OK, medaile su aj pri nahlade inzeratu. Ludia, co nemaju 10 prispevkov, alebo aspon tyzden nie su registrovani, nemaju medailu. Ostatni maju podla poctu prispevkov (bronzove -> strieborne -> zlate, farebne odlisene).

A Jezus bude mat aku medailu :lol: taka farba asi ani nie je :rofl:
08.03.2011 - 08:08:04
00
klasický bazár sa mi vôbec nechce sledovať a prehrabávať.. keď už som niečo chcel alebo mal tak som to dal/hladal len tu..
hlavne sa mi tu nikdy nestalo, že zavolá decko či to nedám za 5 aj keď je napísané 25.. :tmi:
08.03.2011 - 08:17:34
00
Interny bazar ma jednu velku vyhodu .. da sa tam dopisat, upravit, a moznost komentarov :?:
08.03.2011 - 08:33:37
00
CraObs, lto... môžem len súhlasiť :y:

Myslím že moderátor musí riešiť iné veci na fóre ako bazár a hlavne častejšie.

Ja neviem, nedalo by sa zvoliť nejaké nastavenie napr. že autor inzerátu musí byť min. 1 rok registrovaný inak mu nepôjde ani zadať ? Stačilo by toto jediné....
08.03.2011 - 08:53:48
00
Alebo musi nazbierat dostatok "zone permits" od clenov s dostatocnym ratingom a potom moze zakladat nove uzemie .. eee, teda thread do bazaru :D
08.03.2011 - 09:18:51
00
ja som tam vzdy velmi dobre nakupil veci ktore oproti obchodu stali aj o polovicu menej. a pre ludi ako ja ktory maju hlbsie do vrecka je to velmi dobre riesenie. nehovoriac ze nemusi nikto riesit ze vam niekto posle nieco ine na com ste sa dohodli alebo vam nezaplati, pretoze sa tu "pozname". hoci ano, keby niekto chcel tak ma odzube aj tak, ale myslim ze tu to nehrozi.
08.03.2011 - 09:19:30
00
ja chápem, že pre niektorých to bol prínos, ale zase stále nové a nové pravidlá, pričom sledovať to bude zase len mod a keď to niekto na prvý krát nepochopí a dostane ss, že nespĺňa podmienky, tak zase bude najväčší blbec mod...mne stačil tento posledný týždeň na to aby som si potvrdil, že to nemá význam...
08.03.2011 - 09:24:09
00
ja_michalko:
Ludia, co nemaju 10 prispevkov, alebo aspon tyzden nie su registrovani, nemaju medailu.


lto: zlatu

CraObs: v bazari mas kategorie, vyhladavanie, malo by sa dat najst veci lahsie. Napisat, ci to nedas za 5, ti moze rovnako na fore ako v bazari.

lto: v bazari su komentare + da sa mazat (cize nie je problem zmazat a pridat nanovo).

petrik: odpovedal si si sam :). Ti isti ludia, co ti mozu napisat v internom bazari na fore, ti mozu napisat aj na normalnom bazari.
08.03.2011 - 09:27:01
00
katko: tak ono zas zalezi ako to beries... ono byt moderator a zaroven clen fora byva niekedy neprijemne ... asi najlepsie je byt moderator fora, kde clovek neprispieva. Napriklad clen bajkoveho fora by mal byt moderatorom fora o pestovani orchidei, a naopak :lol: .. myslim, ze by si mohol napriklad moderovanie toho bazaru dat niekomu inemu .. a ja viem presne komu :lol: .. velmi dobre sa hodi na ten post.

cervo: komentare hej, len .. je to take ine .. ja ten bazar nepouzivam , len vynimocne :shake:

ps: myslim,ze ked sa zacnu davat medaile za pocet prispevkov tak sa rozputa prispevkove peklo .. priprav si nove harddisky :P
08.03.2011 - 09:31:57
00
môcť môžu ale nestalo sa mi to.. tak nejak je tu komornejšia atmosféra než na klasickom bazári.. stačí si len porovnať čo je tu a čo je tam, proste sem nenakukne každý expert..
08.03.2011 - 09:34:29
00
lto: myslím, že sa tu nenájde taký, čo by to robil dobrovoľne a určite nie za cenu tých komentárov k tomu...mňa toto fórum baví, preto som tu a myslím, že je to tak u väčšiny...ale aby sa tu do mňa niekto navážal, že ja som tu pán a neohroziteľný a prečo ten môže a tamten nemôže a podobné kecy, tak o to veru nestojím a určite ani ten, koho by si doporučil ty... :)
08.03.2011 - 09:42:41
00
Norobike asi :punch: moderátora :) :| :lol:

Škoda interného, fajné kúsky sa vyskytovali.
Na druhú stranu, jeden bazár na mtbikeri už je, tak načo to mať dvakrát.
08.03.2011 - 09:44:46
00
hovorim, ze problem by mohol riesit bot, ktory bude prispevky novych ludi mazat, alebo im rovno nedovoli pridat inzerat - katkovi by ostala uz len robota pri OT prispevkoch, ktorych bude minimum kedze pojde o prispevky aktivnych uzivatelov.
08.03.2011 - 09:45:32
00
no tak schválne si skús odsledovať, koľko je tých OT príspevkov v bazári...následne, keď sa niečo predá, tak to tam premazať, lebo väčšina používa len jedno vlákno a polovica sa ani neunúva v starých témach napísať, že už je to predané a podobne...

a nejaký norobike ma určite nenasral, i keď FB mi prezradil že je to holka :lol:
08.03.2011 - 09:48:32
00
ok, zly predpoklad, zmazat a hotovo. aj tak sa viac veci predava na BM :devil:
08.03.2011 - 09:53:09
00
keyboard_arrow_up