Co si myslite oplati sa mi ist do dual controlov pri LX-kach??? Ja som to skusal na jednom biku (ten dual control) ale ten bol kompletne XTR osadeny, ale vzhladom na to ze som este student XTR si este dlho nebudem moct dovolit a lopatakov nechcem podporit... tak neviem ze ci sa mi to viac oplati ako klasika rapid fire + brzdove packy...
26.05.2005 - 21:25:47
00
ja som za tu druhu moznost.. po case budes chciet menit brzdy na kotuce, alebo radenie na sram a budes musiet kupovat vsetko... ked zvolis rapid fire a brzdove paky samostatne, budes to moct spravit postupne... :-)
26.05.2005 - 22:48:12
00
ciao, ja som tiez skor za klasiku rapidfiry + brzdove packy... a pocul som ze vraj tie dualy nezaznamenali taky uspech ako si Shimano predstavovalo takze sa budu aj nadalej venovat rapidom... moja volba by bola teda klasika :-)
27.05.2005 - 08:05:35
00
dual control nie je v rade LX este na perfektnej urovni,hlavne v porovnani s XT je dost velky rozdiel...
ja som za klasiku alebo XT dual control...
29.05.2005 - 12:56:31
00
Tiez som rozmyslal o dualoch, konretne rady XT, ale su hoodne drahe, co ma sice neodradilo, ale ke dsom nasiel na nete sikovnu vidlu ktora mi padla do oka a je poritom o 7 000 drahsia nez som bol planovany dat za vidlu, tak som bol nuteny trosku prefinancovat ivesticie do baiku a rozhodol som sa, ze asi zoberiem klasicke XT packya ktomu dam brzdne packy od Avidu, tak budem mat komplet radenie XT a brzdy su zase Komplet Avid..:)))))))

DUaly su pekne, a fajn sa na tom radi, ale zacinam mat pocit ze je to zbytocny prepich...
04.06.2005 - 14:40:15
00
keyboard_arrow_up