Kaktus bike Svätojurský MTB maratón

16.04.2011
1. kolo - Cyklomaratónska séria
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Svätý Jur - futbalový štadión (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (79)
_andrej_andrej25BikerChorchebikerka40Bluebiker20BonitobrachoBrudickbukobunocarlosCraObsDANOzPKduryEddie_GFiTo_lvFlinkerftakopyskhemoHenoHeno2hirwilsisrafelivodrnoizojamminjanoojanovargajaro180jasopetoJezusjnijogcarJohny1331Jostyjurajko1975kalcoKamikesalplemork racing bikelerniKKLubik_DKlubos73maja148MamelaManusmartin190martinantoni13martinlmmartinpavmilsumipo13mirec33mysterynerinomadpalobaciPipikovicrichardleRichi2909Robert1robozvRomanromanxskocko26slavomirkStanislawstawoStejutigeragontmaxTomas11Trancetritolunigenavulpecula
to CraObs: Vdaka za normalne objasnenie situacie.

to Dudo, stax: Ked nemate co povedat k teme, je obcas lepsie zostat potichu. Inak nerozumiem vasim smajlikovskym vasnam. Ked mi nie je nieco jasne, tak sa spytam a ocakavam odpoved k veci. Berte si priklad z CraObs-a.

to dury: Ako pripadny ucastnik som rad, ze si vsimate pripomienky svojich zakaznikov. Mam rad moznost volby a ako tu uz niekde odznelo, nie kazdy chce dostat (a platit) dres automaticky. Ak vsak niekde ukazete jeho nahlad a bude sa mi pacit, kludne si ho prikupim. To je podla mna v poriadku.
04.03.2011 - 22:52:16
00
to co ti napisal craobs mas v moznostiach prihlasovania. to ze pises bez toho aby si aspon skusil zistit zakladne veci si uz len pyta flame. takze nabuduce si zober priklad z craobsa ty a skus pouzit hlavu ako on predtym ako das zbytocnu otazku plnu hlupych reci o nabalovani sa na forum.

:bow:
04.03.2011 - 22:56:06
00
Žabomyšie vojny chlapci.
05.03.2011 - 00:28:18
00
Či s dresom alebo bez je mi to jedno. Ja sa hlavne teším na závod a staré známe tváre ktoré som celú zimu nevidel. Už aby bol Apríl.
06.03.2011 - 11:13:29
00
žužu ... snad neprekáža, že som zverejnil foto tej bikerky ;)


urcite to prezijeme :)

tesime sa na Vasu ucast na maratone, vidime sa pri registracii a isto aj na trati
07.03.2011 - 13:04:54
00
tak snad sa aj pozdravime ... v sobotu na Kyselici Andrea ani neodzdravila ... :( ...
... aj ked mozno preco by aj mala, ved sa nepozname ...
07.03.2011 - 14:13:52
00
Možno preto, že na pozdrav je slušné odzdraviť. Bez ohľadu na to, či človeka poznáš alebo nie.
07.03.2011 - 14:47:35
00
tak mozno si ju nezaujal :rofl:
07.03.2011 - 14:49:40
00
Mali by sme si sem všetci povycapovať fotky, aby sme sa ku príležitosti občasných stretnutí neobchádzali ;)
07.03.2011 - 14:51:35
00
no to by sa mne potom asi vsetci vyhybali nadaleko :rofl:
07.03.2011 - 14:54:13
00
Dury, Malokarpatsky dvojboj sa tento rok nekona? :(
07.03.2011 - 18:44:02
00
na Malokarpatskom dvojboji sme sa tento rok nedohodli, takze vyhodnoteny nebude, aj ked oba preteky sa uskutocnia!
07.03.2011 - 19:20:32
00
na Malokarpatskom dvojboji sme sa tento rok nedohodli, takze vyhodnoteny nebude, aj ked oba preteky sa uskutocnia!

na ich stranke ale je,aj ked inou farbou.. skoda..
09.03.2011 - 16:12:28
00
som rad, ze su tu aj ludia co tomu uz trosku rozumeju :clap:
povodne som mal napisany dlhsi a podrobnejsi prispevok o "cenotvorbe startovneho", ale v tom nevidim zmysel. Ak mam pocit, ze za danu cenu nieje poskytnuta adekvatna sluzba, tak ju jednoducho nevyuzijem, tym sa riadi hadam kazdy zdravy rozum.
Neviem, ci si to niekdo z ucastnikov kedy vsimol, ale vacsinou sme sa snazili "vratit" startovne naklady vopred prihlasenemu pretekarovi uz v startovnom balicku, to znamena, ze za startovne 13€ mal uz pri prezentacii v rukach veci v rovnakej hodnote (ok, nehovorim o vyrobnej cene, ale predajnej).
Tento rok si niektori z nas (organizatorov) mysleli ze ak zatraktivnia tento startovaci balicek, ktory prevysi hodnotu samotneho startovneho, ze to bude este atraktivnejsie pre vas! Diskusia na temu moznost volby startovneho bez dresu v stratovnom balicku prebehla pred tym, ako to bolo uvedene v propoziciach. No vasa diskusia ukazala, ze je zaujem o lacnejsie startovne, preto pomerne rychlo prisla upravena varianta s volbou lacnejsieho startovneho, cize bez dresu. Napokon, toto bola presne ta vec, co som mal na mysli ked som napisal, ze vase nazory nezostanu bez povsimnutia ;)

assouvi: ak si myslis ze z tych 7 eur (rozdiel medzi startovym s dresom a bez dresu) sa da spravit cyklisticky dres a este sa na tom aj nabalit, budem rad, ak nam pomozes pri organizacii dalsieho rocnika, mozno sa konecne nabalime ;)

PS: dakujem za priania skoreho zotavenia


:y: Dury, zmena propozícií ma potešila a určite využijem lacnejšie štartovné bez dresu.
Za 7 EUR poriadny dres nekúpiš, ale ja ho nepotrebujem. Okrem toho v dnešnej dobe technologických možností potlače budem nosiť na drese to, čo ja chcem.
10.03.2011 - 00:36:36
00
Ak sa orientuješ v exceli, tak si ho otvor a začni rátať:
štartovné x počet štartujúcich (napr. z minulého roka)
A teraz začni rátať náklady.....
Rýchlo sa dostaneš do mínusu.
Bez sponzorov nik nezorganizuje na Slovensku MTB maratón.
Tých 20 Euro bolo s dresom (ako ti písal CraObs)
Nová cena je bez dresu. Toť vsjo.

milsu -krásne si mu to vysvetlil,úplne po lopate :y:
11.03.2011 - 09:59:58
00
keyboard_arrow_up