nazdar
mam moznost nahodit nove rajdy Ritchey SuperLogic Carbon Flat. Kazdopadne na stranke suncycle.sk som sa (cisto nahodou) dozvedel ze v pripade pouzitia rohov stracam zaruku...nikde inde som to nenasiel...aky je vas nazor:
a) prakticky - pouzit "vystuz" na rohy (alebo pod.) ?? a
b) teoreticky - nemate, neviete najst original manual ci vyrobca naozaj uvadze ze nie su kompatibilne s rohmi alebo je to len vymysel konkretneho predajcu ???

Dakujem
27.12.2010 - 10:17:13
00
Kedze je to top model s vahou 112g, tak urcite zosilnenie/vystuz pre montaz rohov neobsahuje. Staci ked si pozries rajdy od inych vyrobcov s radovo horsou vahou a bez pouzitia vloziek nie je mozne montovat rohy ani na ne, takze aj ked to priamo na stranke vyrobcu nie je uvedene, tak by som to bez vloziek montovat ani neskusal...
27.12.2010 - 10:28:21
00
mne teraz ide skor o vysloveny zakaz montovat rohy ako take (aj pri pouziti vystuze) - pretoze s tymto som sa este pri rajdoch nestretol. aj na predosle karbonove rajdy som vzdy vystuz montoval a tak som pouzival rohy (aj ked to nepozadoval vyrobca)...avsak teraz ma zaskocilo ze maju vysloveny zakaz pouzivania rohov...tak skusam zistit ci niekto priamo nevie ako to je v skutocnosti...ci je to naozaj oficialne od vyrobcu alebo si to prisposobil predajca pre neskorsie reklamacie...
napriklad ako niektore top modely pedalov tiez maju vahovy limit jazdca...kazdopadne vydrzia urcite ovela viac (napr. CB top model bezproblemov jazdi chlap co ma 110 kg a za dve sezony nemal problem a to im naklada slusne)...avsak ak by sa nieco stalo tak so zarukou by mal problem...
27.12.2010 - 11:10:57
00
Tak potom odporucam spytat sa priamo predajcu ci je to uvedene v manuale ked to uviedol k popisu produktu.
27.12.2010 - 11:24:55
00
keyboard_arrow_up