Ano záhada vyriešená. Len zopakujem. Kúpil si semi integrované a hlavové na tvoj rám je klasické Ahead 1 1/8" .
29.12.2010 - 18:06:06
00
Tak este raz dakujem a aby som nemusel zakladat novu temu:
Ktore mam kupit podla vas?

http://www.suncycle.sk/product_info.php?cPath=42&products_id=4270&osCsid=2s4oochid0ntiv1rmqi3hq8m77

http://www.suncycle.sk/product_info.php?cPath=42&products_id=4666&osCsid=2s4oochid0ntiv1rmqi3hq8m77

http://www.suncycle.sk/product_info.php?cPath=42&products_id=3895&osCsid=2s4oochid0ntiv1rmqi3hq8m77
29.12.2010 - 18:16:19
00
Sam to doma nenamontujes, takze aj tak budes musiet ist do servisu.

Ja mam dobre skusenosti s tym Cane Creek a daju sa don bez problemov zohnat aj nahradne loziska, aj ked skoro za cenu noveho hlavoveho. :) FSA asi nebude horsie a predpokladam, ze Dema vie dodat aj nahradne loziska (Raver mozno bude vediet potvrdit resp. negovat). Mortop nepoznam, ale ma najlepsiu vahu a najlepsi "stack height" a pokial sa don daju zohnat loziska, tak by som kludne kupil aj ten.

P.S. Pozor co sa tyka toho Cane Creek - to co je na obrazku nie je S3, ale S3plus5 a to je nevhodne resp. zbytocne, cize ak by si chcel Cane, tak si over u predajcu, ci Ti doda S3 abo S3plus5 (S3plus5 by som nebral, nechce sa mi to rozpisovat).

EDIT: Tak som pozrel ten Mortop - ten konkretny model HS65 nie je az tak vhodny na MTB, takze radsej ee. Cize vyberaj z CC a FSA.
29.12.2010 - 18:57:52
00
Sam to doma nenamontujes, takze aj tak budes musiet ist do servisu.

No pokial nie je uplny bezmozog(nic v zlom) tak to v pohode zvladne aj sam. Na vyklepanie som pouzil taky predlzovaci kovovy kus na gola kluc a na namontovanie kusok parkety po ktorom som klepal kladivom naplocho. Uz zo 3 hlavove som tak menil, dokonca aj na mojom terajsom freerajdaku to mam svojpomocne a je to tak ako zo servisu, len som usetril cas a mozno aj nejake male peniaze.
29.12.2010 - 19:28:54
00
Sa vlastne divim, ze servisy tiez nepouzivaju parketu ale nejaky trapny zavitovy pripravok na lisovanie. :D Nic v zlom, ale takym sposobom by som si v zivote na seriozny bajk hlavove nemontoval a ani to radsej nikomu nerad - ak si dodrbe hlavovu trubku, tak mu poradis co?
29.12.2010 - 19:40:59
00
No ved prave, zalezi ci si trufa a ako je zdatny. Ja som to robil pekne pomalicky a sebemensom naznaku "tahania" do jednej strany som to hned korigoval.
29.12.2010 - 20:05:34
00
Sa vlastne divim, ze servisy tiez nepouzivaju parketu ale nejaky trapny zavitovy pripravok na lisovanie. :D Nic v zlom, ale takym sposobom by som si v zivote na seriozny bajk hlavove nemontoval a ani to radsej nikomu nerad - ak si dodrbe hlavovu trubku, tak mu poradis co?


Pod toto sa tiez podpisem ;)

Samostatne loziska do hlavovych zlozeni nie je problem, vacsina standardnych modelov je skladom.
Pasuju aj do hlavovych zlozeni dalsich vyrobcov napr. Ritchey.
Pri vymene lozisk je dolezite odmerat vonkajsi priemer, vnutorny priemer, vysku a opisat uhly, ktore su uvedene na bocnej strane loziska.

Pripajam zoznam z katalogu 8)

Prílohy:

FSA_Bearings.jpg
FSA_Bearings.jpg 243.9 KiB thumb_up0thumb_down

29.12.2010 - 20:44:20
00
keyboard_arrow_up