super uz sa tesim :D len dufam ze bude :sun: a nie :rain: ako minule
30.03.2010 - 07:57:04
00
Na stránke sú pridané informácie + mapa s profilmi.
24.08.2010 - 09:52:11
00
Na stránke sú pridané informácie + mapa s profilmi.

Ach jaj, zas si neoddychnem :sweat: ;)
Gpx zaznam nebude? v dnesnej dobe sa nejake geepeesko tam u niekoho snad najde :P
24.08.2010 - 10:35:07
00
Aladin hlása že má zajtra pocelý čas pršať ;) ;(
10.09.2010 - 20:31:44
00
Tak ako bolo v sobotu? Pochvalte sa niekto. To musela byt inaksia sranda v tom dazdi.
13.09.2010 - 10:20:38
00
my sme radsej nesli, tento rok bolo mokryx maratonov az az akurat v udici sa prasilo tusim
13.09.2010 - 11:28:03
00
Bola to vydarená akcia, až rodinná atmosféra. Hoci padal drobný dážď, teda aspoň na štarte. Potom mi to už bolo jedno. Išlo sa mi veľmi dobre, asi aj preto, že ráno som sa prehlásil z dlhej na krátku trať, predsa len som bol pripravený na dlhšiu štreku. Terén síce bol veľmi podmáčaný. ale možno tým, že tam bolo len niečo nad 50 štartujúcich, trať bola v pohode zjazdná, blato sa na bicykel nelepilo. My slabší sme museli sem tam dosť potlačiť. Na krátkej v najvyšších bodoch trate hmla jak mlieko. So značením som nemal žiadne problémy. Veľmi milí usporiadatelia na trati aj v tom hnusnom počasí. V cieli absolútny luxus. Guláš taký, že v ňom lyžica stála. Ešte som si vypítal aj jaternicu, ako prídavok. Vapka bez čakania. Ja som sa poumýval v potoku, ale boli tam aj sprchy. Auto zaparkované sto metrov od štartu. Ak by bolo veľa štartujúcich s parkovaním by asi boli problémy. To by mali do budúceho roku vyriešiť. Snáď počasie,a tým nízka účasť,a tým asi aj nízky príjem zo štartovného, usporiadateľov neodradí a bude aj ďalší ročník. Na budúci rok sa tohto maratónu zúčastním na milión percent.
Číta to tu niekto z usporiadateľov? Nefunguje mi http://www.bikeklubkec.sk/ . Čím to je?
13.09.2010 - 12:46:30
00
nejako to blbne, ale cez google sa tam dostaneš... ;) i keď teraz už ani výsledky nejdú, ale mám ich stiahnuté :P
13.09.2010 - 12:59:20
00
Dík
13.09.2010 - 13:08:09
00
Jemný dážď a blato bolo v pohode,asi som už zvyknutý,ale výmena duše v tých srač...,to bola teprv zábava :whew: Čo sa týka organizácie,myslím že všetko bolo ok,vrátane operatívneho skrátenia 55km trate(pre počasie),čo sa všade nestáva. :y:
14.09.2010 - 00:46:44
00
:y: mne sa na dlhej ohromne páčilo. bolo to nad očakávanie náročné a to ja rád. čakal som taký ľahší menší maratónik, ale už na konci dediny v prvom stúpaní som začal tušiť, že bude inak. pre mňa ako mestského človeka vytvárali ten mokrý les, dážď a šero s hmlou nezabudnuteľnú atmosféru. ťažko to je slovami uchopiť. ten kto si to tam túto sobotu prešiel, prípadne s bajkom na chrbte prebehol :) mi však azda môže rozumieť. zrejme by som iné plášte obul, vediac vopred koľko dosť je tam asfaltu. tieto nové nobby nic sa akosi moc zahrýzajú do povrchu. aj keď zasa v tých blatozjazdoch sa ten grip zišiel.

organizácia primeraná, drobné mínusy (aj tu zabudli na vegetariánov :) ) vždy vyvážila srdečnosť domácich.

veľká vďaka organizátorom, o rok určite zasa.
14.09.2010 - 10:04:54
00
keyboard_arrow_up