Jj, drepy na jednej nohe je tazka vec ;)
17.11.2010 - 13:31:53
00
minulu zimu som absolvoval silovy trening v obdobi oktober-februar ako doplnok cyklistickeho treningu v sezone.. rozdelene som to mal na dva treningy - nohy, triceps, biceps, brucho a prsia, plecia, chrbat a zas brucho.. v podstate bezna klasika.. upozornujem ze nie je uplne vhodne posilnovat len nohy, cyklistika si priam vyzaduje zaradovat kompenzacne cvicenia na svalove partie ktore nie su namahane cyklistikou v takej miere ako nohy..
ak sa pytas konkretne na trening noh, cvicil som 8 cvikov v superseriach po dvoch. islo o legpress, vypady s cinkou, predkopavanie, zanozovanie, rumunsky mrtvy tah, lytka na stroji s roznym rozlozenim chodidiel (2x) a roznozovanie (hovorime tomu gynekologia ;) )..
zaradenie klasickeho trojboja a trening na silu a objem je pre cyklistu absolutne nevhodny.. sice budes mat v nohach silu a vybusnost, ale len velmi kratkodobo, potom sa ti do svalov dostane krv a budes mat uplne tvrde nohy.z toho dovodou mi trener spajal cviky do superserii, minimalizoval prestavky medzi cviceniami a pocet opakovani bol mierne vyssi ako pri silovom treningu..
chemicke zabezpecenie: kreatin, mega mass a nieco na rychlu regeneraciu ..


Hodnotny prispevok dakujem :y:
18.11.2010 - 16:38:47
00
Mimochodom, kolko date drepov na jednej nohe ? Nech sa trosku hecnem.


Mám svalovicu z telocovične, bez rozcvičenia 18 na pravej nohe
18.11.2010 - 20:22:49
00
Hodnotny prispevok dakujem :y:

ano, velmi hodnotny. ked sa ti do svalov dostane krv tak ti stvrdnu :D (si si to asi s niecom pomylil)
18.11.2010 - 20:25:57
00
mozno toto konkretne sa tykalo len tretej nohy :D
19.11.2010 - 06:51:04
00
ano, velmi hodnotny. ked sa ti do svalov dostane krv tak ti stvrdnu :D (si si to asi s niecom pomylil)


mojko, v osemnastich rokoch keby mi niekto povedal taku vetu ako som napisal tiez by som sa na nej odbavoval a onanoval - presne ako ty...
od istej doby - ked budes musiet trtkat aj vtedy ked nebudes chciet - ti to bude pripadat uplne ine, vsak pochopis sam..
19.11.2010 - 07:57:02
00
mojko, v osemnastich rokoch keby mi niekto povedal taku vetu ako som napisal tiez by som sa na nej odbavoval a onanoval - presne ako ty...
od istej doby - ked budes musiet trtkat aj vtedy ked nebudes chciet - ti to bude pripadat uplne ine, vsak pochopis sam..


Presne tak :clap: :y:
19.11.2010 - 15:16:42
00
0 :)

Daj 1/2 pretoze aj smerom dole sa rata :rofl: :lol:
19.11.2010 - 15:22:37
00
mojko, v osemnastich rokoch keby mi niekto povedal taku vetu ako som napisal tiez by som sa na nej odbavoval a onanoval - presne ako ty...
od istej doby - ked budes musiet trtkat aj vtedy ked nebudes chciet - ti to bude pripadat uplne ine, vsak pochopis sam..

mojko, ty o com? si precitaj co si napisal. ked sa ti do svalov dostane krv tak stvrdnu? svaly by asi bez pristupu krvi nepracovali, kedze potrebuju kyslik a prenasa ho co? ano, je to hemoglobin (ten je v krvi, vies)
a nechapem aky suvis to ma s tym, ze si v 18 rokoch onanoval na tom, co ti niekto napisal
19.11.2010 - 19:39:31
00
mozno toto konkretne sa tykalo len tretej nohy :D


Aj na tej niekto dáva drepy :o :( Či to už sú kliky to sa nehodí ? :lol:
19.11.2010 - 20:59:18
00
PEROKLIK :D
19.11.2010 - 21:13:01
00
Mám jednu otázočku

Práve teraz som "bikeneschopný" (mám ruku v sádre do 10.06.) čo sú nejaké 3 týždne.
A preto sa chcem opýtať : Aké cviky by som mal praktizovať keď nechcem stratiť kondičku? Malo by to byť niečo, čo zvládnem doma (bez posilňovne)

Prečítal som si tu už niečo a vyšlo mi z toho , že mám robiť drepy , je to správne?
19.05.2011 - 09:09:05
00
drepmi kondicku urcite neudrzis...to je cvik na silu
krut na trenazeri/rotopede alebo behavaj
19.05.2011 - 09:50:52
00
keyboard_arrow_up