bolo by to hovno platne lebo dokazať že ten bicykel je kradnutý je nemožne 1.tie bicykle su kradnute v zahraničí a 2 dnes si neni povinný odkladať bloky o nakupe, je to tvrdenie protí tvrdenie. 3 dostanes akurat poriadne na pi... tomu ver!
18.01.2007 - 11:24:09
00
No, tiez by som sa radsej nehrnul do podobnej akcie, mohlo by to nakoniec velmi zle skoncit :roll: ... uz skor by som sa priklanal k nazoru, ze dohodnut stretko a na na stretko prist s policajtmi ... len je otazne, ci by to nieco bolo platne :?

Policajti aj tak byvaju zapleteni do vacsiny vykradaciek, takze ...
18.01.2007 - 11:33:38
00
daj tip do palby na markize alebo do inej podobnej relacie, mozno s tym cosi poriesia :wink:
18.01.2007 - 12:37:36
00
No, tiez by som sa radsej nehrnul do podobnej akcie, mohlo by to nakoniec velmi zle skoncit :roll:


Chalani nebuďte zbabelci. Veď si môžme natrénovať celý postup. Hlavne sa musíme tváriť ako že sme tvrdý týpci. Každý môže doma pred zrkadlom trénovať taký neúprosný pohľad.

No a môžeme vymyslieť nejakú fintu na zastrašenie. Ako že tam prídeme a niekto z nás bude fajčiť. A hodí bez mihnutia oka špak smerom ktomu zlodejovi. Ale tak, že sa bude vo vzduchu efektne točiť a padne do kaluže a ošpliecha tomu zlodejovi nohavice. My ostatní sa musíme stále tváriť zachmúrene.

Po tomto geste by sa rozklepal každý nie ?
18.01.2007 - 13:03:05
00
daj tip do palby na markize alebo do inej podobnej relacie, mozno s tym cosi poriesia :wink:


hmm myslim ze s tymto sa vela robit neda.. akurat by sa aj laici dozvedeli ze mozu mat zavodny super bike za 20000 a nakoniec by to malo mozno presne opacny efekt.. nato aby sa prestali kupovat lopaty sa musi zmenit mentalita.. a ze je bike kradnuty ti nemaju ako dokazat pokial nebudu mat seriove cislo ze ten bike ktory mas je hladany..
18.01.2007 - 13:07:35
00
Alebo prídem ja! :wink:
mám okolo 90 kg a dosť váhy sú svaly. ak sa nájde partia tak sa ide!! 8)
18.01.2007 - 13:08:15
00
2 Pointer Ja sa za zbabelca nepovazujem a ak by som bol presvedceny o tom, ze tym, ze ten zlodej dostane nakladacku sa nieco zmeni, ver tomu, ze by som bol prvy, co by mu nalozil ... ale nezmenis nic, naopak sa moze stat, ze nakladacku dostanes Ty, alebo sa za tu nakladacku dostanes iba do pruseru :evil: ... kamosa zastavili v parku nejaky cigani a chceli od neho prachy na cigarety a vino ... namiesto toho ich rozbil na male cigancata ... a dopadlo to tak, ze dostal 2 a pol roka nepodmienecne za ublizenie na zdravi s rasovym motivom (alebo daco podobne), kedze vsetci zlodeji svorne vypovedali, ze sli cez park a on ich napadol a zmlatil :evil: :evil:
18.01.2007 - 13:23:54
00
jaj chlapci...v tomto pripade budeme asi opat bezmocny...ale sediet necinne a prizerat sa ako pefektne bezia ksefty s lopatami ma rozculuje...hovorim to aj preto lebo sam som bol obetou kradeze biku... :cry: ...ksefty...aspon u nas v ziline funguju tak, ze nie predajca kradne...vacsinou su to nejaky poondiaty fetaci co predaju aj masinu ako bolo tot cinelli za par korun aby si mohli slahnut...diler moze takisto ako protihodnotu zobrat bike a ten nasledne niekomu predat...cize takto prejde bike cez x ruk...a zlodej je prakticky nevystopovatelny.... :evil:
18.01.2007 - 13:39:06
00
no ved hej.. akurat nejaky chamtivy tipek ktory chce zarobit dostane na papulu.. tak ale z druhej strany mozno o dealera menej, tahsie sa budu zhanat lopaty.. ale zasa to bude mimo zakona takze by sme sa dostali tiez na druhu stranu..
18.01.2007 - 13:50:47
00
no ved hej.. akurat nejaky chamtivy tipek ktory chce zarobit dostane na papulu.. tak ale z druhej strany mozno o dealera menej, tahsie sa budu zhanat lopaty.. ale zasa to bude mimo zakona takze by sme sa dostali tiez na druhu stranu..

keby sa chcelo, da sa to poriesit, zistit ip toho typka za pomoci policie nieje tazke, a on sa o tom nedozvie. podla ip zistis kto to je a ked pride za nim policia, tak nezisti nikto, ze si im to povedal TY takze TY si v bezpeci :) keby sa chcelo da sa :)
18.01.2007 - 13:55:06
00
Okrem sporadickej možnosti vyriešiť jednotlivé prípady je asi už možné len sa spoliehať na zázrak ako z Utópie majstra Moora. Keď sa nebudú čórky kupovať, nebudú sa predávať a tým pádom ani kradnúť. Lenže to je ako bájne čakanie na Godota.
Ja som to už písal inde, keď ti ponúknu bike extra triedy za dvacku...
Je to o morálke a každý ma nejakú...
18.01.2007 - 13:55:43
00
No a môžeme vymyslieť nejakú fintu na zastrašenie. Ako že tam prídeme a niekto z nás bude fajčiť. A hodí bez mihnutia oka špak smerom ktomu zlodejovi. Ale tak, že sa bude vo vzduchu efektne točiť a padne do kaluže a ošpliecha tomu zlodejovi nohavice. My ostatní sa musíme stále tváriť zachmúrene.

Este by bolo celkom vhodne, keby si niekto poriadne odflusol taky zeleny, vytiahnuty az z paty a hlasne zvolal na niekoho z hluciku: "mam ta v p* ty **, za taky shit ti ezer nedam". Zvysok by mal aktivne nadavat na pangle, ze aki su to ***** a robia len same problemy. Taktiez by sa mal dat niekto v zaujme veci potetovat a nenapadne odhalit kerku - nejaku orlicu alebo pod.
Pointer, pokracujes.
18.01.2007 - 14:33:04
00
:D budete posobit ako profici zo specnazu a sas zaroven. Zrejme tie bajky budu zvonku, slohnutych činelov a podobnych u nas moc nie je.
18.01.2007 - 15:53:12
00
a este k tym kradeziam...nekradne sa len na Slovensku ale napr aj v takom "kapitalistickom" Londyne :lol: ...niekedy ani zamok nepomoze... :lol:

Prílohy:

london.jpg
london.jpg 98.75 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2007 - 16:39:53
00
si si isty, ze to foto bolo zo slovenska ? :lol: :lol: :lol:
18.01.2007 - 17:03:56
00
keyboard_arrow_up