ešte doplním,mňa by fakt zaujímalo ako zmýšla človek,kto si ju kúpi...

napadá ma len niečo takéto,z vedľajšej dediny:
doma má nejakú limuzínu od Bentley,dáky RollsRoyce,nejakú A6 od MTM(cca. 700k.),nedávno si kúpil Ferrari F430 Spider,a v garáži má aj Cayenne Gemballa...
a tento človek si kúpil Fábiu RS...

tak potom asi na tej EA:zyho teórii fakt niečo bude
08.11.2010 - 18:04:00
00
vrátim sa späť k téme Fabia RS a prosím si jedno sériové auto v danej cenovej kategorií, ktoré podľa vás sú hodné konkurovať škodovke... a nech to má teda aspoň 180k, elektroniku ako fabka, 7st. DSG a tak atraktívny interiér či extreriér auto/ ale 1oo ludí, 1o1 chutí/
ja si fábiu vôbec neosvojujem a II. generáciu by som zo svojho výberu určite vylúčil, len chcem počuť tvoj premúdrelý názor na "spoľahlivejšie, lacnejšie a lepšie autá"


Netreba ist ďaleko ale len k susedovi v koncerne. SEAT Ibiza CUPRA sice len 3 dv. ale vsetko ostatne ako fabia. Ináč cena je 17075€. Takže skoro 1000€ je k dobru. ;) Žeby na bike?
08.11.2010 - 18:14:15
00
vrátim sa späť k téme Fabia RS a prosím si jedno sériové auto v danej cenovej kategorií, ktoré podľa vás sú hodné konkurovať škodovke... a nech to má teda aspoň 180k, elektroniku ako fabka, 7st. DSG a tak atraktívny interiér či extreriér auto/ ale 1oo ludí, 1o1 chutí/
ja si fábiu vôbec neosvojujem a II. generáciu by som zo svojho výberu určite vylúčil, len chcem počuť tvoj premúdrelý názor na "spoľahlivejšie, lacnejšie a lepšie autá"



Polo Gti (fabia v rozhodne krajsom kabate)
Clio RS - atmosferickych 201 koni
08.11.2010 - 18:56:32
00
Fabia, Polo a Ibiza su postavene na rovnakom podvozku a maju rovnake motory (na par detailov), takze je to v podstate len o kasni.
08.11.2010 - 18:59:11
00
vrátim sa späť k téme Fabia RS a prosím si jedno sériové auto v danej cenovej kategorií, ktoré podľa vás sú hodné konkurovať škodovke...

Tak hodné konkurovať Škode nie je skoro žiadne auto. Ťažká by to bola urážka. :lol: Ale vážne. Každý má iné preferencie. Niekoho úplne rajcuje Škodovka, lebo "toto-ono", iný očakáva od auta nie len sterilnosť a "všetko v norme", ale aj istú históriu, dizajn,... jednoducho výber "srdcom". Možno toto pre niekoho spĺňa aj okrídlený šíp, neviem. No ja takého nepoznám... :) Ako som už písal, skutočné autá skončili koncom 80. rokov a prežívali do cca konca 90-tych. Až na výnimky. Preto sa nemá význam o triu z VW group rozprávať.
08.11.2010 - 19:38:09
00
No epo, ojazdenky nehaj v kabáte dobudúcna, bavíme sa o nových autách ;) to čo si sem potrieskal, aj tak neni žiadna výhra ;)) ak sa mám angažovať do športových áut, tak ani jedno z tvojho výberu nie ;)

polo alebo cupra.. koncept..je to to isté, ibaže Ibiza je z vnútra fakt na tom dosť biedne, polo je fajn a jediné čo ako konkurenciu fabii vezmem k srdcu, tak je asi to Clio /aj ked nenávidím francuzov/
je to podla človeka, čo si zvolí, v čom sa chce voziť radšej. ako som povedal, ja by som si Fabiu RS nekúpil, za tú cenu ....fú :)
08.11.2010 - 20:29:01
00
Fóbia začína na 18 tis. €
nikde nie je povedané,že konkurent musí byť nový...

no tak to nájdi potom konkurenta k starej RS s adekvátnou cenou.. nie nové ku 30 ročnému :D
08.11.2010 - 21:58:31
00
presne tak, porovnavas neporovnatelne, epo...s tou M5kou a Porsche si to teda riadne prestrelil podla mojho nazoru...ja by som povedal, ze Fabia RS je take univerzalnejsie auto, nie len sportiak, ale tiez sa mi nepaci :P
08.11.2010 - 22:07:29
00
v com je ta fabia univerzalna ? okrem toho, ze ma 180 koni je to stale len mala skareda krabica od Schade
08.11.2010 - 22:21:07
00
myslel som v porovnani s tymi autami, co tu dal epo...
08.11.2010 - 22:35:10
00
krista. M5ka je daleko spolahlivejsia a praktickejsia jak fabia. ved este aj kufor ma vacsi ako fabia, priestor pre pasazierov a rozne vychytavky...
porsche? 20rocne porsche sa moze pysit poruchovostou ako 2rocna fabia. tak myslim ze tu dal dost dobre porovnanie ak chce niekto SPORTAK.
kludne by mohli dat na tu fabiu aj 100rocnu zaruku, furt to ma preplnovanie a strasne ***** prevodovku ktoru nechapem ze stale vyrabaju... to znamena ze to nebude jazdenie bez starosti. a o spotreba tej RSky by mohla konkurovat aj tej M5ke... ale zas si viem predstavit ze slovak si kupi RSku a bude ajtak jazdit na spotrebu... ale aspon to vyzera :lol:
08.11.2010 - 22:49:02
00
ešte raz prízvukujem, že sa bavíme o nových autách... ;) FRS neni ani zďaleka športová auto ;) my máme vo dvore Accord TypeR a ani o tom si nedovolím tvrdiť, že je športové auto :) a všestranná využiteľnosť fábie je asi hlavne v tom, že ak sa pozreme na to, ako sa hodí na naše cesty a do mesta.. určite je lepšia M5? :) ideme porovnávať starú RS-ku s tou m5? :) cena dielov, kompaktnosť a hlavne cena.. u mňa rozhodne vyhráva FRS :)
09.11.2010 - 14:54:38
00
dik Baroon :y:

len som chcel poukázať na absurdnosť tej témy a toho auta...
a dovtedy nepadlo ani slovo o tom,že má konkurent má byť nový ;)
09.11.2010 - 15:29:15
00
bla bla.. jedine schopne auto, čo tu bolo bolo postnuté bolo Havlíkove Audi UR, pozeral som ho už od leta, ale už ho predal. Koncern je mimo viac ako kedy vôbec, viz. štandard DSG v Golfe R, a šak oni nikdy nemal poriadny benzín (1.8 - 66kw? hahaha).

Ku konkurentom FRS - francúzske Cup-ovky malých áut (čo by som si já ale nikdy nekúpiu).
09.11.2010 - 17:28:23
00
Pouzivate do paliva aditiva? Dnes som kupil zimny super diesel aditiv od www.vif.cz
Co vy na to, ma to vyznam?
12.11.2010 - 19:17:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up