Ma niekto osobnu skusenost s termopradlom od X-Bionic? Su malinko dost drahsi ale zodpoveda ta cena funkcnosti?Uz dlhsi cas sa zahravam s myslienkou ze nieco od nich zakupim.Pripadne rad si precitam navrhy na ine znacky. \o/
11.01.2011 - 10:29:52
00
Nieco si precitas aj TU Pouzivam podobne pradlo zn. Crivit ( ma podobnu konstrukciu s roznymi zonami ) a je asi to najlepsie co som zatial objavil ( pouzivam aj Sensor, Craft + nejake no name ). Cena neporovnatelna.
11.01.2011 - 11:24:48
00
mam skusenosti so spodnou vrstvou - tato znacka je top...ja osobne som na sebe v zivote nic lepsie nemal...2 roky pouzivania (v zime, v lete, bajk, lyze, beh, turistika, len tak v meste)...perfektna funkcnost, ovela menej zapacha (teraz zacali vyrabat aj serie kde pridavaju striebro ci co, brat to ma a to naozaj takmer nesmrdi)...jedine co sa mi obcas stalo ze mi v tom v zime zacalo byt trochu teplejsie ako by som rad (radsej mam ked mi je chladnejsie ako zima)...znami ma aj vrchne vrstvy (tie su sialene drahe aj ked ich kupoval v USA) a vychvaluje aj tie...takze z mojej osobnej (aj sprostredkovanej) skusenosti jednoznacne ano aj ked je pravda ze cena je vysoka...
11.01.2011 - 11:29:09
00
Dakujem za rychle reakcie a tipy.ja osobne pouzivam pradlo od Brubeck no nie som uplne spokojny preto poskulujem po kvalite,viem ze za nu sa plati. Vybral som si aj konkretny model-Acumulator Evo-vychadza to na nejakych 99 eur zo zlavou a postovnym.Este malinko zvazujem.
11.01.2011 - 12:14:08
00
ak nemusis obracat kazde euro a planujes v tom sportovat (nie len pokojne sa prechadzat po lese alebo spustat dole kopcom na zjazdovke) tak je to podla mojho osbneho nazoru super investicia...a ano pod cenu ktoru spominas sa dostanes len ak chytis akciu inak je to normalna cena pre tuto znacku...
11.01.2011 - 13:09:29
00
mam 5 rokov dlhe spodky a horny diel s dlhymi rukavmi. nepamatam ktore presne to bolo. pouzivam od jesene do jari. som spokojny. pri prvom natiahnuti na seba som mal pocit, ze ho budem citit a bude mi vadit, ale ked som vyrazil, tak akoby zmizlo. pri navrate z vyjazdu mavam prepotenu aj softselovu bundu, takze komplet oblecenie mokre, ale pocit akoby som si ho prave suche natiahol. mne trochu vadi ako je usite pod pazami, ale nove modely su mozno site inak, pripadne mne chyba svalova hmota tam kde by mala byt...
hodnotim ho ako funkcne, resp. fugnujuce.
dostal som to ako dar, takze cenu som neriesil. inak by som ho za tu cenu nemal :)
11.01.2011 - 21:22:06
00
Pouzivam uz druhu sezonu - dlhe spodky a triko s dlhym rukavom. Je to aj kompresne pradlo, takze pomoze aj z pohladu kompresie svalovej hmoty. Priznavam, ze ak su tuhe mrazy pod -10 stupnov, tak mi je v tom trochu zima pri zjazdovom lyzovani, ale pri behu alebo bajkovani nie (vid. tie mrazy na Novy Rok). Ale odporucam ;-)
11.01.2011 - 21:45:21
00
Uz som sa rozhodol a aj objednal dlhy rukav do extremnej zimy Acumulator Evo,koncom tyzdna by to malo dorazit domov podelim sa potom o pocity a funkcnost pradla.dakujem za vsetky ohlasy.
12.01.2011 - 09:29:34
00
yngwiediotak ako si spokojny?
20.10.2018 - 19:53:48
00
keyboard_arrow_up