodu sa ospravedlňujem za tohto nášho vyšinutého zamestnanca a jeho infantílne správanie. dúfam, že máte tú česť ho nepoznať, ak naopak, je mi ľúto vášho celoživotného poznačenia. je mi ľúto, je troška mentálne zaostalý, aj takí musia bohužiaľ žiť česť biku, nech vám to šlape.
01.09.2010 - 21:13:23
00
keyboard_arrow_up