nazdaarek...sorry za cestovanie v case :o: a znovuotvorenie tohoto topicu ale zase sa naskytol problem s tymito nestastnymi klukami :punch: ...potreboval som precistit a namazat stredove, lava kluka sla v poho dole ale pilu s integr.oskou ani za ciboha vytlct von(a to by mala ist uplne v poho, ani hruba sila nepomohla :swear: ) ;( ...preto skuseni radte :clap: treba povolit ci dat uplne prec stredove pri lavej kluke,alebo je na to ina finta?ci len mlatit kladivom dokym nepovoli oska alebo moje nervy :punch: ...dikez za kazdu radu
10.02.2011 - 19:43:15
00
konstrukcne je to tak urobene, ze hruba sila by mala v tomto pripade stacit... nejako sa mi to nezda preco je to tak zahryznute....
10.02.2011 - 23:33:29
00
Jediny dovod co mi napada je, ze zo stredoveho zlozenia nemala kadial odtiect voda a vsak naco ju vylievat, nie? :) Ak tam bola dlhodobo, tak si mohla najst cesticku do vnutra stredoveho zlozenia a casom mohli loziska krasne "zrast" s oskou. Bezne sa toto samozrejme nestane ak je spravne zlozeny stred aj s tym tubusom a tesneniami na oboch koncoch, kedze je vtedy cely system uplne izolovany od stredovej mufne. A väcsina asi po jazde v zlych podmienkach vodu z ramu vyleje (ak teda nema ram odvodnovaci otvor na spodku stredovej mufne a voda neodtecie sama).
11.02.2011 - 00:18:46
00
a neskusal si povolit misky lozisiek? pripadne to odkrut dole aj s loziskom... ci si to jednoducho predstavujem? :)
11.02.2011 - 07:56:37
00
dobojovane :whew: ...jezus mal pravdu....oska bola trochu zazrata do loziska ale po usilovnom vytlkani povolila :party: ...neviem kde ho predtym ti tajvanci skladali a skladovali(ja nejazdim nejake blatove relly a bral som ho rovno zo skladu, tak fakt netusim kde sa tam nabral ten bordel).....cus :handshake:
14.02.2011 - 16:04:55
00
tak som tu znova :angel: ....teraz sa to tyka lozisiek stredoveho....uz pri servise mi povedali ze mam volu v loziskach ale ze to nie je az tak vada :worried: ...ono to doteraz ani nevadilo ale po mojej jarnej generalke(hehe riesili sme to tu par prispevkov dozadu :$ :lol: ) sa zacal zo stredu pri slapani ozyvat pukavy zvuk...vsetko je ale riadne dotiahnute a premazane, kontroloval som aj ine casti bajku (sedlovka v poho, puka to aj pri slapani zo sedla, zadne koleso vyskusane aj na inom bajku a v poho, takze zostalo len stredove :wasntme: )....cize chcem sa spytat, ci sa daju zohnat za rozumnu cenu loziska do stredu GXP,ci kupit cely stred, alebo sa viacej oplati investovat uz do novych kluk aj so stredom.Totizto kluky maju volu, citit ju aj pri zatlaceni rukou. a este otazka, da sa pouzit kluc na stredy shimano HTII aj na stred GXP,niekde som cital ze hej, ale neviem isto. diky za odpovede :handshake:
11.04.2011 - 07:36:48
00
http://www.suncycle.sk/mtb_stredove_zlozenia/diely-mtb/mtb_stred_first_h-gxp_truvativ/
kluc je univerzal, nedavno som firexy daval dolu a zakladal RaceFace (stred totozny so shimanom)
11.04.2011 - 07:50:59
00
keyboard_arrow_up