Este dodam ze aj ak sa prihlasite na spinning tak sa moze obcas ist normalne pojazdit. Len to je dost cudny pocit slapat mezdi skoro samymi babami v elastakoch ale zvykol som si :)
08.01.2007 - 17:04:24
00
tak co riso nepridas sa ?? :lol: :lol:
09.01.2007 - 21:52:00
00
neviem, spinning urcite nie, to viem na isto, a na druhej strane, niekam von na biku by som aj siel, ale museli by ste si zvyknut, ze ja som pomaly, hrozne pomaly :)
10.01.2007 - 20:15:25
00
Byva niekto z vas na intrakoch na Hlinach? Ja som si chcel doniest bike ale veduca velmi rychlo schladila moje nadsenie. Ako je to s odkladanim biku na Dieloch? Mate ho na izbe alebo ako?
10.01.2007 - 21:31:34
00
no, ja mam bike na VD nie na izbe ale v jednej inej miestnosti... v kancliku IAESTE. riaditelka na to brble, ze si ho mam dat do bicykliarne, ale mam ju v ... ked si ona kupi za take prachy bajk, tak si ho tam kludne moze nechat.
kde ho nechat u vas na hlinach, tak to netusim. som tam bol toto leto tahat kable na inet a nestacil som sa cudovat, ake to tam mate malicke. si neviem predstavit, ze by sme tam byvali traja na jednej izbe s tym nabytkom co tu mame, s 5 kompami, 4 velkymi monitormi a tak dalej. proste, ostal som v uzase. ale keby si si chcel doniest bajk, tak snad by sa tu na dieli dalo ho niekam strcit, ale nerucim zan. ja som v ziline takmer stale. domov chodim snad dva krat za 3 mesiace...
13.01.2007 - 23:35:57
00
a inak, este som zabudol. chod za stromcom (vasim riaditelom) hod s nim rec, s nim sa da. nahovor mu nieco, proste ze to myslis s bikom uplne vazne a ze ci ti to dovoli..... proste, ser na veducu a chod rovno za nim. ja co nevibavim s nasou veducou, tak to postupim vyssie.
potom sa ozvi, ze co si vybavil. a co vlastne jazdis? a na akej urovni? by som totiz rad spoznal niekoho noveho, pokial na to stacim.... i ked pochybujem. ja som fakt cisty hobbik, kondicka ziadna. :-P
13.01.2007 - 23:39:16
00
2risototh: No uz ma napadlo ze by som skocil za direktorom. Uvidime. Teraz mam aj tak starosti so skuskami. A je tiez pravda ze by som svoj bike tiez nenechal len tak hocikde. Uz som si niekolko krat brusil zuby na nejaku bikovacku tu v ZA lebo stale ked sa obzriem okolo seba tak len slintam. Ja jazdim XC/Enduro aj ked na hardtaile. Tiez nie som ziadny chrt, hoci sa snazim udrzovat aku-taku kondicku. Inac mam kamosov na dieloch na blokoch G a H. Mozno ta poznaju ked robis spravcu siete ci co... Tak niekedy by som sa mohol stavit :D
16.01.2007 - 20:51:50
00
kludne, ja som na intraku takmer furt. inak mam tiez hardtail.
17.01.2007 - 16:56:25
00
no pozeram na vzdelavani, ze nikto nie je prihlaseny na tu cykloturitisku. ako to?
06.02.2007 - 10:32:41
00
Sak ked mi povedali na zaciatku roka ze sme tam len styria ci pati a jeden z nich este odpada lebo nema teraz bajk tak sa to asi zas neotvori. Dohoda je taka ze raz za cas spinningisti pojdu aj na bajk. Ak ta napada nieco lepsie tak napis ja uz fakt neviem ako by sa to dalo poriesit.
06.02.2007 - 11:17:06
00
Podla mna by sa trebalo vybodnut na telesnu vychovu a dohodnut sa napriklad na tomto fore na nejaky vylet na bikoch.
06.02.2007 - 17:16:08
00
U mna na fakulte napr. nie je elektronicke prihlasovanie na volitelne predmety, tak svoj zaujem mozem prejavit a zapisat sa osobne najskor 12. februara. A dostat kredity za to, co by som robil normalne aj tak sa mi javi fajn:). Riesenie je momentalne ale asi fakt len take, ako napisal zigo.
06.02.2007 - 18:59:54
00
lenze ak sa nemylim tak za telesnu je len 1 kredit. a to ti teda moc nepomoze. a v case kedy budes mat tu telesnu by si mohol robit co chces ty a ist tam kde chces ist na biku ty.
06.02.2007 - 21:58:30
00
lenze ak sa nemylim tak za telesnu je len 1 kredit. a to ti teda moc nepomoze. a v case kedy budes mat tu telesnu by si mohol robit co chces ty a ist tam kde chces ist na biku ty.


No :lol: ...ja mam za telesnu 2 kredity. To dalej posobi ako logicky prehmat vzhladom na to, ze system je kreditovy. Ked mas len asi tolko kreditov, kolko potrebujes a musis si zvolit nejaky volitelny, tak ten cas bude aj tak ´zabity´a to mimo bajku, takze volim prijemnejsiu alternativu. Cize som to cele krasne otocil :D . Takto je to aplikovatelne na mna a tak to vnimam, no tebe to sediet nemusi :wink: .
06.02.2007 - 22:18:56
00
Dohoda je taka ze raz za cas spinningisti pojdu aj na bajk.

fu, sami chrti. tak to bezo mna. ja este nesadnem ani na bajk a uz vas neuvidim :)
07.02.2007 - 00:42:27
00
keyboard_arrow_up