dobre zmenim si bydlisko aby si bol spokojny :D :D :D


Pripada Ti tento Tvoj post normalny? Mne nie!

Preco (prepac za expresivny vyraz, ale nenapada ma iny vhodny) "zasieras" tuto temu takymto prispevkom?
Pripada Ti vtipny? Mne nie!
Skor mi znovu pripada zbytocny/hlupy a dost ukazuje o tebe ako o osobe! Clovek sa nemeni zmenou bydliska...

Nikto tu predsa nikoho nediskriminuje podla bysliska!

Ale nediv sa, ked tu vypisujes castokrat vela zbytocnych alebo aj hlupych prispevkov, ze si to kazdy vsimne.
Je normalna situacia na diskusnych forach, ze pokial autorov takychto prispevkov (mozme ich nazvat posthuntermi) neusmernia admini a moderatori, tak ich zacne komunita na fore ignorovat...
14.02.2007 - 12:21:31
00
dobre zmenim si bydlisko aby si bol spokojny :D :D :D


Pozor kam sa presťahuješ! Tu máš ako pomôcku moju kategorizáciu Slovenska podľa regiónov (a ludí v nich žijúcich):

Východ SR, Košice to je v podstate Ukrajina, škoda hovoriť..sú asi 15 rokov za ostatným Slovenskom, nikdy som tam nebol, ale počul som, že 90% ludí je tam negramotných!!! Ak by bolo referendum, tak by som hlasoval aby sa SR tohoto územia vzdala v prospech Ukrajiny.
Sever, to je Orava, Liptov..tam naozaj nikdo nechce bývať, tam ešte žijú v dedinských skanzemoch...na bicykli by si musel asi jazdiť v kroji.
Stredoslováci, haha, každý si z nich uťahuje, civilizácia tam tiež ešte nedorazila a ani tak skoro asi nedorazí.
Juh, vrátane Nitry to sú krivonohý chlpatý Húni a Maďari, ktorím nikdo nerozumie. Je to samá nížina, jediné čo sa tam dá robiť je zamestnať sa v JRD a pestovať nejaké plodiny.
Bratislava..namyslený Blaváci, skazený veľkomestským životom...navyše pôvodných inteligentných Blavákov je tak 1%, ostatok sú najhoršie živli, ktoré do BA privandrovali z celej SR za prácou alebo školou.
Trenčín a blízke Považie - industriálne, rozvinuté, vysoko civilizované a pritom okolo veľa peknej prírody na jazdenie. Žijú tam hlavne inteligentní a vzdelaní ľudia.

Na tejto charakteristike Slovenska sa snáď zhodneme všetci, takže vyhlasujem koniec flame war.
14.02.2007 - 12:38:59
00
2 pointer Toz som sa pobavil a pousmial, ale keby som Ta mal brat vazne (minimalne v tomto prispevku), tak by som sa urazil do krvi kedze aj ja som z vychodu :evil: . Ale na niektorych regionoch sa zhodneme :lol:
14.02.2007 - 13:16:57
00
To pointer: Sa mi zda ze na Kysuce si zabudol :?: :wink:
14.02.2007 - 13:37:36
00
2pointer-Poprosil by som ešte o západné slovensko smerom na hor myslím Trnava/Záhorie -chalani odchovaní Karpatami.Nech to mám kompletné- díky :oops: :roll:
14.02.2007 - 13:49:09
00
Je fakt ze podla niektorych prispevkov si utvoris nazor na daneho cloveka ale dakedy to treba brat s rezervou :lol: Co sa tyka nazoru Pointera na Slovensko asi sa zazral do pozerania novej reality show SUPERKRAJ. :) Samozrejme kazdy to berie inak, hlavne sa navzajom neurazajme :?
14.02.2007 - 14:08:37
00
Co sa tyka nazoru Pointera na Slovensko asi sa zazral do pozerania novej reality show SUPERKRAJ. :)

No, kedze to nesledujem (maximalne som tak videl uputavky), tak to nemozem celkom objektivne hodnotit, ale zjavne sa to nesie v duchu slovenskych reality show, cize to ani vidiet nemusim 8) Ale uznavam, ze v poslednej dobe nam, vychodniarom, niektori clenovia tohto fora dost kazia image :roll: No co uz, hadam si vstupia do svedomia a zacnu pisat iba prispevky, ktore budu mat hlavu aj patu (ako sa vravi) a tym prispeju k skvalitnenia tohto fora. (Viem, ze som v tomto pripade optimista, ale vsak zazraky sa obcas udeju, ci nie :twisted: )
14.02.2007 - 15:09:10
00
Košické "východnárské" dorastenecké


Dúfam, že si nenarážal na moju osobu :cry:


ako sa hovori "trafena hus zagaga" :-D


:cry: , aj ked neviem preco, ale posnazim sa polepsit
14.02.2007 - 16:00:36
00
To je zas nejaka blba reality show? :shock:
To pointer zaujimalo by ma ci si to myslel vazne
14.02.2007 - 16:06:20
00
Jasne, ze vsetko okrem KE nemyslel vazne... : ))
14.02.2007 - 16:39:14
00
2pointer: tusim si si vybral nick podla svojich schopnosti, tvoj pohlad na SR mikroregiony bol ozaj trefny :D . Brutal prispevok. Doplnim ta:
- ti Huni jazdia na malych skaredych konikoch, ziadne biky necakajte
- na vychode by ti ho aj tak ukradli cigosi, s tou 90% negramotnostou to asi bude pravde, cigosov tam zije mozno aj vacsi podiel.
- stredoslovaci su holopupkosi, co uz len ti mozu kafrat do fora
- kysuce, Kysuce? ved z nich ani krava nie je dobra
no a zabudol si este na pobrezie slotoviny, ci teraz vlastne uz harmancekovo. Tam ziju uplne najlepsi ludia na celej zemeguli (mozno aj v celom svete), su este lepsi ako trencania 8)
14.02.2007 - 18:03:07
00
jaj chlapci - plati prislovie - VODU KAZE A VINO PIJE.
v prvom prispevku pises ze pisem hovadiny a o tri prispevky napises taku istu hovadinu ako ja.
teraz som prisiel dneska prvy krat na forum a nove prispevky - 170.
z toho 150 o HOVNE. a to som to toho neprispel ani jednym. takze sa uvedomte najprv vy ok? za den tu na*ebete 200 prispevkov, z ktorych len cca 30 je k veci. toto uz nieje FORUM ale CHAT
14.02.2007 - 19:09:26
00
2pointer: tusim si si vybral nick podla svojich schopnosti, tvoj pohlad na SR mikroregiony bol ozaj trefny :D . Brutal prispevok. Doplnim ta:
- ti Huni jazdia na malych skaredych konikoch, ziadne biky necakajte
- na vychode by ti ho aj tak ukradli cigosi, s tou 90% negramotnostou to asi bude pravde, cigosov tam zije mozno aj vacsi podiel.
- stredoslovaci su holopupkosi, co uz len ti mozu kafrat do fora
- kysuce, Kysuce? ved z nich ani krava nie je dobra
no a zabudol si este na pobrezie slotoviny, ci teraz vlastne uz harmancekovo. Tam ziju uplne najlepsi ludia na celej zemeguli (mozno aj v celom svete), su este lepsi ako trencania 8)


1.podla statneho clenenia som v trencianskom kraji, ale az je to podla matky prirody tak som stredoslovak :wink: co uz protiklady su mojou specialitou
2.zatial som mal raz utok na moju osobu(dijck), ale co tam po jednom prispevku odveci, horsie je to uz ked ich ma byt viac- vtedy sa to snazim riesit SS
tak potom nie je kafranie ako kafranie
:roll:
14.02.2007 - 19:12:47
00
Košické "východnárské" dorastenecké


Dúfam, že si nenarážal na moju osobu :cry:


ako sa hovori "trafena hus zagaga" :-D


:cry: , aj ked neviem preco, ale posnazim sa polepsit


chlape sak srandu si robim..nemusis tu hnet placuce smajliky davat :P
14.02.2007 - 20:17:16
00
Raver, tvoje prispevky su naozaj kvalitne, bohuzial zjavne pre iste osoby tazko pochopitelne...

2Billes aby si len netrepal do vetra a strielal cisla od brucha, rad si precitam tych 150 dnesnych prispevkov, co su podla teba "o hovne". skus nabuduce trosku krotit emocie...aj ked sa mozno citis, ze sa vsetci proti tebe a ppeppovi spikli, nie je to tak. len sa snazime dosiahnut lepsiu uroven aj pomocou konstruktivnej kritiky.

2marecej hneT??? :)

uvidime, ci z tej "vojny regionov", ktoru rozputal pointer, nevznikne nieco ako ZAPAD vs. VYCHOD (pozn. pre Dijcka - potom treba este prihodit tu mapku z BM :) )

2pointer az na Nitru (ako mesto, nie okres) suhlasim ;)
14.02.2007 - 20:41:42
00
keyboard_arrow_up