romanx:
nemyslim si, ze to tu niekto berie vazne....proste sa objavuju teorie, tak si ludia o nich chcu pokecat. Osobne tej teorii neverim, akurat ma znepokojuje fakt, ze investuju miliardy do takych vyskumov a nakoniec to i tak nebude mat uzitok. A v poslednych rokoch tie anomalie pocasia....neviem, neviem. Myslim si, ze robia nejake pokusy a nie velmi im to vychadza.
Ale to plati nielen o USA, ale i o Cine, Rusku .....teda Cine tam z tych pokusov aspn pekne nasnezilo :lol: :lol:

MAcroo
...ked uz pises o tom vesmire a hluposti, tak tam dopis autora myslienky, lebo takto si len plagiator ;)
17.03.2011 - 21:07:20
00
a aby toho ku konspiracnej teorii nebolo malo :D

http://adam.cas.sk/clanky/9380/amerika-vypustila-tajny-raketoplan-ide-o-najmodernejsiu-zbran.html
17.03.2011 - 21:19:27
00
bizkit: NWO poznám, to bola parta wrestlerov v WCW ne? :lol:
ty by si si mal práve odlepiť nos od monitora a nečumieť tolko na internet, začal by si trochu triezvejšie uvažovať.. ono v skutočnom svete sa fakt občas stávajú aj náhody a niektoré veci sú pre zem prirodzené..


Obnoviť elektrinu sa snažia z vonku až teraz lebo to nieje tak nednoduché.. komplet vedenia sú postrhávané.. čo posrali sú tie diesle :?: tak dlhý blackout fakt nikto nečakal.. nádoby sú v celku neporušené, ale už nepoužitelné kvôli morskej vode.. žiadne atómové výbuchy nehrozia, reakcie sú zastavené od začiatku.. to čo sa uvolňuje sú len vedlajšie štepné produkty, takže žiaden černobyl aby palivo lietalo vzduchom..
17.03.2011 - 21:24:09
00
...a ked uz sme pri tych konspiraciach....
- Hitlera nefinancovali Rotschildovci, on si na zbrojenie zarobil zberom ovocia v Taliansku
- Abraham Lincoln, James Garfield, William McKinley, John Kennedy ......vsetci styria sa zastrelili sami, pretoze ich uz nebavil zivot
- Vietnamci si vlastne deti polievali latkou Orange a napalmom, pretoze ich bavilo sledovat ako kricia bolestou
- Japonci si nechali vybuchnut atomku v Hirosime a Nagasaki, pretoze chceli vidiet ako im zlieza koza z tela
- vsetci diktatori sa zhodili sami, zinscenovali si vlastny puc, pretoze im bolo luto, ze ich krajina nie je vyciciavana amerikou
- Irak, Afganistan, Kosovo bolo oslobodene len preto, aby ich obyvatelia zili lepsie a este im tam aj doviezli ropu z USA
- Fico, Meciar, Miklos, Slota .....oni pracovali ako gastarbeiteri v Nemecku a tazko zarobene peniaze nosili do statneho rozpoctu aby pomohli Slovensku
- maturity nikdy neunikli, maturanti su proste jasnovidci
- Miki Cernak nerobil nic zle, to si vsetko vymyslel aby bola sranda
- atd, atd .....

"Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?" (Bruce Willis)
:finger: :finger:
17.03.2011 - 21:30:39
00
to je v ludskej povahe...vzdy za vsetkym chceme hladat tajomno. Len niekedy nam to zastiera logicky, realny pohlad na vec.

Ten Hitler ma dostal.
17.03.2011 - 21:38:00
00
"V Černobylu bylo obnaženo jen několik tyčí jaderného paliva, ve Fukušimě jich mají 600 tisíc. Je to Černobyl na steroidech." viac tu
17.03.2011 - 21:44:01
00
pitchovina jak mraky.. černobyl bol na výkone, v japonsku sú reaktory ODSTAVENÉ, žiadna štepná reakcia už neprebieha! v černobyle vyletelo normálne aj palivo von, tu jediné čo sa môže stať keby sa vôbec nechladilo že sa to roztopí, nič ale nevybuchne a nebude lietať vzduchom..
17.03.2011 - 21:54:54
00
waldo:
no ja by som to medium "zvedavec" premenoval na "zufalec", pretoze to, co oni produkuju je nielen paranoja, ale sialenstvo :tmi: :shake:
17.03.2011 - 21:57:45
00
Obnoviť elektrinu sa snažia z vonku až teraz lebo to nieje tak nednoduché.. komplet vedenia sú postrhávané.. čo posrali sú tie diesle :?: tak dlhý blackout fakt nikto nečakal.. nádoby sú v celku neporušené, ale už nepoužitelné kvôli morskej vode.. žiadne atómové výbuchy nehrozia, reakcie sú zastavené od začiatku.. to čo sa uvolňuje sú len vedlajšie štepné produkty, takže žiaden černobyl aby palivo lietalo vzduchom..
Samozrejme vedenie su strhnute a ich obnova sa neda urobit mavnutim carovneho prutika. Mne vsak nejdu do hlavy tie zalozne generatory. To ze boli ulozene tak, aby ich zaliala voda je pruser s ktorym zrejme pri projektovani neratali. Neviem aky vykon potrebuju na spojazdnenie cerpadiel a riadacej techniky, ale aj u nas mame pojazdne zalozne zdroje, ktore sa vyuzivaju pocas havarii technologie, ked sa energia inac neda zabezpecit. Co sa tyka Cernobylu, ziadny sudny clovek ktory vie minimum o typoch a chode jadrovych elektrarni ich spajat dohromady nemoze.
17.03.2011 - 21:58:23
00
"V Černobylu bylo obnaženo jen několik tyčí jaderného paliva, ve Fukušimě jich mají 600 tisíc. Je to Černobyl na steroidech." viac tu

OMG, prečo má niekto potrebu vyjadrovať sa k veciam o ktorých nemá ani elementárnu predstavu a informácie čerpať z takých kvalitných zdrojov ako "zvedavec.org"? :fubar: :tmi:
17.03.2011 - 21:58:35
00
zvedavec.org:-D fakt som sa dobre pobavil. jemu asi davali steroidy do kojeneckeho mlieka inak by nepotil take kraviny...
17.03.2011 - 22:05:40
00
Cernobyl explodoval pocas plneho vykonu, kedy kvoli jeho priehratiu a naslednej vnutornej deformacii nebolo mozne zasunut regulacne tyce, cim sa cely stiepny proces vymkol spod kontroly a doslo k explozii. Japonske elektrarne su konstrukcne ine a z vykonu sa odstavia automaticky pri zemetraseni. S cim ale bohuzial nepocitali je vypadok zalocnych zdrojov po tsunami.
Co sa tyka "zvedavec.org" nerozumiem prevadzke takychto stranok kde sa naraba s domienkami a nie s realnymi faktami. Toto predsa hranici so sirenim poplasnych sprav :tmi: :fubar:


Naposledy upravil drotar dňa 17.03.2011 - 22:09:27, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2011 - 22:06:30
00
práveže regulačné tyče bolo možné zasunúť, čo sa aj stalo. A to odštartovalo celý výbuch pretože grafit na ich koncoch vyvolal ešte väčší tlak čo spôsobilo deformáciu reaktoru či jak sa to volalo.
17.03.2011 - 22:08:55
00
hellboy teraz by som drotara neopravoval :lol: asi bude kompetentnejsi hehe
angel... k tomu plagiatorstvu... nejak som sa nedopatral k autorovi toho citatu( ani som moc nehladal hehe ) ale pacilo sa mi to a pekne to vystihlo to co som chcel povedat
17.03.2011 - 22:16:28
00
priznávam možno pravdu nemám, ja to poznám ale takto no nebudem sa radšej trhať za svoj názor nie som si s ním istý na 100%
17.03.2011 - 22:17:46
00
keyboard_arrow_up