ta kosa bola riadna rano aj trochu zacalo tak slabucko kropit sem tam ale co nam ostavalo..islo sa dalej..sa ma pyta ze kade pojdeme ..vravim rymanow a spat 8) ..zase to iste? :wasntme: ja ze dame okruh..vravim ok bude okruh sak pockaj :lol: este budes nadavat :rofl: v daliowej som ani nebrzil na krizovatke len som popri nom preletel dalej smerom na tylawu :P ..a ked som sa dlho nevracal ine mu neostavalo ako ist za mnou..on chcel radsej cez jasliska domov ale to sme sli minule a to sa mi nechcelo zase :shake: :).a tlacime foto.. :nod:

Prílohy:

blizime sa k hranici.JPG
blizime sa k hranici.JPG 192.65 KiB thumb_up0thumb_down

blizime sa k hranicnemu prechodu.JPG
blizime sa k hranicnemu prechodu.JPG 186.61 KiB thumb_up0thumb_down

bluebiker-otazka na teba-smie sa ist dnu a sfotit oltar..otaznik...JPG
bluebiker-otazka na teba-smie sa ist dnu a sfotit oltar..otaznik...JPG 197.9 KiB thumb_up0thumb_down

bufet ..horalky a tak..za szczawnym.JPG
bufet ..horalky a tak..za szczawnym.JPG 188.37 KiB thumb_up0thumb_down

burina ktora ma vysku aj cez 3m.JPG
burina ktora ma vysku aj cez 3m.JPG 381.05 KiB thumb_up0thumb_down

caka nas posledny kopcek..za m.polanou ktory sa tiahne az po rokytovce.JPG
caka nas posledny kopcek..za m.polanou ktory sa tiahne az po rokytovce.JPG 247.2 KiB thumb_up0thumb_down

cakam ho bo on vsetko obzera kade tade a ja to tu uz mam vela krat prezrete prejdene takze uz ma to nezaujima.JPG
cakam ho bo on vsetko obzera kade tade a ja to tu uz mam vela krat prezrete prejdene takze uz ma to nezaujima.JPG 237.67 KiB thumb_up0thumb_down

cakam kym si naberie vodu zo studnicky vpravo...JPG
cakam kym si naberie vodu zo studnicky vpravo...JPG 327.88 KiB thumb_up0thumb_down

celkom pekne vecicky by sa tu dali kupit.JPG
celkom pekne vecicky by sa tu dali kupit.JPG 282.25 KiB thumb_up0thumb_down

cesty maju uzke.JPG
cesty maju uzke.JPG 198.69 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 21:03:14
00
dnes spat skor ako o polnoci asi nepojdem :lol: tolko toho je :angel: len neviem ci ma nevyhodia z mtbiker 8) kvoli kope tych fotiek..ale ja zato nemozem :mm: lahko sa cvaka vsade plno peknych veci.no ak by ma zablokovali tak sa s vami uz dopredu preventivne lucim :hai: ale dufam ze nie :shake: ja sa uz polepsim :nod: a nebudem tolko fotit :hai: dalsia seria...

Prílohy:

clnok na vode.JPG
clnok na vode.JPG 127.12 KiB thumb_up0thumb_down

co je to..zaba ci baran...JPG
co je to..zaba ci baran...JPG 302.05 KiB thumb_up0thumb_down

daliowa PL.JPG
daliowa PL.JPG 312.34 KiB thumb_up0thumb_down

dalsi kopcek pred nami ale nevadi..potom nas caka zjazd dole...JPG
dalsi kopcek pred nami ale nevadi..potom nas caka zjazd dole...JPG 281.93 KiB thumb_up0thumb_down

dalsi most.JPG
dalsi most.JPG 122.15 KiB thumb_up0thumb_down

dalsi zjazdik...co sme si tazko vydreli..teraz si uzivame...JPG
dalsi zjazdik...co sme si tazko vydreli..teraz si uzivame...JPG 185.26 KiB thumb_up0thumb_down

dalsia zelenina..vsade okolo a tych lesov co tu je...JPG
dalsia zelenina..vsade okolo a tych lesov co tu je...JPG 192.63 KiB thumb_up0thumb_down

dalsie pre milana.JPG
dalsie pre milana.JPG 260.82 KiB thumb_up0thumb_down

davaj davaj bo dni kratke a humenne daleko este.JPG
davaj davaj bo dni kratke a humenne daleko este.JPG 180.82 KiB thumb_up0thumb_down

dazd hrozil kazdu chvilu...JPG
dazd hrozil kazdu chvilu...JPG 147 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 21:13:02
00
chlapci z medzilaboriec...co to tam mace za zaujimave baterky 8) v tescu...everyday long life..stoja par korun..ani neviem bo ja nikdy nepozeram kolko vydava ked platim daj jej bankovku a ides..som kupil uz davnejsie ale asi okolo 0.78e stali..no nafotil som s nimi hromadu ..vybili sa vravim si mam vyhodit dam pod nabijacku..a su alkalicke obycajne nenabijatelne zase som nafotil kopec :rofl: ..kym to slo ..dnes rano ze este raz skusim..a fotil som cely den vkuse aj ked uz fotak ukazoval ze vybite fotilo akoby sa ani nechumelilo :lol:
no nic dobre ze tak setrit treba bo vsetko drahe..tu mate dalsie fotos ;)

Prílohy:

dlhe zjazdy..pocujes akurat sum lozisk..v jeho pripade plaste....JPG
dlhe zjazdy..pocujes akurat sum lozisk..v jeho pripade plaste....JPG 307.9 KiB thumb_up0thumb_down

do lesa na biku radsej nie...cokolada riadna.JPG
do lesa na biku radsej nie...cokolada riadna.JPG 207.82 KiB thumb_up0thumb_down

do stratena...JPG
do stratena...JPG 177.19 KiB thumb_up0thumb_down

dobre sa dnes islo...JPG
dobre sa dnes islo...JPG 166.21 KiB thumb_up0thumb_down

dobre sa mi s nim islo neplasil..skratka pohoda.JPG
dobre sa mi s nim islo neplasil..skratka pohoda.JPG 201.23 KiB thumb_up0thumb_down

domcek v PL.JPG
domcek v PL.JPG 204.34 KiB thumb_up0thumb_down

hadajte...JPG
hadajte...JPG 214.27 KiB thumb_up0thumb_down

chladno bolo ale vratit sa naspat urcite nie.JPG
chladno bolo ale vratit sa naspat urcite nie.JPG 225.68 KiB thumb_up0thumb_down

chlapi maluju...JPG
chlapi maluju...JPG 186.75 KiB thumb_up0thumb_down

ide sa dalej..plonna.JPG
ide sa dalej..plonna.JPG 203.45 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 21:25:51
00
ta som sa dnes naobliekal jak na severny pol \o/ rano pozeram na teplomer vpredu +5*C reku sranda bude :wasntme: zrusit akciu radsej nie pohneval by sa tak cizmy vetrovka s teplou vlozkou rukavice...ale dobre ze som tak spravil.tam hore ovela chladnejsie ako tu na slovensku.inak dnes som mal pripravene ponuky cisna,rymanow alebo ten moszcaniec-kalinov..ale to by sme asi pobludili aj mokro bolo fest..a tam na cisnu co som pozeral tak wetlina uz snezi..dalsie foto.. :f:

Prílohy:

klasika na jeden sa vytrepes dalsi ca caka..polska realita.JPG
klasika na jeden sa vytrepes dalsi ca caka..polska realita.JPG 126.01 KiB thumb_up0thumb_down

komancza ...musel kupit rukavice bo zima na ruky fest...aj ked mali iba male cislo...ze 2 zlote..JPG
komancza ...musel kupit rukavice bo zima na ruky fest...aj ked mali iba male cislo...ze 2 zlote..JPG 360.24 KiB thumb_up0thumb_down

kopec..nevadi ale teraz sa ide dole....JPG
kopec..nevadi ale teraz sa ide dole....JPG 264.58 KiB thumb_up0thumb_down

kraj obrazowy..strasne sa mi tu paci.JPG
kraj obrazowy..strasne sa mi tu paci.JPG 257.28 KiB thumb_up0thumb_down

krajna polana potraviny...JPG
krajna polana potraviny...JPG 320.22 KiB thumb_up0thumb_down

krasny brod a vlak mu usiel pred nosom..tomu sa vravi SMOLA.JPG
krasny brod a vlak mu usiel pred nosom..tomu sa vravi SMOLA.JPG 338.43 KiB thumb_up0thumb_down

krizovatka..pozeram cakam ci dobre odboci...JPG
krizovatka..pozeram cakam ci dobre odboci...JPG 255.58 KiB thumb_up0thumb_down

kupalisko.JPG
kupalisko.JPG 270.98 KiB thumb_up0thumb_down

len 10%...sa mu vidi malo...mas zadarmo dole kopcom tak bud rad...JPG
len 10%...sa mu vidi malo...mas zadarmo dole kopcom tak bud rad...JPG 254.27 KiB thumb_up0thumb_down

len tak..polske domceky...JPG
len tak..polske domceky...JPG 228.51 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 21:39:08
00
zajtra nedela ta by trebalo tiez niekam na bike...ked budem vladat vstat rano z postele :lol: jozko bell si pisal na outdoor he ze nedela volna tak pod PL 8) tam ma dostanes kedykolvek..alebo kto kam idete piste..mozno sa pridam ked mozem.uz viem preco tolko fotim..prisiel som nato :nod: ...lebo som isiel pomaly..normal tak okolo 20ks fotiek robim ale ked so psom po lese tak idem pomaly bolo vela fotos..ked som siel cez certizne-jasliska bolo vela fotos ..tu tiez..z toho jasne vyplyva ze musim jazdit rychlejsie :P ..nebude cas na blbosti :rofl: dalsie fotky :$

Prílohy:

len tak.JPG
len tak.JPG 230.95 KiB thumb_up0thumb_down

LUHO tato je pre teba..ked sa ti pacia traktory..vzadu este jeden mensi.JPG
LUHO tato je pre teba..ked sa ti pacia traktory..vzadu este jeden mensi.JPG 313.98 KiB thumb_up0thumb_down

medena..pekne veci stavaju v tom polsku.JPG
medena..pekne veci stavaju v tom polsku.JPG 382.51 KiB thumb_up0thumb_down

most foteny z ineho uhla milan chcel.JPG
most foteny z ineho uhla milan chcel.JPG 266.1 KiB thumb_up0thumb_down

mraky  a obcas nejaka ta kvapka na nas spadla...JPG
mraky a obcas nejaka ta kvapka na nas spadla...JPG 226.95 KiB thumb_up0thumb_down

na hranicnom prechode.. konecne.JPG
na hranicnom prechode.. konecne.JPG 180.96 KiB thumb_up0thumb_down

na motorke sa dobre rozvaza ale to ticho na biku je na nezaplatenie....JPG
na motorke sa dobre rozvaza ale to ticho na biku je na nezaplatenie....JPG 246.2 KiB thumb_up0thumb_down

nowotaniec odbocka na sanok...mal chut ist tam...JPG
nowotaniec odbocka na sanok...mal chut ist tam...JPG 200.86 KiB thumb_up0thumb_down

opustame komarnik.JPG
opustame komarnik.JPG 174.66 KiB thumb_up0thumb_down

opustame krasny brod ..ale aspon mame slnko az do koskoviec..parada.JPG
opustame krasny brod ..ale aspon mame slnko az do koskoviec..parada.JPG 270.99 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 21:52:00
00
ani do sanoku by nebol zle skocit..ale pochybujem ze tam nieho dotiahnem :lol: to solinske co si spominal milan..tak fakt iba na dva dni ale teraz spat kdesi vonku nehrozi...snincane chodte cez ruske sedlo do cisny a ja vam prijdem oproti cez palotu :rock: ta nuda taka je tu :sun: este dajake dam.prepacte..budete mat co pozerat do jari :angel:

Prílohy:

park pre deti.JPG
park pre deti.JPG 267.52 KiB thumb_up0thumb_down

pokracujeme v dllllhom zjazde...milanovi sa pacilo..JPG
pokracujeme v dllllhom zjazde...milanovi sa pacilo..JPG 236.4 KiB thumb_up0thumb_down

polovica kopca za nami ..serpentyny pokracuju...JPG
polovica kopca za nami ..serpentyny pokracuju...JPG 221.65 KiB thumb_up0thumb_down

polske kopce ..neda sa im vyhnut..su vsade..JPG
polske kopce ..neda sa im vyhnut..su vsade..JPG 129.81 KiB thumb_up0thumb_down

polske ventilatory...JPG
polske ventilatory...JPG 196.14 KiB thumb_up0thumb_down

potraviny krajna polana..nakup vody bo pepsi cola dosla.JPG
potraviny krajna polana..nakup vody bo pepsi cola dosla.JPG 240.66 KiB thumb_up0thumb_down

pre bluebikera.JPG
pre bluebikera.JPG 236.54 KiB thumb_up0thumb_down

pred hranicnym prechodom vysny komarnik.JPG
pred hranicnym prechodom vysny komarnik.JPG 155.06 KiB thumb_up0thumb_down

pred malou polanou..vlavo je ten zvezeny svah.JPG
pred malou polanou..vlavo je ten zvezeny svah.JPG 254.28 KiB thumb_up0thumb_down

pred rokytovcami dole kopcom..stale to neopravili.JPG
pred rokytovcami dole kopcom..stale to neopravili.JPG 258.91 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:02:32
00
ani som este nepozeral kolko km som dnes dal ale asi dost nato ze je jesen bo sa citim spokojny 8) kludny :angel: a vyrovnany :lol: duri paportna s tobu jak tam...bike eszte furt polamany?nemas nahradny?nedame daco spolu..este par dni mozem..teraz prijde trosku oteplenie a potom kto vie co bude ale aj drevo na zimu mi este treba par krat priviezt..tu este mam dajake fotky :party:

Prílohy:

pri potravinach krajna polana.JPG
pri potravinach krajna polana.JPG 244.61 KiB thumb_up0thumb_down

prvy stupacik mam za sebou..mala polana.JPG
prvy stupacik mam za sebou..mala polana.JPG 205.61 KiB thumb_up0thumb_down

radost ist po takej ceste.JPG
radost ist po takej ceste.JPG 237.37 KiB thumb_up0thumb_down

radost jazdit tade...JPG
radost jazdit tade...JPG 173.85 KiB thumb_up0thumb_down

raj na zemi pre bike..polsko..cela cesta tvoja.JPG
raj na zemi pre bike..polsko..cela cesta tvoja.JPG 253.96 KiB thumb_up0thumb_down

rymanow centrum.JPG
rymanow centrum.JPG 201.62 KiB thumb_up0thumb_down

rymanow ulicka...JPG
rymanow ulicka...JPG 192.51 KiB thumb_up0thumb_down

sem tam vlny na cestach dole kopcom takze treba drzat riaditka pevne..JPG
sem tam vlny na cestach dole kopcom takze treba drzat riaditka pevne..JPG 139.99 KiB thumb_up0thumb_down

skoda ze dnes ziadne slnko v PL.JPG
skoda ze dnes ziadne slnko v PL.JPG 205.71 KiB thumb_up0thumb_down

skoda ze musime spat domov tu sa da jazdit od rana do noci..cesty ako stvorene pre bicyklistov.JPG
skoda ze musime spat domov tu sa da jazdit od rana do noci..cesty ako stvorene pre bicyklistov.JPG 244.28 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:12:50
00
uz by sa mi aj trebalo kupit nejake podrobnejsie mapy polska ked tade tolko jazdim 8) poznam hlavne tahy ale vedlajsie cesticky co prepajaju dediny nic.a je ich plno co som pozeral tie co maju bluebiker..milano...mohlo by to byt zaujimave tulanie pre mna :party: ano viem ale co s nimi tak este zopar dam prepacte :rock:

Prílohy:

skoda ze slnko nebolo ale je oktober..a sme v polsku.JPG
skoda ze slnko nebolo ale je oktober..a sme v polsku.JPG 149.78 KiB thumb_up0thumb_down

skusa ktora lepsia....JPG
skusa ktora lepsia....JPG 335.89 KiB thumb_up0thumb_down

slovak realita.JPG
slovak realita.JPG 293.81 KiB thumb_up0thumb_down

som spokojny dnes s vyletikom.JPG
som spokojny dnes s vyletikom.JPG 228.43 KiB thumb_up0thumb_down

stale cakam kym naberie vodu zo studnicky..idem pozriet kde je tolko.JPG
stale cakam kym naberie vodu zo studnicky..idem pozriet kde je tolko.JPG 278.17 KiB thumb_up0thumb_down

staskovce ..pohlad smerom na juh..tam musi svietit slnko...JPG
staskovce ..pohlad smerom na juh..tam musi svietit slnko...JPG 157.94 KiB thumb_up0thumb_down

strasne rad tade jazdim...kamiony ziadne auta zopar..vsade klud ticho.JPG
strasne rad tade jazdim...kamiony ziadne auta zopar..vsade klud ticho.JPG 174.52 KiB thumb_up0thumb_down

stupacik pred mirolou.JPG
stupacik pred mirolou.JPG 233.39 KiB thumb_up0thumb_down

tak co zapacil sa tento kraj niekomu a to tak ze sa prida nabuduce....JPG
tak co zapacil sa tento kraj niekomu a to tak ze sa prida nabuduce....JPG 240.45 KiB thumb_up0thumb_down

take mam rad.JPG
take mam rad.JPG 246.79 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:24:11
00
To som nebol ja, komu sa pacil traktor :o

Tie pramene su v Rymanowe ?
02.10.2010 - 22:30:33
00
uz tretikrat som vletel do diery na ceste pred mirolou... :@ stale na nu zabudnem a v plnej rychlosti do nej vletim :devil: sa cudujem ze ju neprerezalo este.problem je v tom ze z kopca za jazdy ju nevidno :punch: uz by ich nemalo byt vela :$ a vyhodit ich skoda...fotky....este dam.
ale co by nie..pochvalil si vtedy petrika 8) :lol: za ten jeho... :nod: ved ja len tak zo srandy bo uz neviem co a aky komentar pisat :rofl:

Prílohy:

tento je na predaj.JPG
tento je na predaj.JPG 223.76 KiB thumb_up0thumb_down

tesco ML nakup potravin...kosa mozno +6C a kropí.JPG
tesco ML nakup potravin...kosa mozno +6C a kropí.JPG 201.79 KiB thumb_up0thumb_down

toto sfot tamto sfot..stale brzdit..a potom znova rozbiehat..dohanat...JPG
toto sfot tamto sfot..stale brzdit..a potom znova rozbiehat..dohanat...JPG 147.58 KiB thumb_up0thumb_down

trh rymanow z boku.JPG
trh rymanow z boku.JPG 223.63 KiB thumb_up0thumb_down

trhovisko rymanow.JPG
trhovisko rymanow.JPG 326.66 KiB thumb_up0thumb_down

trocha zeleniny.JPG
trocha zeleniny.JPG 174.27 KiB thumb_up0thumb_down

tu sa citim najlepsie...zaradis trojku..a ides si kludne.JPG
tu sa citim najlepsie...zaradis trojku..a ides si kludne.JPG 165.81 KiB thumb_up0thumb_down

tu zacina neskutocny zjazd v kuse az do daliowej..niekolko km.JPG
tu zacina neskutocny zjazd v kuse az do daliowej..niekolko km.JPG 230.37 KiB thumb_up0thumb_down

tylawa..uz nedaleko hranica...JPG
tylawa..uz nedaleko hranica...JPG 197.42 KiB thumb_up0thumb_down

uz aby bola jar a sup do polska...JPG
uz aby bola jar a sup do polska...JPG 202.16 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:36:05
00
mozno to stihnem aj skor ako do polnoci nahadzat :lol: cyklistov sme vela nestretli ..akurat dvoch dedkov...co isli asi na pivko..a jednu slecnu co vysla z dvora a o par domov na cintorin.ale aj tak dobre bolo..teda aspon z mojej strany spokojnost ..neviem ako milan...ci rano vstane z postele :lol: stale este nejake su :rofl:

Prílohy:

uz len trochu a som hore ..potom zjazdik do rokytovec.JPG
uz len trochu a som hore ..potom zjazdik do rokytovec.JPG 212.74 KiB thumb_up0thumb_down

uz som skoro hore -rymanow.JPG
uz som skoro hore -rymanow.JPG 210.92 KiB thumb_up0thumb_down

v lete je tade neskutocna parada jazdit...JPG
v lete je tade neskutocna parada jazdit...JPG 200.81 KiB thumb_up0thumb_down

v polsku to zije..su rodeni obchodnici...JPG
v polsku to zije..su rodeni obchodnici...JPG 314.27 KiB thumb_up0thumb_down

veterne turbiny.JPG
veterne turbiny.JPG 245.94 KiB thumb_up0thumb_down

vchadzame do rymanowa konecne ..cas asi 12.20 neviem presne ale je to ok..JPG
vchadzame do rymanowa konecne ..cas asi 12.20 neviem presne ale je to ok..JPG 277.6 KiB thumb_up0thumb_down

videli sme v jednej dedinke...JPG
videli sme v jednej dedinke...JPG 302.07 KiB thumb_up0thumb_down

volam ho prec ...ved nestihneme.JPG
volam ho prec ...ved nestihneme.JPG 250.18 KiB thumb_up0thumb_down

vsade by chcel zajst..pozriet ale ale cas nas tlaci...JPG
vsade by chcel zajst..pozriet ale ale cas nas tlaci...JPG 282.9 KiB thumb_up0thumb_down

vy ste tu museli mat dnes pekny slnecny den.JPG
vy ste tu museli mat dnes pekny slnecny den.JPG 224.1 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:47:01
00
uz by mali byt posledne...teda aspon dufam ..tak nie este jedna bude ale uz fakt posledna a potom vam dam pokoj.pojdem konecne spat.

Prílohy:

vyjazd z rymanowa smerom na krosno...JPG
vyjazd z rymanowa smerom na krosno...JPG 199.71 KiB thumb_up0thumb_down

za dedinou nas caka dalsi stupak..serpentyny polske.JPG
za dedinou nas caka dalsi stupak..serpentyny polske.JPG 237.09 KiB thumb_up0thumb_down

za rokytovcami..cakaju nas luce slnka..konecne aspon nieco.JPG
za rokytovcami..cakaju nas luce slnka..konecne aspon nieco.JPG 286.95 KiB thumb_up0thumb_down

za rymanowom.JPG
za rymanowom.JPG 167.56 KiB thumb_up0thumb_down

zbehal vsetko zvedavy.JPG
zbehal vsetko zvedavy.JPG 262.28 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd do daliowej...JPG
zjazd do daliowej...JPG 173.48 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd do mirole.JPG
zjazd do mirole.JPG 204.32 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd do radoszyc cesta mokra.JPG
zjazd do radoszyc cesta mokra.JPG 228.68 KiB thumb_up0thumb_down

zjazdik z hranicneho prechodu...JPG
zjazdik z hranicneho prechodu...JPG 172.84 KiB thumb_up0thumb_down

zjazdik z rokytoviec do krasneho brodu.JPG
zjazdik z rokytoviec do krasneho brodu.JPG 288.71 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:55:33
00
posledna 8) a to som prisiel domov pred osemnastou hodinou.majte sa :hai: .

Prílohy:

zvedavost mu neda ..ide pozriet na druhu stranu...co mi ostava idem tiez..JPG
zvedavost mu neda ..ide pozriet na druhu stranu...co mi ostava idem tiez..JPG 291.88 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2010 - 22:57:36
00
ale co by nie..pochvalil si vtedy petrika 8) :lol: za ten jeho... :nod: ved ja len tak zo srandy bo uz neviem co a aky komentar pisat :rofl:


Asi myslis tento fotka 141 na http://forum.mtbiker.sk/sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/bikova-ka-v-okoli-sniny-t18474-2115.html
, ale to som skutocne nebol ja, to bol " ITO " kto chvalil traktor v prispevku z 16.8.2010
Dlho som za traktorom nesiel, raz som tak pred sebou uvidel ako na hlavnu vysiel z boku traktor, hovorim si dobehnem ho, makam makam idem cez 50 a traktor fur v dialke, nakoniec som to vzdal.
No tohto roku som sa dva krat zviezol za traktorom, raz to bolo velmi mile od S. Michalan do Sabinova v silnom protivetre si to v pohode mastit v jeho tieni cez 40 , raz dakedy asi v 1985 roku som to podobne mastil od Hradca Kralove do Horic za Liazkou, ale to boli ine fukoty.
Velmi casto som jazdil za nakladakmi medzi Pardubicami a Hradcom, vyborne to bolo za tahacom s panelmi chodil okolo 50-ky a nezrychloval prudko, raz som isiel za ruskymi vojakmi ale to boli strasne fukoty len tak tak som stihal krutit nohami a raz som isiel za obrovskym nakladacom /myslim ze DOK/ smerom na Kolin a chlapik to nevydrzal s nervami, zabrzdil vyliezol hore na kapotu nad chladicom a zhora na mna krical ze ked za nim budem ist dalej tak mi da do huby :muscle:
02.10.2010 - 23:11:52
00
Ja som v štvrtok bol na cyklosutazi a som vyhral v dvoch disciplinach 1a2 miesto
Gratulujem! :handshake:

Bodka ci pana tebe platia za to fotenie? :lol: som myslel že ani nedopozeram toľko fotiek, ale diky za tie s venovaním :) ..k tej otázke: v kostole môžeš fotiť aj interiér pokiaľ to nie je zakázané tabuľkou alebo nápisom niekde na dverách ako je to v niektorých katedrálach..a inak traktory sa páčia aj mne :y:
03.10.2010 - 02:22:45
00
keyboard_arrow_up