Co mam deja vu? Ved foto takto nacateho ramu som uz niekde nedavno videl. A bolo k tomu info, ze za to mozu plaste - ze sa bajker smykol na mokrom asfalte.
30.03.2011 - 02:52:33
00
ja som cely, korytnacka a chranice na bedrach to spravili, aj ked som dost dotrhany. Islo to cez predne k zemi
Jezus, veru, dobre pamatas ;)
urcite zato nemozu len plaste, najvacsi podiel viny mam ja, no s tou zmesou sa neviem dohodnut. Pneumatika neponuka ziadanu odozvu. O naklone ani nehovorim. So schwalbakmi to nem problem dam. MK 2.2 obyc. Po 20 defektoch a o tomto pade vsetky posli do kanvy. Setrit sa nevyplaca...
30.03.2011 - 08:37:30
00
Dobre si pamätam, ale kde vo fore to uz je ked si to pamätam? :) Co sa tyka tych plastov, tak z toho co si napisal neviem o akej znacke/type plastov pises, ale ak o MK, tak to rozhodne nie je az tak zly plast a v porovnani s NN zaostava len kusok. Defekty som nemal ani na jednom. Tym ale nechcem povedat, ze by NN abo MK boli to naj. V kazdom pripade na mokrom asfalte prilis neklopim, takze z tejto stranky plaste urcene do terenu nepoznam. :lol:
30.03.2011 - 10:09:39
00
jesus, ano conti mk ale ten najnizsi, iny vtedy nebol. Ja davam koleno vzdy :)
horsie plaste nejazdim, teda jazdim, ale iba v robote po halach alebo na obed
30.03.2011 - 10:38:15
00
Zásadná vec nikdy nenakláňaj na mokrom asfalte s plášťom čo má bočné štuple... Aj Ralf šmýka :D mám otestované.
30.03.2011 - 15:59:51
00
na mokrom asfalte s prachom sa smykne ja auto nielen bike... :!: .....co tak pred naklonom nachvilu pouzit brzdu? :lol:
30.03.2011 - 16:09:34
00
Keby sa pouzivali brzdy, tak viete o kolko je tato tema chudobnejsia? :D A okrem toho oblozenie a kotuce su draha zalezitost na to, aby sa len tak s nimi brzdilo vzdy ked si zmyslite! :lol:
30.03.2011 - 16:13:45
00
Aká je pravdepodobnosť že keď sa ohne aj pätka tak sa dáko ohne aj prehadzovačka? Presnejšie SLX... Lebo ako to bolo (teda ešte je) zdemolované tak to kde je šrúbikom pripevnené lanko k prehadzovačke tak tá časť mi cinkala do výpletu... A nemohol som hodiť 9 kolečko a max 6, potom tá súčiastka bola už vo výplete... :?: :@
30.03.2011 - 21:29:26
00
Záleží od sily a šikovnosti pádu. Ale nemožné to teda nie je. Pätku máš, predpokladám, novú alebo narovnanú príslušným nástrojom.
30.03.2011 - 21:34:51
00
zihadlo, s tymy stoplami nemas tak celkom pravdu, ale ano, v podstate mas pravdu, rychlost privelika, trosku moc som sa do toho oprel.

Marcy, ajaj :( tot smola asik budes mat novy salter aj s patkou, daj aspon foto vyvrtky :)
30.03.2011 - 21:36:35
00
kokos MarCy neviem či je chyba v mojom prijímači alebo kde, ale ja nikdy nepochopím čo vlastne chceš... :(
ale ja neviem,šak sa kukni na tú prehadzovačku a zbadáš že či jje krivá,čo je krivé alebo je tam kde to predtým nebolo :hai:
30.03.2011 - 21:37:57
00
by som sa pozrel keby som mal bike, ale nechal som ho v servise, síce vôbec neviem načo :tmi:
30.03.2011 - 22:10:05
00
vyriesenie reklamacie s Canyonom:
ako som aj postol obrazky v tomto vlakne, na rame Canyon Nerve Am som nasiel prasklinu (nakoniec boli dve). ram som odoslal do Canyonu (kretenska posta si vypytala 33Eur a postovne trvalo skoro tyzden (5 pracovnych dni!!!)), hned na druhy den rano po prijati ramu sa Canyon vyjadril ze reklamaciu uznava a riesi ju vymenou celeho ramu, avsak nemaju ram v bielej farbe tak sa ma spytali ci suhlasim s ramom v ciernej. po mojom odmietnuti a otazke ci je mozne vybrat aj ine farby z tohto rocnika (dorazne zamietnutie, na vymeny su len cierne a biele ramy) sa nakoniec po telefonickom rozhovore pracovnik reklamacneho vyjadril ze ak pockam 2 tyzdne tak im pridu biele ramy. tak som cakal. tuto stredu mi pisali ze ram odosielaju (doruceny v piatok rano takze ani nie 2 pracovne dni!!!!!). pred chvilou som balik otvoril a vykukol na mna cierny ram. takze zhodnotenie: reklamacie vybavuje Canyon korektne a velmi rychlo, moja sa pretiahla na 4 tyzdne s tym ze sa cakalo na farbu ramu, preto som teraz taky rozladeny ze nakoniec sa cakalo zbytocne. uz sa mi to vsak nechce riesit takze idem skladat a vozit sa.. budem si musiet zvyknut na ciernu..
08.04.2011 - 12:25:01
00
Na Slovensku sa kradne vo veľkom, no by ma zaujímalo, kam sa podela brzdová kvapalina. A potom že brzda nefunguje... :^)

Prílohy:

hmm.jpg
hmm.jpg 159.83 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2011 - 20:54:02
00
Najprv daj dole gumku keď nám chceš ukázať, že nemáš minerál. hehe
A zavarenú prasklinu nám v rubrike neukážeš? V pondelok dáme cez ňu bezfarebný lak? hehe
08.04.2011 - 21:20:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up