Freeridovo /nazvem to tak/ zalozeni jedinci vsak vozia vacsinu roka cele, koli ochrane, istoty uchopu apod...myslim si...alebo nenosia ziadne :rock: ... :swear: ...

Aj XC založení jedinci to tak vozia. :) Neviem prečo, ale jazdí sa tak lepšie. Aj to lepšie vyzerá. :lol:

Inak dlhoprsté rukavice Kelly´s (konkrétne Eragon) idú veľmi rýchlo do preč. Dostal som ich 28.8. v Dubnici, jazdím ich na tréningu, resp. keď nie som v tímovom drese a sú značne opotrebené. To mi meriďácke neurobili, teda urobili, no po kapánek dlhšom čase...
07.10.2010 - 18:36:05
00
mam pocit, ze cim jednoduchsie rukavice tym lepsie. ja vozim nejake obycajne MX rukavice a nestazujem si... najblizsie skusim NoFear, koli dobremu ohlasu z mojho okolia
07.10.2010 - 21:41:55
00
No Feary-Quartz mozem tiez odporucat. :y:
Inak ja tiez na XC vozim dlhoprste rukavice Fox-Sidewinder a 661-Descent.
07.10.2010 - 21:49:46
00
no tie Dirtpaw sú prevedením designovo perfektné, no ako zvyčajne keď si kúpim to čo sa mi páči stojí to za hov*o a to čo je bežné, nič výzorovo úžasné to zvykne aj plniť svoj účel, letné bez prstov mám tri krát lacnejšie meridy a dojem z jazdy ovela lepší než tieto. Jo sú to freeridové rukavice.

MarianSUP prečo ich už nechceš vidieť? je viac konkrétnych dôvodov? díky

:party: robí vôbec fox niečo čo nielen dobre vyzerá ale aj dobre slúži čo sa týka celoprstových rukavíc? keď som si skúšal rukavice od spešla vôbec mi nesadli na ruky, a väčšie ako XXL sa už nerobia, mám moc dlhé prsty, jedine odseknúť :tmi:
07.10.2010 - 22:12:39
00
Prvý pár sa mi po dvoch výjazdoch na palci rozpáral. Druhý pár ma na prstoch hodnú dobu tlačil do brušiek kvôli zle umiestneným švom, ale už vcelku povolili, takže to nieje také hrozné. V lete jazdím vďaka penovým gripom našťastie bez rukavíc. Silikónové protišmykové plôšky sú zle umiestnené... Ale aspoň som ich mal za dobrú cenu. Na budúcu sezónu to vidím na Northwave rukavičky, sú na ne dobré ohlasy.
07.10.2010 - 22:32:48
00
mam jedny pearl izumi XL ale su nejake dlhe, preto ich nenosim :lol: zbytocna kupa :D
07.10.2010 - 22:34:28
00
keyboard_arrow_up