ja sa za debila nerobím neodpovedal si mu ani ty a to že mu tu nikto neodpovie neznamená že v druhej téme mu odpovie takže asi tak. mimochodom ty tu teraz robíš to isté čo ja, píšeš tu hovadiny miesto toho aby si písal k téme. a myslím že označiť ma za naháňača príspevkov tiež nieje správne kedže ja sa neriadim pravidlom čím viac príspevkov tím väčší boss...

Ja nerobím to isté čo ty, pretože ty píšeš hovadiny ku VAČŠINE tém, v ktorých nevieš odborne odpovedať, ja som ta len v tejto téme upozornil, že nech nepíšeš informácie, ktoré sa považujú za OT, takže mal by si si naštudovať veľa vecí a potom písať rady pre ľudí, ktorí sa na danú problematiku pýtajú, alebo by si sa mal zdržať komentára ;)
Sorry za OT, ale už mi lezú na nervy hellboyove "rady", v každej téme :n:
29.11.2010 - 18:28:59
00
no dávaj radu ktorá nemá nič s témou sú tu aj také no nie veľa .... končím s OT

1.SHIMANO DEORE 2010 podľa mňa skvelá cena. ja ich kupujem tiež no budem ich mať až na Vianoce

2.časom budeš asi na kotúče meniť a ak hej vyjde ťa to drahšie pretože budeš musieť kúpiť aj náboj na kotúčovky a dať prepletať koleso

3.potreboval by si L-ko a sú to mechanické

(ja ho mám tiež v striebornej farbe)

4.neviem pre mňa nie je váha 14,5 kila oslňujúca no možno pre teba áno.to nech každý podľa seba ale na FR začiatok je to fajn stroj za fajn peniaze

5.ja som pár bkerov počul ako hovoria že na začiatok kúpiť lacný bike ak ťa to začne baviť tak prejsť na drahý. Takýto bike ak ťa o začne baviť ti nems stačiť a budeš chcieť niečo lepši. Takže zbytočne by si dal 600 € do biku ktorý predáš. Ale je to len teória ktorú som počul

6.zdvih vidlice bude na full fajn. chod to už posúdiť neviem. rám je známy pevnosťou vo svojej triede a výhoda tohto biku je že s ním prejdeš aj niečo v meste nieje to až taký zabíjač kolien...

7.ešte k tomu čo napísal essikMY . Ten bike za 500 € už nieje včera som prebehol bazár a je tu na súčiasty ale ten rám stojí 100€ od neho ja by som ho kúpil miesto toho A-ganga

8.no na kupkole s kuríerom rovno pred dom ho vyšla 120€ to nieje nič a ja by som kúpil klasickú DURO 130mm prelistuj tú stránku určite si tamniečo vyberieš

9.
Ak nepotrebuješ bike súrne ešte počkaj tento bike ešte čakajú 1-2 zľavy pretože je to model 2011 ja som môj mongoose z roku 2010 kúpil v auguste po dvoch zľavách celkovo som ušetril 100 €


ešte?! toto je na moju obhajobu a týchto pár príspevkov mi hlúpych vôbec nepripadá... koniec
29.11.2010 - 18:33:19
00
bla, bla, bla...

Nemám záujem hľadať ti príspevky, v ktorých píšeš drísty, ale videl som ich, ale nemám na teba čas, a tie tvoje dobre mierené "rady", sa nauč formulovať, asi to pre 13 ročného "bikera" bude ťažké, ale nauč sa to, alebo napíš nič, lebo si moc drzý a píšeš to stýlom nevychovaného sopliaka, neviem, či to ide iba mne na nervy, ale proste ideš mi na nervy, lebo píšeš hrozne povrchne a tvoje subjektívne informácie, o ktorých si myslíš, že je to tak, ale keby si si to naštudoval, tak zistíš, že to tak určite nie je, ale budeš sa hádať stým, kto ti povie, že to tak nie je, tak rada pre teba ukludni sa a nebuď drzý, lebo nemáš nato vek a i keby niekto nevedel, že máš 13, tak to zistí tvojím štýlom písania, tým som chcel povedať len to, že 2x meraj a raz strihaj, v ďalšom príspevku poprosím neútočiť na mňa, pretože nemám náladu sa s tebou hádať, a ani sa nebudem, lebo nerád hovorím do vetra a tieto OT príspevky ber ty aj všetci len nato, že som ťa chcel vyzvať, nech 2x meráš a raz striháš ;)
29.11.2010 - 19:00:32
00
riešte si to cez PM, už som sa tešil že sa dozviem niečo nové (keďže vo vidliciach mam značné medzeri, síce nie len tam, ale ...) a tu si iba nadávate :lol:
29.11.2010 - 19:14:50
00
posledné prisahám len mi to nedá ak tu potom napíšem ešte OT dajte mi BAN ale myslíš tento príspevok len vystihnutý s kontextu?!

.
.. a pod tým nápis kona, 20 veľkých červených SPECIALIZED S s bielym nápisom pod ním, dvetie isté len s čiernym nápisom pod a potom dáke že SAPIM bla bla bla a jednu veľkú s nápisom A CLASS... ne nie je to nálepka s mercedesu tridy A :lol:
29.11.2010 - 19:16:27
00
posledné prisahám len mi to nedá ak tu potom napíšem ešte OT dajte mi BAN ale myslíš tento príspevok len vystihnutý s kontextu?!.

Toto je akože reakcia na mňa ?, ak áno, tak prepáč, ale už mám určite aspon kapičku rozumu a nebudem prepisovať celu stranu akože citacia, a ten prispevok si neviem odkial zobral, ale dam zato ruku do ohňa, že nie je odomňa, HOWK ( mier, hold s deťmi sa nehádam ) ((hellboy neber to ako urážku))
a k téme, choď na BikeForum.cz , tam ti asi poradia, kedže tu ani 2 témy nepomohli :)
29.11.2010 - 19:24:59
00
Neviem presne ako je to u tejto vidly, no jeden(môj) systém je taký, že si točením toho "horného čudlíku" stláčaš pružinu, ktorá je vnútri nohy. Tá ma tak väčší "odpor", je akoby tvrdšia. Deje sa to tak, že vysúvaš akoby z matice skrutku. Ale je to naopak, predstav si šrób v matici, ktorý zaťahuješ, ak ho utiahneš na doraz, šrób trčí z matice celý a najviac stláča pružinu pod ním, ktorá je teraz v najtuhšom predpätí. Ak ho povoľuješ, šrób stúpa cez maticu nahor a takisto sa rozťahuje pružina. Lenže ak ho pretočíš nasilu pri tom uťahovní, môžeš strhnúť ten závit, ktorý sa spočiatku ešte občas chytiť môže, ale neskôr už nebude možné tento šrób vyskrutkovať späť(páč býva často plastový, hoc odolný, mocný nešika svede kdecos). Toto je tvoj prípad, ale iba možno, lebo neviem, aký systém tam máš. Nechce sa mi to hľadať. :)

Prílohy:

P1010338.JPG
P1010338.JPG 277.32 KiB thumb_up0thumb_down

P1010339.JPG
P1010339.JPG 265.37 KiB thumb_up0thumb_down

30.11.2010 - 21:25:27
00
keyboard_arrow_up