HD2 na bike? ved s tym sa da uz skoro veslovat, nehovoriac o tom ze na to ze je tam 1Ghz procesor je to dost pribrzdene zariadenie.
21.10.2010 - 11:14:38
00
Nazdar, mam podobne naroky ako myxal. Akurat je pre mna dolezita mala velkost. HW klavesnicu ozeliem na ukor velkosti a dobru citatelnost na slnku od ziadneho telefonu neocakavam. Rozmyslam o SE xperia x10 mini. Co si o tom myslite? zaujimaju ma hlavne osobne skusenosti s (ne)mrznutim dostupnym sw, jednoduchostou ovladania a pod.
21.10.2010 - 16:58:53
00
Laco (alebo hocikto), mozes nieco povedat k tomu SmartcomGPS vs. OziExplorer?

Bez nejakych padnych dovodov pojdem na 99% do Symbianu - pre iPhone nie som dostatocne hip (do servisu kvoli vymene baterky? fakt? :lol: ), Android je zmes loterie, ci bude pre telefon dostupna nova verzia a onen OziExplorer este nema ani betu pre Android, a slubov, ze nejaky vymakany soft vobec bude. WM vnimam ako silny handikep (nikto zo znamych ho nema, OS na odpis), ktory by musel byt vyvazeny onymi neznamymi vyhodami OziExplorera.

Ohladom hardveru, dost ma lakaju bocne slider-e, ale jediny slusny od nokie vidim tu N97, na ktoru citam a pocuvam zmiesane reakcie. Candybar s klavesnicou a-la E72 ma dost kladne hodnotenia, ale mam obavu, ci ta mala obrazovka staci pre navigaciu (ma ju niekto? mozte sa podelit o skusenosti?) Novsi slider, 5730, ma IMO zbytocnu klavesnicu na hornej casti, ktora iba ukrajuje z displeja (o konstrukcii ani nehovorim). Ju aj jej dvojca E75 receznie chvalia za rychle reakcie.
Ak by som sa mal vzdat qwerty, tak asi 5800 XM.
Co ine znacky? Moze niekto povedat par slov napr. k SE Vivaz Pro?
21.10.2010 - 18:39:20
00
keyboard_arrow_up