No tak to už by bol totálny grc...K tomu rámu sa absolútne nehodí červená.
07.12.2010 - 22:02:04
00
Mne by viac k tomu islo nieco ako ton v tone, ziadne farebne vystrelky, ale jemna nenapadna elegancia :)
07.12.2010 - 22:05:21
00
Ja osobne vobec netusim, aka farba by sa k tomu ramu hodila.
07.12.2010 - 22:05:43
00
3/4 roka je ten bike zasraty od blata prachu a bohvie coho,takze je jedno aku ma farbu...hlavne ze sa jazdi :party:
07.12.2010 - 22:47:59
00
luxus k tomu ramu by bola zlata... ak nieco vyraznejsie, tak oranzova, ale je to na hrane... a vtomto pripade biele rafiky fakt ee
ale vis jak, Samalama to v zasade zhrnul najlepsie ;)
08.12.2010 - 06:49:48
00
ten bicykel je proste skladacka, takze chalan sa mozno neriadil modnym zladenim aby ulahodil par miestnym metrosexualom, ale asi skor tym co sa dalo zohnat za primeranu cenu. Da sa povedat, ze je to tu cca "panske" forum tak by som si obcas rad precital aj nejake prakticke komentare ohladne funkcnosti danych byciklov a nie "gucci" komentare o zladenosti rafikov. Modna bublina z vas ma urcite radost.
08.12.2010 - 09:57:20
00
a čo ti tu 90% fóra o fritzovi povie keď na ňom nesedela? jediné čo sa v tejto téme dá hodnotiť je tuning a celkový dojem biku :)
08.12.2010 - 10:14:44
00
ja zas verím tomu, že nakoľko je to skladačka, tak za cenu bielych ráfikov, či červeného predstavca sa dali kúpiť kvalitatívne a cenovo porovnateľné komponenty inej farby...
ale farbu nekritizujem, je to pomerne subjektívna záležitosť...
08.12.2010 - 10:18:09
00
a čo ti tu 90% fóra o fritzovi povie keď na ňom nesedela?


V tom pripade je to uplne jednoduche, staci sa zdrzat komentara ;)
08.12.2010 - 10:31:07
00
Je pravda, ze ked sa bavime o Tesco bajku, tak je snaha o to, aby bajk vyzeral dobre po kazdej stranke uz trochu mimo. Ale ak len ram stoji napr. 1000 eur, tak uz by sa asi patrilo aby tak vyzeral aj celok, nie? Ci spravny je Mojsej styl - drahy gyc na ktory sa neda pozerat? Ano, kazdy mame ine preferencie...


nepochopili sme sa. skorej som sa snazil poukazat na to ze ja osobne neprikladam farbe akykolvek vyznam ak vec plni to co od nej ocakavam alebo som pred kupou ocakaval. neviem ako u niekoho ineho ale mne farba bajku k pocitu z jazdy ani nepridava ani neubera. myslim ze to co sa tu snazim vykoktat vystihol presne mafo22. no flame.
08.12.2010 - 10:31:55
00
Porsche jazdi super, ale zelenu kapotu, cervene lave dvere a fialove disky by som asi nechcel. Uz to tu raz padlo, ze ak zavesis fotku na verejne forum, tak nalezite pridu roznorode komentare. Ako pise Craobs, tazko zhodnotim jazdne vlastnosti bajku, ak ho nejazdim/nejazdil som, no subjektivny nazor na estetiku hadam vyjadrit smiem ci nie? A btw. ak sa to paci majitelovi, tak moze mat u prdele vsetky komentare vzhladu, vratane mojho :)
Make love no war! ;)

Konec OT.
08.12.2010 - 10:42:01
00
Presne ako píše Head nado mnou. Takže klídek a neičujte do Jezusa za názor.
P.S. Je to fakt hnusné a ospravedlnitelné je to iba v prípade ak to chalan celé vyskladal za 5€ a co dúm dal.
08.12.2010 - 10:45:25
00
K tej zelenej sa hodia asi len cierne komponenty. A co sa tyka outfitu, tak reflexna vesta bude ladit stopro :)
08.12.2010 - 10:50:16
00
Suhlas s CraObs-om, dotm-om a de1mos-om vo vsetkom. Ked sem zavesite fotku, tak asi aj do urcitej miery ocakavate hodnotenie, nie? Ak hodnotenie nechcete resp. neviete akceptovat nazor inych, tak sem fotku nevesajte - jednoduche, ze? A kedze forum je prave o roznosti nazorov a komentarov, tak ak to ma niekto pomylene rovnako ako mafo22, tak by si mal uvedomit, ze ked nechce citat komentare, tak nemusi ani citat forum, lebo forum je tvorene v drvivej väcsine subjektivnymi nazormi/komentarmi...

P.S. Turbi dik :), fradog :D.
08.12.2010 - 10:54:24
00
Porsche jazdi super, ale zelenu kapotu, cervene lave dvere a fialove disky by som asi nechcel.


Myslim, ze by stacila jedna jazda a zabudol by si na svoju vybliskanu, krasne zladenu "favoritku" a nad fialovymi diskami by si sa len pousmial.

Teraz chalan hadam rozmysla ci s tym este moze ist po ulici ked ho stretne partia nasratych modnych magov, mozno by mu aj "rajdy" zlomili aby im s tou srakorou nenarusil farebnu pohodu :drunk:

Ale sme mimo temu, tak uz v tom nepokracujme aby sa nenarusila kontinuita fora a chalan nemusel zbytocne dlho hladat ake farby tam ma dokupit podla tohtorocnych trendov :sweat:
08.12.2010 - 11:39:18
00
keyboard_arrow_up