no ja som upratal temu Pells 2007 kde som vyhodil 2/3 osocovacich prispevkov ...

dufam, ze sa na mna ROOT nenahneva...ale jednoducho chcem
aby tu clovek dostal odpoved na svoje otazky a nie aby sa musel prehrabavat cez tony bullshitu a osobnych invektiv

rovnako som trosku viac specifikoval nazvy niektorych tem, aby bolo hned jasne na co sa dotycny pyta....
31.01.2007 - 15:58:35
00
Ako som pisal uz vyssie, mate plne pravo tieto veci mazat, ja s tym suhlasim, ale nechavam na osobne uvazenie, co je a co nie je "k teme". Samozrejme osobne invektivy do fora nepatria a ked sa budu mazat, snad si odvyknu uzivatelia ich pisat. Ak vsak posty logickym postupom prestanu byt k teme (napr. tie spaliky pri hydrualikach), bud rozdelit temu, alebo nechat tak...
31.01.2007 - 16:22:11
00
Samozrejme osobne invektivy do fora nepatria a ked sa budu mazat, snad si odvyknu uzivatelia ich pisat.

No len aby to nemalo opacny efekt.
31.01.2007 - 17:51:23
00
to iceman: nemyslim, vsak ked ludia uvidia, ze ich debilne prispevky su tvrdo mazane tak naco by sa obtazovali ich tam pisat, nie?
ale urcite sa najdu aj blazni, co sa budu predbiehat, ze kto tam nepise skor nejaku debilinu.....
31.01.2007 - 18:04:55
00
Suhlasim s tym aby sa mazalo napadanie druhych clenov, ale nesuhlasim aby sa mazalo ked sa tema zvrhne na inu.... to je uplne o nicom... treba ju rozdelit ako pisal cervo, ked to az tak strasne vadi.... To, aby sa pisalo len k teme sa neda dosiahnut, ani ked by si ako chcel.... A vymazavanie tomu nepomoze vobec, skor prida kopu dalsich osocovacich prispevkov... staci sa pozriet na Jokove vyroky....
A tymto davam jokovi do pozornosti, ze cenzorov teraz bude asi viac, cize pozor na klavesnicu...


A geroy, nehnevaj sa na mna, ale v pells nebolo nic o osocovani....
01.02.2007 - 07:18:40
00
tiez som za, aby sa mazali prispevky, ale s citom

je normalne, ze sa v ramci diskusie moze odklonit od povodnej temy, ale to nie je dovod na mazanie

ina vec je, ked sa ludia slovne napadaju alebo prispievaju zjavnymi hlupostami, to by sa malo mazat nekompromisne

este ma napadla jedna vec s tym hodnotenim prispevkov a tem, ak by sa to dalo technicky vyriesit, a to tak, ze by sa mohli davat iba pozitivne body, povedzme od 1 do 5, pricom by kazdy mohol ohodnotit temu len raz

tema, ktora by bola odveci by nedostala ziadne body a upadla by do zabudnutia
01.02.2007 - 09:18:56
00
2muffin to znie vcelku dobre takyto system...som za..
01.02.2007 - 23:30:29
00
Geroy Pells posral...
02.02.2007 - 21:08:27
00
mne este napadlo zrusenie pocitadla prispevkov,pretoze nevidim ziaden pozitivny prinos tejto vymozenosti
02.02.2007 - 21:17:28
00
chlapci(root,JoKo), kedy sa uz prestanete pod.ebavat...

k teme: bude sa o rieseniach len basnit alebo aj nieco realizovat?
02.02.2007 - 21:19:58
00
chlapci(root,JoKo), kedy sa uz prestanete pod.ebavat...

Mozno by to vyriesilo stretko :lol: a bol by pokoj...(just have a fun)
ja som celkom spokojny s pracou moderatorov,vzdy sa najde niekto,kto zacne nejaku zbytocnu temu,ktora bola uz prebrata,alebo niekto,kto bude osocovat druhych alebo tak,to treba individualne vysvetlit a po vysvetleni zmazat,good job mods :wink:
03.02.2007 - 12:09:58
00
PaliG - tu sa vyjadrujú všetci k mazaniu v téme Pells. Vyjadril sa Root, otrel si o mňa klávesnicu - jeho problém, neriešim. A teba prosím, aby si už nikdy neriešil náš vzťah na tomto webe.
Pozrel som si tú tému deň pred mazaním a večer v deň mazania - bol som zhrozený. Ostali tam tri príspevky - z toho prvé dva od zakladateľa témy a bolo cítiť, že medzi nimi niečo chýba. A medzi druhým a tretím opäť. Na ďalší večer tam už bolo opäť hŕba príspevkov o ničom. A preto som napísal, že Geroy Pells posral. Za tým si stojím a nie som jediný, čo má takýto pocit.
K vymazávaniu príspevkov - ak niekto vymaže cudzí príspevok, mal by vymazať len text príspevku a napísať odkaz - kto mazal a z akého dôvodu.
03.02.2007 - 12:31:40
00
Ja som ta pouzil len ako nazorny priklad co nastane, ked sa budu mazat nezmysly....


Mne sa najviac paci ako mate vsetci plni hubu kecov o tom ako tu uz nemienite citat stale dookola to iste, hluposti a podobne a ked clovek urobi nieco aby tomu aspon trocha zabranil, predisiel, tak sa vam to tiez nepaci.... Sa na to kludne vykaslem, co si myslite, ze nas to bavi?

A tiez sa mi pacia reci typu: "Pisu tam len o nicom" a podobne a aby sa zamyslel nad tym, ze 99% veci, ktore napise ten co sudi je tiez o nicom...

Aj mna to prestava bavit.... (nie forum, ale tie urazacske a ***** dristy)
05.02.2007 - 07:14:46
00
Mam taky navrh. Na internatnej sieti existoval BAN list (urcite byva taka vec aj inde). Nebolo by od veci udelovat neprisposobivym clenom fora docasne bany aj so zapisanim do BAN listu, kde by sa mohol uviest dovod banu a cela vec by bola transparentna (tusim je to teraz moderne slovo) a zvysok fora by bol aspon informovany.
11.02.2007 - 10:57:04
00
alebo zaviest aspon warn list.. zoznam uzivatelov ktory dostanu verejne varovanie+upozornenie aj cez SS a ak sa neuvedomia BANan..
11.02.2007 - 12:53:25
00
keyboard_arrow_up