mojej mame ukradli bike zo zamknutej kočíkárne,ale bol to taky obyc lacnak a ani na nom nejazdila
01.02.2007 - 20:02:16
00
raz brachovi zmizol bike. sme boli u starkej a v garazi sme nieco aj s tatkom robili a bike mal bracho pred garazou. zrazu bracho spozoroval ze bicykla niet. tatko hned sadol do auta a po dedine hladal ci niekto na nom nejde a ja som hladal tiez po okoli. no a po pol hodine jeden nas znami dobehol na tom bicykli spat. hovoril, ze nas tam videl a pozical si bike a myslel si, ze o tom vieme. nakoniec to kradez nebola ale nebola to ani sranda.
01.02.2007 - 20:03:29
00
mne raz tiez corkli bajk bol to horsky ale taky obyčajný na letne akcie..boli sme ako partia a cosi sa popilo a spali sme vonku a bajky vedla nas.. rano sme sa zobudili a moj bajk chyba..tak som isiel znechuteny domov a este v ten den navecer som ho nasiel co si ho vsimol moj kamarat..tak som mal nakoniec stastie bajk som dostal spat a na typka som zavolal policiu..a bolo
01.02.2007 - 23:27:36
00
Na Donovaly minulý rok prišli bikovať maďari. Prišli v noci a biky nechali zviazané na prívesnom vozíku za autobusom. Vraj ich tam bolo 34. Podľa bezp. kamery v noci prišla Vitara bez čísel zavesila celý vozík za auto a čorka bola dokonaná. Nikto z maďarov svoj bike nikdy nevidel. Pekný úlovok. Preto vždy a všade treba mať miláčika na očiach. Čorkári striehnu. Mne sa to ešte nestalo lebo si dávam pozor. Nejaká kladka alebo FABka nie je prekážkou. Kradnú sa zabezpečené Mercedesy, tak čo sa čudujeme. Aj keď väčšinou sú to tupci čo nevedia čo ukradli a predávajú to za babku. Ani netušia čo to toho majiteľa stálo peňazí, potu a odriekania aby si svoj bike urobil na vlastný obraz. Budeme im lámať ruky.
02.02.2007 - 09:08:09
00
kradez so stastnym koncom som raz zazil. Na futbale sme mali bajky na kraji ihriska a zrazu sme si vsimli ze jeden chyba. Ostatni sme sadli na bicykle a tipka sme este chytili, dostal dost skaredy vyprask. :wink:
02.02.2007 - 09:20:11
00
Mne sa pokusili iba raz a uz vtedy som mal riadny sok.
S ppeppom5 sme boli v predajni KELLY´S a biky sme nechali pred vchodom oprete o stenu tak, aby sme aspon na kolesa videli. Ludi tam vela nebolo. Ked sme vysli tak jedna teta z vedlajsiej predajne nam hovorila, ze v poslednej chvili pribehla a odohnala chalanov co uz chytali nase biky. Vsetko sa to zbehlo tak rychlo, ze sme si nic nevsimli. Az vtedy sme si uvedomili aku chybu sme spravili, a ze keby tej tety nebolo, mohli sme byt baz bikov. Odvtedy beriem bike vzdy do predajne....
02.02.2007 - 09:25:48
00
to bol fakt sok ! :shock: :oops:
dneska ked som tam bol tak som si uz bike bral radsej dnu do predajne :)
02.02.2007 - 17:45:01
00
keyboard_arrow_up