cippolo:a ciganov si nechal kde??tych darmozracov treba vzdy spomenut! a k prilbam-dnes je obrovsky vyber a kvalitna prilba dobre vypada nielen ako doplnok cyklistu ale aj ako ochrana.ja som za nosenie a kto ju nema a zrani sa nech si to vsetko cvaka sam.ja zivim seba,deti,spomynanych spoluobcanov a este mam aj cyklistu ktory len pre tvrdohlavost nenosi prilbu!!! :finger:
04.02.2011 - 09:32:30
00
Skusme sa vratit k treningu :)

polemizovanie o noseni prilieb tu uz bolo dost ,kazdy by sa mal riadit zakonom o cestnej premávke, platný od 1. februára 2009 kde musieť všetci cyklisti mimo obce nosiť ochrannú prilbu, deti do 15 rokov aj v obci.



ALE POZOR ! Ak je však prilba zle upevnená, alebo na hlave nesedí, môže zranenia ešte zhoršiť. „

podme radsej trenovat ... :)

to: JA- SAM...to si fakt taky naivny a serie ta v tomto state iba cigani a cyklisti bez prilby !!! ja si platim odvody tak ako ty a zato chcem mat riadne lekarske osetrenie ,myslim ze urcite doplacat nebudes zo svojho ... :lol:
04.02.2011 - 09:44:14
00
ja som za nosenie a kto ju nema a zrani sa nech si to vsetko cvaka sam.ja zivim seba,deti,spomynanych spoluobcanov a este mam aj cyklistu ktory len pre tvrdohlavost nenosi prilbu!!! :finger:

Este predsa nieco v tomto kontexte ked uz chceme byt liberalni - potom kazdy kto fajci, kazdy kto chlasta, kazdy kto sa preziera, kazdy kto sa pravidelne nehybe a len "hnije" doma by si mal celu zdravotnu starostlivost tiez platit sam, lebo nasledky vyplyvajuce z uvedeneho stoja stat a teda kazdeho z nas PODSTATNE a NEPOMERNE viac.

Inak povedane nemoralizujme, lebo tu nikto nemoze vyhrat. Kazdy nech sa snazi starat o svoje zdravie ako najlepsie vie a ked sa nebodaj nieco stane (pad z bicykla, zrazenie autom na priechode), tak z neho mozno aspon bude nejaky uzitok v podobe organov. :D
04.02.2011 - 10:58:18
00
no toto zas ja schvalujem :lol: každý kto fajčí a má nejaký problém s plúcami, rakovinu atď tak buď nech znáša časť nákladov alebo nech odvádza vyššie odvody..
04.02.2011 - 11:04:49
00
ja vcelku tiez. Ten kto si vedome nici vlastne zdravie (fajcenie, alkohol) by mal byt schopny znasat zvysene naklady na zdravotnu starostlivost, napr. vo forme pripoistenia. Pretoze solidarnost ma tiez urcite medze.
Inak sa to tu dost otocilo oproti zameru temy...
04.02.2011 - 11:09:30
00
to by bolo celkom vtipne prist do poistovne s tym, ze sa chcem pripoistit, lebo si idem vypit :lol:
04.02.2011 - 11:20:11
00
Asi sa boja napísať, že netrénujú, tak píšu mimo témy, aby to dáko zahovorili. :lol:
04.02.2011 - 11:22:47
00
roman, pravidelne fajcenie, pitie, prezieranie sa a nicnerobenie predsa tiez treba trenovat, pri jednorazovom zatazeni to telo tak dobre nezvlada, takze to vobec nie je OT (suvisi to s treningom). :lol:

Lord, nie nebojim sa :) a aby som to oblukom vratil spät k teme - tento rok som sa rozhodol nevynechat jarnu pripravu, tzn. zacnem jazdit skor ako 1. aprila (nie ako minuly rok). :D
04.02.2011 - 11:25:23
00
:lol:
Aby ste vedeli, ze sa neflakam tak:
- utorok: beh 15 km (1:20 hod.)
- vcera: beh 10 km (51 min.)
- dnes: planovany beh 10 km
04.02.2011 - 11:27:10
00
Streda ti unikla. Či to si trénoval vyššie spomínané? :lol:
04.02.2011 - 11:30:04
00
romanx, si šťastný človek, keď môžeš behať = nemáš potom problém s kolenami. Ja som beh musel vypustiť. ...ale aj tak, prečo nejazdíš? V Žiline je sneh, ale je utlačený, tvrdý a vcelku zjazdný. V Blave a v okolí (podľa videa zo zimného maratónu) tam v okolí na juhu máte perfektné podmienky na bicyklovanie. Prečo potom beh? Kvôli dennému svetlu? = môžeš ísť von až keď je súmrak?
04.02.2011 - 11:31:35
00
:lol:
Aby ste vedeli, ze sa neflakam tak:
- utorok: beh 15 km (1:20 hod.)
- vcera: beh 10 km (51 min.)
- dnes: planovany beh 10 km


:y:
04.02.2011 - 11:37:07
00
ja za januar 530km.posilovnu,bezky,trenazer..... veci okolo toho to neratam.ja len km VONKU.a ked vyde na vikend pocasie tak stovku kazdy den.nezahovarame-trenujeme
04.02.2011 - 11:38:47
00
v stredu som bol v kine (TRON), tak som nemal kedy behat ;)
Da sa jazdit, lenze kym pridem domov, tak sa uz stmieva. A s baterkou ma to nelaka.
Radsej si odbehnem na nasom 250m okruhu na sidlisku. O 17.30 je moj cas. A necudujte sa, ze beham take male okruhy, trenujem totiz aj psychiku (pre zaujimavost 10km=40 okruhov) :lol:
S kolenami nemavam problemy. Hraval som volakedy futbal, nohy si pamataju.
A beh je pre mna prinosnejsi ako kratky biking (trenovanie dychania, zakladnej vytrvalosti). Za tento rok mam zatial necelych 80 km a je mi to fuk. Akonahle sa otepli a zlezie sneh mam velmi rychly nastup na bike a som schopny natocit do konca marca 2000km.


Naposledy upravil romanx dňa 04.02.2011 - 11:56:24, celkovo upravené 1 krát.

04.02.2011 - 11:39:46
00
romanx, si šťastný človek, keď môžeš behať = nemáš potom problém s kolenami. Ja som beh musel vypustiť. ...ale aj tak, prečo nejazdíš? V Žiline je sneh, ale je utlačený, tvrdý a vcelku zjazdný. V Blave a v okolí (podľa videa zo zimného maratónu) tam v okolí na juhu máte perfektné podmienky na bicyklovanie. Prečo potom beh? Kvôli dennému svetlu? = môžeš ísť von až keď je súmrak?

po zimnom maratone napadali tie biele ***** tak ze sa nedalo jazdit. vzhladom na oteplenie zajtra bude v lese lad a na ceste/hradzi mrte vody. nic moc :(
04.02.2011 - 11:49:28
00
keyboard_arrow_up