ja sa z toho asi poserem co sa tu deje na tomto fore
byt tu adminom alebo moderatorom tak za posledny mesiac mam najmenej 5 kandidatov (Ivo bike,gorzab,...) na ban a polku prispevkov by som zmazal
26.01.2007 - 16:25:34
00
Mne sa to tu teraz tiez nepaci. Pridem tu po hodine, a je vysvietenych milion prispevkov, vsak GORZAK a on napise hluposti do tem, ktore su niekedy z minuleho roku. mne sa zda ze GORZAK a IVO BIKE a este jeden je ta ista osoba, pretoze zvlastne ze obaja maju rovnaky styl vyjadrovania, v kazdom prispevku spravia minimalne jednu chybu a navyse obaja maju ako avatar AUTO...fakt by to trebalo overit, lebo je tu BORDEEEL
26.01.2007 - 16:45:25
00
Mne sa to tu teraz tiez nepaci. Pridem tu po hodine, a je vysvietenych milion prispevkov, vsak GORZAK a on napise hluposti do tem, ktore su niekedy z minuleho roku. mne sa zda ze GORZAK a IVO BIKE a este jeden je ta ista osoba, pretoze zvlastne ze obaja maju rovnaky styl vyjadrovania, v kazdom prispevku spravia minimalne jednu chybu a navyse obaja maju ako avatar AUTO...fakt by to trebalo overit, lebo je tu BORDEEEL


mal si (asi) pravdu, zda sa ze ide o jednu a tu istu osobu. Totizto obe konta mali prispevky z rovnakej IP adresy. To moze znamenat, ze maju zdielanu IPcku, ale to je dost nepravdepodobne...

"Rovnako, užívatelia, ktorí sa zaregistrujú pod viacerými kontami a ktorí budú vystupovať ako rôzni ľudia môžu dostať bez varovania ban (uzamknutie konta a tým pádom nemožnosť prispievať do fóra). "

Takze tak...
26.01.2007 - 16:59:36
00
Mozno su to bratia a pisu z jedneho pc :lol: ked som pochopil tak aj koso bol ivo bike aj goraz ... mozno este daco bude . Da sa dat za to ban? Lebo fakt len rozhadzuje forum a vytahuje stare veci
26.01.2007 - 17:05:44
00
Mozno su to bratia a pisu z jedneho pc :lol: ked som pochopil tak aj koso bol ivo bike aj goraz ... mozno este daco bude . Da sa dat za to ban? Lebo fakt len rozhadzuje forum a vytahuje stare veci


z IPcky, z ktorej prispieval Ivo_Bike a gorzak neprispieval uz nikto iny
26.01.2007 - 17:13:08
00
akoze, teraz nechcem ho urazit, ale zase. pridem sem - milion tem vysvietenych, a vsade uzivatel BOOM co ma za den uz 11 prispevkov, pise zase sprostosti, akokeby obhajuje ivo_bike a gorzaka. v kazdej teme sa vyjadruje k im dvom, teda sam k sebe, ved si vsimnite. a zase tie iste gramaticke chyby, ten isty styl pisania....mne sa zda ze je to zase on. ak ano tak ja by som uz bezpodmienecne dal ban lebo ma to uz serie....ak by ip nebola rovnaka, skus ze ci nemaju ako e-mail zadanu rovnaku adresu.
27.01.2007 - 08:46:57
00
Ja nechapem o co mu ide ,kazdy den ma novy nick +20 zbytocnych prispevkov ,asi sa nudi tak nici forum ,treba s tym daco spravit lebo toto forum skonci asi takto http://www.hififorum.sk/
27.01.2007 - 11:49:25
00
2Billes tentokrat s tebou suhlasim. ak to bude ten isty typek, dozivotny ban za vytvaranie x kont a bez snahy sa uvedomit(polepsit) :roll:
27.01.2007 - 12:57:18
00
no troska idem pisat od veci, ale neda mi to. dnes mi prisiel takyto mail:

VANROZO SPORT INFO



MIMORIADNA PONUKA PRE 100 VÝHERCOV!



ÚČASTNÍCI,

KAŽDÝ NÁŠ REGISTROVANÝ NÁVŠTEVNÍK,

DOSTANE DO 20. FEBRUÁRA 2007 .......



www.mtbiker.sk

www.superpole.hu

www.sixsixone.hu

to je akoze nejaky spam alebo cervo si zo mna robi srandu :( :?:


Naposledy upravil Martinux dňa 27.01.2007 - 19:09:17, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2007 - 15:07:50
00
mne to prislo tiez ale adresu mtbiker som tam nemal
27.01.2007 - 15:18:41
00
mne tiez, odpoved je sem:
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=b ... 1167863823

teda ak som dobre pochopil, staci ist na www.sixsixone.hu (odporucam kliknut na slovensky, cesky alebo anglicky jazyk) a potom na lavo je obrazok (tlacidlo) "100 vyhercov" vyplnit formular a mozno vam jedneho dna oznamia, ze ste nieco vyhrali... :)
27.01.2007 - 15:34:57
00
Ked sa na tej stranke zaregistrujete, zaradia vas do zlosovania. Kamos sa tak zaregistroval a prisli mu chranice na motorku.Normalne u nich zazvonil typek z expresnej sluzby, nechal si to podpisat a odfrcal. Dostal motorkarske,lebo odfajkol,ze jeho oblubeny sport je moto.

Koli comu sem ale hlavne pisem je:

Nedalo by sa spravit, ze by sa pospajali rovnake temy do jednej? V poslednom case sa zakladaju donekonecna nove temy a stale o tom istom. Uz si pripadam trapne, ked im mam pisat: zbytocne si zalozil novu temu...mal si najprv pozriet vyhladavanie.
Napriklad toto:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=13142

Ked napise clovek do "hladat" slovko tretry, vyhodi mu hned z voleja temy:
ake tretry? tretry SIDI
Tretry ?(SH DX)
Prilba a tretry
kupujem tretry poradte
Re: Tretry Shimano SH-M120S

a to som vypisal odkazy len z prvej z 13tich stranok.

Som si vedomy toho, ze aj tak rovnake temy neprestanu pribudat (podobne to je napriklad s temou kotucove brzdy)...ale snad by sa to sprehladnilo,keby sa pospajali v jednu, dve...podla okolnosti. Viem,ze to da asi kopec prace, je to len navrh.
Pomohlo by napriklad, keby sa to spravi hned po zalozeni novej zbytocnej temy. Skratka,ze by mod upozornil cloveka co to spravil a hned aj pripojil novu zbytocnu temu k starsej existujucej.
27.01.2007 - 18:13:40
00
no mne tieto blbosti ako superpole chodia uz od oktobra minuleho roka.Najviac ich bolo okolo vianoc.Vzdy mi to prislo ako spam takze som to hned mazal.Na magyarov pozor. :lol:
27.01.2007 - 18:52:18
00
Kedze v poslednej dobe sa z tohto fora stala vykladna skrina debilnych prispevkov a modi to maju na haku, docasne odchadzam. Viem, ze nikomu nebudem chybat, ale citat stale dookola tie iste sprostosti od posledne registrovanych userov uz ma nebavi. Obcas nazriem, ci forum speje do zahuby alebo ide dole vodou. Iny smer to zatial nema. Dovidenia.
27.01.2007 - 20:20:16
00
Kedze v poslednej dobe sa z tohto fora stala vykladna skrina debilnych prispevkov a modi to maju na haku, docasne odchadzam. Viem, ze nikomu nebudem chybat, ale citat stale dookola tie iste sprostosti od posledne registrovanych userov uz ma nebavi. Obcas nazriem, ci forum speje do zahuby alebo ide dole vodou. Iny smer to zatial nema. Dovidenia.

To nic neriesi. Preco si necitas len to co ta zaujima? Nehovoriac o ignorovani toho co ta nezaujima. Automaticky potom temy, ktore su mimo odumru alebo dotycni si tam budu pokecavat sami zo sebou.
27.01.2007 - 21:09:57
00
keyboard_arrow_up