FOTO - stupne víťazov..
Viac foto na:
http://www.mtbmlynky.sk/mtbmaraton2010/mtb-fotogaleria.php

Prílohy:

IMG_5647.JPG
IMG_5647.JPG 180.5 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5667.JPG
IMG_5667.JPG 170.01 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5669.JPG
IMG_5669.JPG 187.74 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5678.JPG
IMG_5678.JPG 179.38 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5692.JPG
IMG_5692.JPG 169.84 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5713.JPG
IMG_5713.JPG 146.3 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5715.JPG
IMG_5715.JPG 126.06 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5659.JPG
IMG_5659.JPG 184.61 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5622.JPG
IMG_5622.JPG 190.52 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_5630.JPG
IMG_5630.JPG 182.07 KiB thumb_up0thumb_down

03.10.2010 - 08:31:32
00
Prisiel som, zucastnil som sa , dosiel do ciela a ukoncil pivom, gulasikom a pokecom so "starymi" znamymi ... jednoducho povedane dalsia vydarena akcia . Aj napriek blatku ktoreho mnozstvo prekracovalo hodnotu avizovanu v "pozvanke" na start :-) , aj napriek tomu ze teplota nam klesla trosicku nizsie a slniecko nas nepotesilo a neukazalo sa aspon v tych miestach kde by sme sa pokochali (niekto na kratky ,niekto na dlhsi okamzik ) vyhladom do dolin ... Dobry cas so slnkom prida na kazdom podujati tisic kladov v konecnom hodnoteni.
Tak ci tak, vdaka patri organizatorom a vsetkym pomocnikom, nie je jednoduche v takom case stat pocas niekolko hodin na obcerstvovacke ci na miestach kde je potreba regulovat, vdaka fotografom za fotecky . Minusy nehladam , urobil som nieco pre svoje telo a dusu ,to v konecnom dosledku staci. Jednu vyhradu mam iba k tomu zaverecnemu cervenemu kaolinovemu blatku , pracka si s tym zaial nemoze dat rady ... nepotrebuje niekto prirodne cervene farbivo ? :-)
Takze dovidenia v dalsom rocniku , dufajme ze aj s vacsou ucastou . Podporujme (podla svojich moznosti) tieto podujatia, su pre nas. Vlado
03.10.2010 - 09:33:55
00
A vysledky ? Na stranke ze " Lutujeme az po pretekoch " . Ty vole oni este pretekaju :o
03.10.2010 - 09:44:00
00
Oproti minulému ročníku sklamanie. Keď organizátor pár dní pred pretekmi povie, že trať je pomerne suchá a zjazdná, že blata bude isto menej ako na Podlesku a že trať sa vyhýba drevorubačským cestám, mám tendenciu predpokladať, že tomu tak bude. Pravda je, že blatistý úsek bol len jeden: dlhý 47 km, od štartu do cieľa :D Pritom niektoré mláky sa dali odstrániť dvoma údermi motykou. Škoda aj výkresových štartových čísel, v cieli ste mohli oceniť pohárom aj tých, ktorí ich nestratili/nepotrhali. Negatívne hodnotím aj nekoordinovanosť občerstvovačov: na druhej sa ma šéf pýtal, či je za mnou ešte veľa jazdcov, evidentne nemal prehľad, kedy môže skončiť.

Silnou stránkou bolo veľmi príjemné prostredie (výhľady na vodnú nádrž v prvom stúpaní a zjazd hmlistým lesom neskôr nemali chybu), veľmi dobre značená trať, počasie (som zimomilný) a to, že wapku obsluhoval človek, ktorý vedel umývať rýchlo a efektívne (na rozdiel od väčšiny jazdcov na iných maratónoch). Guláš v cieli tiež super, len škoda, že nie v takom množstve ako vlani :D

O rok by som fakt ocenil, keby sa povedalo na rovinu, v akom stave je trať, aby som sa vedel pripraviť.
03.10.2010 - 10:40:47
00
tu su sľúbené fotečky pre troch zablátených pánov :)
http://picasaweb.google.com/lubos.vadel/AlbumBezNazvu#
03.10.2010 - 12:02:16
00
2 dni pred pretekom prsalo takze aj useky ktore boli predtym suche mohli dostat dost cez hubu.a obcerstvovacky?Sak ti ludia mozno ani nevedeli kolko ludi bolo na starte.Vyber na nich bol paradny, cajik vynikajuci, tetusky veeeeelmi mile(dost potesi mily pristup zdecimovanu psychiku).Ked som dosiel do ciela povedal som si nikdy viac.Doma po teplej sprche a v cistych suchych veciach som zacal dumat ako bude na rok a zacal som sa tesit.A na trat kazdopadne nebola nudna ako napr na podlesku.
03.10.2010 - 12:03:47
00
Lubik,vdaka za zaslanie foto.K maratonu.V Piestanoch by sme za to blato zaplatili urcite viacej ako tu. Tu to sice bola samoobsluha ale s vacsou namahou a bez obsluhy. A pritom s krasnymi vyhladmi.Ale akcia vydarena, ten caj na obcerstvovackach bol na nezaplatenie.A ludia velmi mili.Aj sme pokecali aj posmiali.Gulas bol top len velmi horuci.Na obcerstvovackach by v takomto blatistom terene pomohla kefa s vodou, pripadne aj kvapka oleja.Doma som po zobleceni a zobuti vsetkeho zistil ze to dokopy vazilo cca 6 kg! Ak k tomu zaratame blato vo vsetkych trecich castiach biku,je co makat navyse ako inokedy. Ale treba vyskusat vsetko. Este raz vdaka, pridem aj nabuduce ak budem moct.
03.10.2010 - 12:54:26
00
heh tento typ blata je dost neprijemny , inak to okolie dost deprimujce ;(


Bolo sice vela blata ale prevazne na tvrdom podklade.Blato sa nelepilo ako na Fatrane.Vela zalezi na obuti.Niekedy som to neriesil a bolo to trapenie,dobry clovek na forume mi poradil maxxis meduzu,tie som nezohnal tak som kupil podobne 11 eckove continental edge 1,9 a je to fajn.
Samozrejme mam aj blatniky,neviem si predstavit ze pri 3 stupnoch by mi stiekalo cca 4hod blato do zadnej casti tela.
Pekny den.
03.10.2010 - 12:55:24
00
A mne stekalo.Fuj hnusny pocit.Asi po 20 min. som to ani neregistroval.A 20 min. do ciela som neregistroval uz vobec nic. :)
03.10.2010 - 13:01:21
00
Výsledky sú nahodené:
http://www.mtbmlynky.sk/mtbmaraton2010/mtb-vysledky.php
03.10.2010 - 15:07:30
00
Prosíme účastníkov, ktorí si nevyzdvihli Skipassy a majú na ne nárok (teda uhradili štartovné vopred na účet organizátora), aby sa ozvali e-mailom na: info@mtbmlynky.sk dohodneme sa na spôsobe doručenia Skipassu/ov .
Ďakujeme.
03.10.2010 - 15:32:47
00
Az sa hory zelenali jak som klial celu cestu na to bahno a na menic bo mi to strielalo od startu. No toho bahna bolo faaaaakt hodne, ak som si milion krat nepovedal ze keby som to vedel tak sem nedojdem ale ten pocit ked som bol v ciely na nezaplatenia, jednoznacne by som siel do toho este raz.

Aj tymto sa chcem podakovat vsetky organizatorom, fakt vsetko klapalo, uplne vsetko na jednotku az na tu trat ale s tym nik nic neurobi ale aj takuto podobo ma XCM len skoda ze je to uz xxxty pretek tohto roku v takychto podmienkach, tak kazdy ma uz toho plne zuby. Registracia,moderator,atmesfera,obcerstvovacky(fakt najlepsie ake som videl ani nie tym co tam mali, bo to som si cez tie zablatenie brile ani nevsimol ale za to povzbudzovanie,humor a mile slovo fakt na nezaplatenie. VEEEEELKE DAKUJEM

btw. aj ked znacenie bolo super,tak sa mi podarilo zabludit cca.3-4km pred cielom som si zasiel tak cca. 5minut navyse a stiahol dalsich dvoch bikerov :DD, no co ked fakt cez tie brile nebolo nist vidiet a aj mi cesta bola podozriva ked ma skoro kusol do nohy nejaky gulas :)))
03.10.2010 - 22:12:17
00
Blata bolo vela, zima tiez dost slusna ale tak ci tak to bol super maraton. Nerozumiem len preco maraton tychto kvalit ma taku nizku ucast pretekarov.
04.10.2010 - 08:34:47
00
Lebo 1. pocasie, 2. koniec sezony, 3. dopravna dostupnost, 4. nie je sucastou serie.
04.10.2010 - 11:54:55
00
Nie je sucastou CMS serie, ale je sucastou Slovenskeho Pohara MTB XCM 2010 (trat EXTREM) ;-)
04.10.2010 - 16:41:30
00
keyboard_arrow_up