prosim ta, skus si to precitat po sebe a potom to odosli... povedal si niekedy namiesto ŽE, ŠE?

juicyny sa vozia bezne na DH HTckach a brzdi to fajn... nemyslim si, ze nie su vhodne na nejake to DH... a ten mons vnimam aspon ja tak, ze je spraveny s co najlepsim zakladom ram+vidlica, ktore stoja omnoho viac ako nejake nove brzdy, kluky,... clovek skor vymeni brzdy ako vidlu co stoji pomaly ako polka bicykla
10.02.2011 - 22:16:36
00
No to ze Ti piskaju platnicky a suchaju o kotuc nieje problem brzd ale platniciek a ruk co ich nastavovali.Ja mam Juicy3 a nieje minimalny problem.A piskat som pocul LX-ka, Hujesy, Avidy, XT-cka a neviem este ake.


A len tak narýchlo
http://www.elitebikes.sk/brzdy-a-prislusenstvo/kotucove/399-avid-code-biela/

A pokial viem CTM-ko montuje Juicy3 na MONS.Vraj DH.Viem ja?



No skúšalo to viac rúk nastavovať no dokonca viaceri naraz, neviem aky máš ty kotuč no ja 180 a ta vzdialenost medzi platnickamy je minimálna takže stači ked trošku kotuč sa teplotou vykrivy tak to šúcha, čistil som aj piestiky , robili sme čokolvek niekedy sa to podari niekedy nie...
11.02.2011 - 15:55:17
00
Na DH ani jedny :lol: A kombinacia LX - XT uz vobec nie

Prečo? :!:
U nás sa bežne jazdia LX,Deorečka,XT,Juicy na zjazďákoch(nie lajt-déhá) a nikto sa nesťažuje...
Ja mám Juicy 3ky,dokonca na 160mm(!) kotúčoch a na DH stačia aj mne,nemám potrebu dávať väčší kotúč...len zas ja mám gramársku postavu :D
11.02.2011 - 16:13:07
00
prosim ta, skus si to precitat po sebe a potom to odosli... povedal si niekedy namiesto ŽE, ŠE?


juicyny sa vozia bezne na DH HTckach a brzdi to fajn... nemyslim si, ze nie su vhodne na nejake to DH... a ten mons vnimam aspon ja tak, ze je spraveny s co najlepsim zakladom ram+vidlica, ktore stoja omnoho viac ako nejake nove brzdy, kluky,... clovek skor vymeni brzdy ako vidlu co stoji pomaly ako polka bicykla



co to?Nejak som Nepochopil Tvoju narazku.
11.02.2011 - 17:32:23
00
mam Avid Juice3. Zadny mi piska skoro stale :) Teda ani nie piskanie ako piskot-vrzgot. Cital som ze je to vraj pri nich bezne. Predne su tichucke ale ked som daval dole koleso a zase naspat zacali suchat. Hral sa mi s tym aj kamarat len to dako nevedel poriadne nastavit. Brzdit brzdia dobre na moje bajkovanie postacujuce
11.02.2011 - 23:15:14
00
keyboard_arrow_up