Caute, chcel by som poprosit nejakeho bikera z KE, ci by mi vedel helfnut (pozicat) pumpu na vzduchovu vidlu, potreboval by som znovu nafukat..nasla by sa nejaka dobra dusa, ktora by mi pomohla, popripade by som prisiel a nafukali to niekde pri bloku. ak ano, ozvite sa mi sem,alebo PM.

dikes
19.10.2010 - 09:44:19
00
kua číslo diabla v nicku "666" a takéto prosíkanie :rofl:

ak máš vzduchovú vidlicu doporučil by som ti aby si si pošetril euráče a takú pumpu kúpil .. určite ju budeš potrebovať častejšie
jedna je aj na bazáre ... ale drahá
19.10.2010 - 10:40:30
00
alebo si behni do prveho servisu nech ti ju dofuknu.. vecsinou za to nic nechceli...ale pumpicka sa doma hodiiii :lol:
ja mam toto s napisom mrdka :)a spokojnost uz roky
http://www.suncycle.sk/product_info.php?cPath=23_152_221&products_id=3492&osCsid=1n0pt0ov3grrlgnmn9bnaef3l2
19.10.2010 - 10:44:24
00
neboj nic, tie "666" nemaju nic spolocne s niecim takym :) to len tak aby bolo :D ...a k tej pumpe, potrebovat som ju zatial nepotreboval, len som mal vidlu na reklamacke, prisla mi nedavno,po vymene puzdier, a nevysunie sa uplne na maximum, stale taky 1cm ostane a az rukou ked potlacim tak vyskoci uplne..neviem ako nafukali pozitivku a negativku,ale chcel som skusit uplne zfuknut a nafukat..a tak cca. 30e pumpa stoji..nie zeby som nemal tolko love,ale tak fakt mi ju zatial nebolo treba,keby nie tohto servisu :( ..a jo, na tom bazare som to kukal,a aj som napisal tomu,ze ju predava dost draho ked takmer tolko stoji nova
19.10.2010 - 10:48:09
00
to ani nerozmyslaj. rovno si to kup, to je ako nemat pumpu na kolesa.
ked ale mas nejaku dobru vyhovorku (napr. "posledne peniaze som minul na pivo") tak mi napis na icq alebo sukromnu spravu ci jak to funguje :D
20.10.2010 - 16:15:37
00
to ani nerozmyslaj. rovno si to kup, to je ako nemat pumpu na kolesa.
ked ale mas nejaku dobru vyhovorku (napr. "posledne peniaze som minul na pivo") tak mi napis na icq alebo sukromnu spravu ci jak to funguje :D



..potreboval som len vyfuknut uplne a nafukat potom, lebo som ju mal reklamovanu, a nejak tazko chodi ako mi ju poslali po oprave,tak som to aj tak poslal na opatovnu reklamaciu, tak dufam,ze bude uz ok. viem,ze je to celkom ok mat, no zatial som nafukal podla SAGu ked som kupil bike a od vtedy drzala a nebolo potrebne s nou robit :) ..ale dobre vediet, keby nahodou,tak sa ti ozvem,pokial este nebudem mat nahodou vlastnu :D :D
20.10.2010 - 18:12:13
00
keyboard_arrow_up