Už som zlomil 3 prehadzovačku... - jazdím fulla.
Nuz asi by som napisal, ze co jazdis, kedze mne sa toto este za tie roky nepodarilo ani raz. O pevnosti tu asi tazko polemizovat ale staci si pozriret katalog SH a je tam jasna kategorizacia komponentov. Ak jazdis AMEN alebo nieco v tomto style SAINT je volba, ale ani ta ti nezaruci, ze ked padas jak zrela hruska ze to nezlomis.
30.01.2011 - 09:54:22
00
Este ma napadlo, ze sa kedysi pouzivali chranice menicov, ale ci to pomoze netusim, kazdopadne cast energie pri naraze by to mohlo spapat...

www.kolakulich.cz
30.01.2011 - 10:01:32
00
Genyus: ...a to sa ako pozna??? Das nam link na nejake meranie tych kluk, ci je to len tvoj nazor?

Čisto len môj názor, mám SLX a kamarát XT...no môže to byť len placebo, ja sa nehádam.
30.01.2011 - 12:15:05
00
Genyus: som s myslel , ze to nejak takto "odborne" bude...

Pri klukach kategorie XT/SLX dochadza k priehybu v hodnotach, ktore sa pri beznej jazde spoznat nedaju... navyse je to v realnom zivote skreslene bocnym pohybom/prehnutim bicykla najma v oblasti plastov ;)

www.rouesartisanales.com
30.01.2011 - 15:59:36
00
Este ma napadlo, ze sa kedysi pouzivali chranice menicov, ale ci to pomoze netusim, kazdopadne cast energie pri naraze by to mohlo spapat...


mne to tu na fore bolo vyhovorene...
bol som varovany, ze ak dostanem do toho vacsiu supu nemusi si to odniest len prehadzovac alebo patka, ale aj ram a to su uz vacsie sumy si myslim
10.02.2011 - 19:24:03
00
keyboard_arrow_up