MyTreneek poznám aj viem že v takejto dobe robiť niečo v exeli a potom si to nosiť kade tade po počítačoch a nevedieť kde mám najaktuálnejší denník je asi zbytočnosť hlavne keď je na nete toľko možností je dosť od veci ale ja som práve že nechcel mať svoj denník závislí na nete a možnosť upravovania si všetkého podla seba bola pre mňa prioritná ale to je už o niečom inom. Ale ďakujem možno niečo vyčerpám aj od MyTreneek.
16.09.2010 - 12:33:55
00
ja pouzivam okrem netovych tento
http://kpo.cz/fyziologie/fyziologie.htm (zroluj to dole a tam je "treningovy plan" a da sa tam stiahnut excelacky subor
16.09.2010 - 13:12:20
00
Čaute bajkeri z dlhej chvíle, popri upršanom počasí som začal robiť tréningový denník a kedže už som ho dokončil tak sa oň podelím s vami. Možno sa niekomu bude hodiť.

Edit: Poupravil som celkové hodnotenie na rok 2011.



Celkom si sa s tym vyhral.
Mne ako zaciatocnikovi amaterovi to zatial uplne staci aj tak niektore bunky nevyisem ako prevysenie :)
Chcem sa vsak spytat celkovy cas mas namysli kedy som vyrazil a kedy prisiel domov ano?
Cisty cas podla tachometru to chapem len sa chcem opytat ci sa da bunka na primernu rychlost menit, pretoze ked nahadzem udaje tak priemerna rychlost je ina ako co mi vypocita tachometer.
A chcel by som tam nahadzovat primernu z tachacu.
Dikes
16.09.2010 - 15:07:28
00
Áno celkový čas je kedy vyrazil a kedy skončil aj s prestávkami ja ho meriam pomocou stopiek na tachometri ale jednodukšie je sa pozrieť na hodinky.
K priemernej rýchlosti jasne že sa dá zadávať aj ručne stačí odomknúť list a jednoducho vymazať celý stĺpec s priemernou rýchlosťou (tam kde sú tie nuly samozrejme) to je vše, a keby si chcel spätne zamknúť list tak musíš označiť všetky bunky do ktorých budeš zadávať priem. rých. pravim vyberieš "Format buniek" hore v lište zámok a tam je zaskrknuté uzamknutie buniek odškrknutím ich odomkneš a môžes zamknúť list.
k nepresnosti výpočtu asi dochádza tým že tachometer počíta priemernú rýchlosť z rýchlosti a ja som zadával počítanie z prejdenej vzdialenosti vzhľadom k času, takže po zadaní správnych údajov by to malo sedieť.
a ako som povedal už skôr kolonky ktoré nevyužijete netreba vypĺňať
16.09.2010 - 15:31:03
00
Ak by som ta pekne poprosil vedel by si do toho spravit napriklad od 5 mesiaca nie az od 9 ?
Dik
19.09.2010 - 18:18:27
00
Staršie mesiace sú na konci lišty...ja som to tak myslel že keď je novy mesiac ako napríklad že teraz bude október tak sa september presunie na koniec tej lišty a nebude sa musieť pracne hľadať aktuálny mesiac. V office 2003 to ide tuším strašne jednoduché že sa klikne pravým na kartu a je tam presunutie na koniec a v novších offisoch to ide iba tak ze sa to proste presune pridržaním... ale späť k odpovedi je tam celý rok 2010 stačí prejsť na koniec lišty kde sú karty s mesiacmi.
19.09.2010 - 20:31:36
00
Ok to som si nevsimol, lebo som dalsie karty nepozeral dikes
19.09.2010 - 20:53:19
00
keyboard_arrow_up