Len mi ide o názor a skúsenosti s touto vidlou. Idem kupovať bike COILER KONA a je na ňom táto vidla, kedže začínam s takým dačím ako je FR/enduro >> stačí na začiatok?, nechce sa mi investovať do novej momentálne, možno o rok, 2. Thank´x 8) za rady
19.03.2006 - 12:12:22
00
caves ja mam coilera aj s tou vidlou chodi super len ju nesmies dofukovat lebo sa zacne spravat divne s a ked to uz budes fukat tak sa to fuka na maly tlak lebo vzduchom riesis iba predpatie ale inak je ta vidla good
31.03.2006 - 19:26:01
00
cavíno ty máš COILER??? super aký máš z neho pocit dobrá voľba??? dá sa na tom aj XC??, či ani nie??? ťažko sa na ňom šlape lebo som tu na nete čítal že to nieje žiadna slasť, ja som sa síce rozhodol preň ale rád by som počúl aj tvoje zážitky z jazdy a.... no všetko čo máš dodať k nemu, tvoje dojmy bllblblblalalblablalblablabaaaaaaaaaaaa
31.03.2006 - 22:54:51
00
caute chcem sa opýtať koľko by ma vyšlo prerobiť vidlu Drop OFF IV
130mm na 150mm (model 06) ? má niekto s týmto skúsenosti ? dakujem vopred
30.01.2007 - 16:47:16
00
takze... ja som kupil coileru pred letom a mal som rovnake problemi, nastastie som sa uz zbavil tej vidlice a kupil som 66:) drop off-4 je sracka, absolutne necitliva, pri kazdom skoku mi chodila na doraz, na FR, nevhodna, enduro zvladne v pohode. Ale myslim, ze pokial snou nebudes velmi agresivne jazdit, rok max. dva by mala vydrzat. Coiler je skvela volba, nuz, zakladna vybava je predsa len zakladna. Skor ako tu vidlicu ti odporucam hned vymenit plaste za nejake so zosilenymi bokmi, do toho DH duse, zadny naboj okamzite menit ! a brzdy takisto.
A naco chces menit zdvih, na coileri 06 je predsa 150mm.
30.01.2007 - 17:20:10
00
caute chcem sa opýtať koľko by ma vyšlo prerobiť vidlu Drop OFF IV
130mm na 150mm (model 06) ? má niekto s týmto skúsenosti ? dakujem vopred

drop off IV ma zdvih 150..aspon to pisu na official site :roll:
30.01.2007 - 20:23:06
00
to s9per ked chces na tom jazdit aj XC nestaci ti 130mm zdih??? :roll:
30.01.2007 - 20:26:51
00
to s9per ked chces na tom jazdit aj XC nestaci ti 130mm zdih??? :roll:
ram ma zdvih 150mm takze chcelo by to nejaku rovnovahu.....
30.01.2007 - 21:12:03
00
2funthomas: síce jazdím aj XC ale chcel som sa posunúť trošku k FR lahšiemu. takže preto len som sa pýtal či sa to vôbec oplatí robiť nejaké zásahy do vidli.

2attiii: oni to síce píšu ale nieje to pravda ked to skúšal tak sa to posunulo max o tých 13cm. Je pravda že na stránke je 150 ale nerobí to tak aspon mne sa to tak zdá.

2krtek: aj ja si viem predstaviť bomberku na bajku ale nemá ma kto sponzorovať, musí to isť z môjho vrecka a to je momentálen prázdne :(. prečo meniť brzdy čo ti na nich nevyhovovalo??? hayes 9 hydra??? ten náboj to hej asi by sa zišlo vymeniť ale všetko chce čas a peniaze. nejazdím extrem FR a tento rok chcem len ZAČAT s FR takže to je ok myslím s tou drop offkou IV. A s tým na doraz že ti chodila neviem koľko vážiš ale dosť to od toho závisí nie? ja 70kg takže ju asi tak rýchlo nezodrem, a čo tlak vo vidle ten tiež dačo spraví? :)
30.01.2007 - 23:25:02
00
DO4 je priemerna vidlica..ale na zaciatok staci:) V kazdom pripade po roku jazdenia by to chcelo vymenit[kym je este predajna..]
31.01.2007 - 13:25:25
00
tak to berem že táto do4 je priemer. neni to luxus, ale ked som prešiel z RS judinky na do4 tak je to ako keby som sa presťahoval z chatrče do rodiného domu. :) nekúpi ju niekto xixi ? :) alebo najradšej by som ju vymenil + doplatil. inak dijck čo ty máš za vidlu stále PIKE? ako si s ňou spokojný?
31.01.2007 - 14:33:25
00
s9per - ze preco menit brzdy ?? ich nazov odpoveda za mna - hayes nine = shit. Nizka brzdna sila, zle davkovanie a akekolvek dosticky ta brzda zlikviduje. V tej cene si kupim juicy 5, saint alebo aspon julie co su neporovnatelne brzdy s nine. Skusal som uz vselijake brzdy, ale hayes nine vyhralo ocenenie - najshitnejsi vyrobok svojej kategorie.
A co sa tyka vidlice, tu nevyladis dofukovanim predpatia pruzin ani nastavovanim odskoku - ta vidlica ma proste taky charakter - ale mohla by jej pomoct vymena pruzin z nejakej z1.
31.01.2007 - 15:13:10
00
s9per - ze preco menit brzdy ?? ich nazov odpoveda za mna - hayes nine = shit. Nizka brzdna sila, zle davkovanie a akekolvek dosticky ta brzda zlikviduje. V tej cene si kupim juicy 5, saint alebo aspon julie co su neporovnatelne brzdy s nine. Skusal som uz vselijake brzdy, ale hayes nine vyhralo ocenenie - najshitnejsi vyrobok svojej kategorie.
A co sa tyka vidlice, tu nevyladis dofukovanim predpatia pruzin ani nastavovanim odskoku - ta vidlica ma proste taky charakter - ale mohla by jej pomoct vymena pruzin z nejakej z1.

za to ze sa tebe nepacia, ostatnym sa moze pacit, a hej za tu cenu si moze kupit nieco ine, lenze pisal ze ho nikto nesponzoruje a nema cash.. tak si myslim ze mu to celkom postaci..;)
31.01.2007 - 16:51:15
00
za to ze sa tebe nepacia, ostatnym sa moze pacit, a hej za tu cenu si moze kupit nieco ine, lenze pisal ze ho nikto nesponzoruje a nema cash.. tak si myslim ze mu to celkom postaci..;)




v obchode s predavačom sa dá dohodnúť že ti tam dá iné....+/- cenové vyrovnanie :D
31.01.2007 - 17:25:00
00
heh nechcem byt blby ale tu vidlu som mal mozonsot jazdit a kamarat ju jazdil rok ...jazdil FR mal ju na rame DUNCOn pitbull a ta vidla chodila nadherne..dofukal kolko potreboval tak prepacte ale take vyjadrenia typu to je shit ze chodila nadoraz...to si mal asi fakt sprosto nastavene....a coiler zvladne aj XC ale urcite to nebude na prve miesta na maratonoch..je to enduro az FR co znamena ze sa s tym dostanes kam potrebujes a uzijes si zabavu zo zjazdu....
31.01.2007 - 17:25:12
00
keyboard_arrow_up