MuF,ja by som Ťa chcel stretnúť :D
kto povedal že SPD je "vyššia forma" pedálov v rámci DH?
a bunnyhop nie je o tom,že bike ťahám nohami...
22.10.2010 - 18:04:24
00
Najvačši gól je, že pňak chce jazdiť DH. Že sú tie NWD série mastné, čoo? :D
Ide byť ževraj dlho sňah, rátaj s tým. Bičis ze solárka majú radi boarderov, tách mind up a investuj aj tam.

@rest: hej, no offence, ťípek aj tak nič nepostol za posledné dva dni, asi si uvedomil.. :D
22.10.2010 - 18:08:49
00
Kubi: OP sa vyjadroval celkom normalne a slusne, je jedno ci na to chce balit "bicis" alebo to chce pre zabavu alebo to chce na pivo alebo s tym chce pretekat... nech si kupi bike ked nanho ma peniaze...

kto povedal že SPD je "vyššia forma" pedálov v rámci DH?

no netusim, kto povedal ze spd je vyssia forma v ramci DH?
a bunnyhop nie je o tom,že bike ťahám nohami...

a toto tiez - kto to tvrdi?


btw pre OP clanok: http://www.freeride-ke.sk/clanky/7/downhill-co-to-obnasa/

a pre vsetkych co tu hlasaju ze si ma kupit HT: prajem vam vela uspechov na VASICH fulloch (kedze vsetci viete co to je ked sa tu o tom vyjadrujete) a tiez dufam ze budete davat same debny na pretekoch kedze ste presli z HT na full a teraz jazdite ako najlepsi z najlepsich.


Naposledy upravil Hosť dňa 22.10.2010 - 18:22:49, celkovo upravené 1 krát.

22.10.2010 - 18:13:38
00
odhalil si ma MuF,ja som v živote nemal ani HT a už duplom nie FULL,ja som aj na tomto fóre omylom(chcel som poradiť,aké repráky do 100€) :sweat:

btw,kto/čo je OP?
22.10.2010 - 18:22:13
00
nj nie su argumenty tak sa uchylujes k ironii. smutne :(
22.10.2010 - 18:24:17
00
muf napis mena pouzivatelov, ktori povedali o sebe, ze su davaci...
nikto to tu nenapisal... aky to bude mat vyznam mat hned fulla a "preplavat" vsetky "rogandery" (Rockgardeny), rolety, etc. ked potom sa dostane do tazsej technickej pasaze a neda to, pretoze jeho technika je nulova?
22.10.2010 - 18:29:32
00
pisali ste ze kto neprejde z ht na fulla tak nevie jazdit. vy ste presli, tak teda viete jazdit nie?

ked bude mat HT tak nezvladne rockgarden, ked bude mat fulla tak nezvladne technicku pasaz.
ked bude mat HT tak sa nauci techniku na rockgardene, ked fulla tak na technickej pasazi.

a mozno sa nenauci ani jedno. a mozno sa nauci hocico aj na HT. co to tak riesite jakeby tuna napisal ze sa chce stat spickou v DH a tak chce optimalny treningovy plan a zdokonalovat sa az do nekonecna.

ked si kupi full, bude mat z jazdy 1000% vacsi zazitok ako na HT, moze ist jazdit s kamosmi co jazdia dlhsie a davaju si veci. bike zanho zozere kopec veci co by inak nedal a moze si uzit jazdu ajtak. ale to je asi zakazane na tomto fore :D jazdit pre radost. kazdy len vykon vykon vykon a potom ked poviem ze by ste podla toho mali byt davaci tak hovorite ze nie ste...
22.10.2010 - 18:34:07
00
:D
ako som,písal,nemám bike....
a teraz vážne.
nevravím že týpek nemôže začať na fulle a nakladať,jasné...
ale v 99% človek ktorý začne hneď na celopére,tak to jazdenie aj vyzerá,samý stuhlex,žiadna technika...ešte horšia kombinácia by bola,že začal na fulle a moc sa nebojí,to už je kombinácia sebadeštrukčná....
výnimkou je ostatné 1% ľudí(napr,. Peťo Halagan) ktorý asi majú talent...
(až si myslí že patrí do 1%=neni prabľem)

nevidím jediný dôvod,prečo nekúpiť napr. NS Core,Norco Sasquatch,alebo iný vyložene FR pevňák...

MuF,nevkladaj mi do úst čo som nepovedal...btw,z Teba cítiť,že si minimálne majster slova,až nie Slovenska

nebol som schopný dať všetko čo mám momentálne v hlave do jednej myšlienky,neviem či am niekto pochopí...

a chalan nech si kúpi aj rogalo,lietať vzduchom bude paráda


Naposledy upravil epo dňa 22.10.2010 - 18:39:51, celkovo upravené 1 krát.

22.10.2010 - 18:37:57
00
ty si zacal na HT, mas full, si uplne mega uplne najviac davac?
22.10.2010 - 18:39:35
00
áno,áno,nie

ja som nič podobné nikde nespomenul ;)
22.10.2010 - 18:43:43
00
ty si asi tiez zacal hned na fullku a teraz to beres asi moc osobne co tu piseme :lol: ked nie tak ma oprav... ja sa budem uz asi 1000ci krat opakovat... ak sa chce chalan naucit jazdit... tak nech si najprv kupi nejake HTcko... aj tak bude vrazat peniaze do chranicov a ked kupi jazdene fullo za 1300e a kupi si prilbu.... chlapec da jeden skok... dalsi relativne tazsi... zisti ze to bolo nic, ze to zanho bike da a postupne to takto smeruje k premotivovanosti a preceneniu vlastnych schopnosti a to nemusi skoncit dobre :^) Pri HTcku si nebudes hned tak dovolovat a bude sa ti neskor ovela lepsie jazdit a pozitok z jazdy nebude 1000x lepsi... ale 1000 000x lepsi :)
22.10.2010 - 18:44:54
00
už sa všetci opakujeme forum.thescubasite.com
....nech si chalan vyberie,čo chce,napísaného o jednej a druhej variante má dosť...
howgh
22.10.2010 - 18:51:56
00
dobre, skratka - ja radim nech si kupeny bike uzije na zabavu (a usetri peniaze), vy prenho chcete najlepsiu techniku jazdenia (aj za cenu nepohodlnej jazdy a viacej minutych penazi).

uz nech si vybere sam.

ps: MAcroo:
mal som ht, nevedel som na nom jazdit. kupil som fulla - neviem na nom jazdit. haha jaka lama nevie jazdit :D a myslis ze ma to trapi? alebo kamosov s ktorymi jazdim? HAHA.

toto najviac nenavidim ked bikeri riesia druhych bikerov...
"on ma ht a to skocil a ty na fulle to nedas?!"
"pozri jakeho fulla si XY kupil. naco mu to je? este som ho ani nevidel v lese!"
"naco mu je taky drahy bike ked s tym len na pivo chodi?" |(
a teraz k tomu pribudne aj:
"on na tom fulle vobec nevie jazdit, asi ked bol maly nikdy mu nekupili HT a dosledky vidno doteraz :( " :D

edit: tak som si kvoli vam dal novy podpis, snad to vysvetli preco sme sa tu museli hadat ;D


Naposledy upravil Hosť dňa 22.10.2010 - 19:02:00, celkovo upravené 1 krát.

22.10.2010 - 18:55:58
00
ty si zacal na HT, mas full, si uplne mega uplne najviac davac?

urcite vacsi jak keby zacinal hned na fulle... :lol:
22.10.2010 - 19:00:43
00
Muf :fubar: ?
Ak vieš jazdiť užiješ si jazdu aj na HTčku... HT mám a meniť nechcem v dohľadnej dobe... Hádať sa s tebou nemá zmysel, len to som chcel... :finger:
22.10.2010 - 20:02:12
00
keyboard_arrow_up