Zona A - Ypsilon
To sa na to hodi...
02.09.2010 - 09:30:39
00
tiez sa nerad zapajam do tychto typov diskusii, ale nedalo mi to....dufam, ze ma nezjete ze mam malo prispevkov a som sa opovazil tu napisat :rofl: (btw. som tu kazdy den, ale nereagujem)....ale takakto schizofrenia ma celkom pobavila..najlepsie bolo to s tou cicinou a imbusom :rofl: ....ale pozor! chlapec ma najdrahsie pedale na svete, tak sa do neho neobuvajte :muscle: :lol:
02.09.2010 - 09:41:08
00
na a katko nám to tu chcel zmazať :D naberá to grády
toto bude hláška roka : "chytá sa v dieľni ciciny, mýli si ju s 2-kou imbusom"
káčer daj ešte niečo :rofl:
Dakujeeeeeem tak toto je ine citanie. Sa rehocem jak kon az tu na mna niektori divne cumia ci nemam nejake vyhravky v hlave :rofl: :rofl: :y:
02.09.2010 - 09:42:52
00
Super!!! :rofl:
Tak dobre som sa dlho nepobavil...Musim skocit k Mirovi a okukat "chlapca z inej planety" este kym tam robi :-)
02.09.2010 - 10:22:19
00
par krat som tam bol .. ale takehoto sladkeho blondacika som tam nevidel
02.09.2010 - 10:24:58
00
Mne sa smiech udržať podarilo, ale s veľkými ťažkosťami.

Chlapec z inej planéty, ešte chvíľku sa vychvaľuj s cenou biku a nahoď fotky s cenou na všetky verejné fóra, a potom už len vyčkaj.

Ach jaj.
02.09.2010 - 10:26:15
00
lepsie ako ked vinco lukac nieco vypusti do eteru....
02.09.2010 - 10:52:53
00
Mne sa smiech udržať podarilo, ale s veľkými ťažkosťami.

Chlapec z inej planéty, ešte chvíľku sa vychvaľuj s cenou biku a nahoď fotky s cenou na všetky verejné fóra, a potom už len vyčkaj.

Ach jaj.


Ja sa nevychvaľujem,okrem toho pozri,aké autá nap.tu ľudia majú,samé miliónové a všetci o tom vedia.Zbláznime sa nie??
02.09.2010 - 11:26:03
00
par krat som tam bol .. ale takehoto sladkeho blondacika som tam nevidel

tiez kukam co za sampona to je, ale ako som pozrel tie fotky tak chalan si prefarbil vlasy a nechal si narast bradu... i ked trocha sa ho musim zastat, pretoze som prisiel k mirovi a prave tento clovek vybehol ci nepotrebujeme pomoct, prisiel som sa tam len spytat na uplnu drobnost a ako jediny obchod mi normalne slusne odpovedali (respektive on) a nezazeral na mna, ze preco sa taku hlupost pytam. Nikde inde mi neodpovedali priamo narovinu, vsade same omacky nezmyselne okolo tej veci, zazeranie co to chcem. Ale chlapec si ten dpbry dojem trochu posral jeho vystupom v tomto vlakne :lol:
02.09.2010 - 11:55:19
00
tiez kukam co za sampona to je, ale ako som pozrel tie fotky tak chalan si prefarbil vlasy a nechal si narast bradu... i ked trocha sa ho musim zastat, pretoze som prisiel k mirovi a prave tento clovek vybehol ci nepotrebujeme pomoct, prisiel som sa tam len spytat na uplnu drobnost a ako jediny obchod mi normalne slusne odpovedali (respektive on) a nezazeral na mna, ze preco sa taku hlupost pytam. Nikde inde mi neodpovedali priamo narovinu, vsade same omacky nezmyselne okolo tej veci, zazeranie co to chcem. Ale chlapec si ten dpbry dojem trochu posral jeho vystupom v tomto vlakne :lol:


Viem viem,už mi to ale plís nepripomínajte.Naštval som sa len kôli tomu malému zasranovi,to je všetko a ešte že ja sa nevyznám,keď viem,že to nie je pravda,ja som tomu chlapcovi servis vôbec nerobil,tak ma nemusel napádať.To je celé.

A čuj,keď si to bol,o akú vec šlo,čo si sa pýtal?:D
02.09.2010 - 12:31:43
00
hehe ja pozeram, ze nejaky novy prispevok vo vlakne a tu je toho porad 5 stran..no same dzouky tuna :-) aspon sa v praci teraz nenudim, ked vypadol system :-)
inak ja som u mira nikdy nemal problem, dokonca som u nich bral aj bajk
02.09.2010 - 13:14:20
00
hehe ja pozeram, ze nejaky novy prispevok vo vlakne a tu je toho porad 5 stran..no same dzouky tuna :-) aspon sa v praci teraz nenudim, ked vypadol system :-)
inak ja som u mira nikdy nemal problem, dokonca som u nich bral aj bajk


Tak snažíme sa ale niekedy je to fakt ťažké,aby bol každý spokojný:D
Aký bajk si bral,teraz niekedy?:D
Funguje v pohode???
02.09.2010 - 13:17:47
00
Touto správou sa chcem ospravedlniť zákazníkovi,ktorý tu bol nespokojný,neviem ako sa volá,ale on vie,za moju nevhodnú reakciu,mal som radšej za zachovať profesionálnejšie,miesto toho som vyštekol oveľa viac ako on na mňa.Ale zároveň neberiem priamu zodpovednosť za odfľáknutý servis,odkážem mechanikovi,týmto pána prosím,aby prišiel,vrátime mu peniaze a veľmi rád by som mu podal ruku.Takže ak totoi číta,veľmi ma to mrzí a už sa to nebude opakovať,nechel som nikomu urobiť hanbu a už vôbec nie sebe,ale stalo sa,ja som sa poučil mojou chybou a fakt ma to úprimné mrzí tento incident.chcel by som všetkých poprosiť o prepáčenie,chcem povedať,aby ma nik neposudzoval kvôli mojej zbrklej a inpulzívnej povahe,ešte raz prepáčte všetci,myslím si,že chalani sme tu ochotní a sme neradi,keď nebudíme dôveru,nik nie je neomylní.Prepáčte

Prosím od tejto témy už vybočiť.Ďakujem
02.09.2010 - 13:31:16
00
:D to nemá z vlastnej hlavy...
02.09.2010 - 14:40:25
00
Pravdu poviem podľa mňa by tých 10 strán či koľko mohlo ísť v kľude do vtipkára a malo by to tam úspech.... Pár krát som mal čo robiť aby som nepadol zo stoličky, a to som posledných 5 strán čítal vo verejnej knižnici...
02.09.2010 - 17:34:04
00
keyboard_arrow_up