Kto nenosi prilbu ako vy, je hazarder so zivotom;

Z cisto pragmatickych dovodov rozbita prilba boli menej ako rozbita hlava.
hlboko sa ospravedlňujem za ***** témy nepodstatnými vecami
Detto
31.03.2011 - 12:05:49
00
fajn ok..... :devil: :devil:

vraciam sa znova k našej téme:

Kto dnes po 16-17 hodke , hrádza AUT ? 1-2 hodky ?

Vierka nejdeš testovať ? Rád by som ten rám videl.
Ja budem tiež testovať posed (nové sedlo) a konečne po 15 rokoch sa vraciam k cestným pedálom ( dal som si darček na novú sezónu TIME RXS CARBON ...uff ..v pivnici som sa včera večer potil....treba si na to zvyknúť....)


Ja sa chystám, ale ešte by som ti zavolal na koľkú presne stíham, hneď ako skončím u zubára.
Najneskôr však na tú 17-tu by som mal stíhať. 8)
31.03.2011 - 12:19:56
00
Rastik a koho si viezol z hradze?
31.03.2011 - 13:35:45
00
Vierka nejdeš testovať ? Rád by som ten rám videl.

ak dnes pojdem,tak len hradza,aj to skrz nejake mapy a trasy...,ktore mi kasos slubil doniest :)

a prilby uz neriesme,kto chce nech ich nosi a kto nie, je to len cisto na jeho zvazeni.....
31.03.2011 - 14:02:52
00
Nechaj to tak - tí odchovaní na tlstých gumách nevedia, aké je to príjemné, keď teplý vetrík čechrá vlasy...
31.03.2011 - 22:55:49
00
Ja som zacinal na cestnom bicykli ;) .. a dlho som ziadnu prilbu nevozil. Je to kazdeho vec, ma to svoje pre aj proti. To suhlasim. Ale prist s takymto vyhlasenim o nevozeni prilby a potom sa cudovat, ze kazdy druhy k tomu napise nelichotivy post je naivne :) .. a btw, sam cestny bicykel je sam o sebe dost nebezpecna hracka :P
31.03.2011 - 23:10:41
00
Rasto, aj Martin bol na danom mieste v danom case.. nezabudol mi povedat, ze dotycny mal stastie, ze mal prilbu.. no aj napriek tomu si tu prilbu na hlavu neda!!
Raz som nemala na hradzi prilbu a mala som naozaj blby pocit.. ja naozaj neriesim, ze aky mam uces a ci mam make-up ;) no kazdy(a) z nas je iny(a).. a nasmu oblubenemu foristovi treba zazelat skore uzdravenie! uz je druhy z fora, ktory tam mal nehodu.. snad posledny!
01.04.2011 - 12:42:55
00
Nechaj to tak - tí odchovaní na tlstých gumách nevedia, aké je to príjemné, keď teplý vetrík čechrá vlasy...


dúfam,že ti bude rovnako teplo keď ti poisťovňa vystaví učet za operáciu lebky....takým ako ty to prajem.
01.04.2011 - 12:59:31
00
Bolo tu dosť ticho... však sú tu už aj navrátilci od mora alebo nie ?

Dnes výjazd do AUT a späť cez Jarovce a Obrátku a hrádza, drobné horské prémie, Berg a pod.

Typ výjazdu:
ostrý výjazd, simulácia závodného tempa na 1- 2 hoďky, "jazda na hrane" :devil:
zvyšovanie psychickej odolnosti pri vysokom tempe :envy:

Čas výjazdu:
asi okolo 17 hod (keď ma rodinka uvoľní a dostanem opušťák)

Odkiaľ:
z pod mostu Lafran. Petrž. strana

(do 15.20 hod prijímam prihlášky cez web), potom už len telefonicky s príplatkom.
20.04.2011 - 12:34:28
00
Zase som sa vozil sám. Dúfam, že nabudúce na niekto pridá.

Toť na toto:
http://www.gps-tour.info/sk/92/detail.76898.html
20.04.2011 - 22:35:51
00
Tak podla mna ked vecsina ludi vidi vyrazy ako zavodne, ci vysoke tempo tak sa ani neodvazi prist ;-)

Ja by som to aj niekedy rad skusil, aspon cast trasy, ale vacsinou uz mam v ten cas nieco ine naplanovane. Tak ako vcera vecer s kamosom 2 hodinovy MTB vyjazd (po obednom 1h squashi a poobednom 40min behu)... dnes poobede (po rannom behani) zase s inym kamosom cestny vyjazd (pravdepodobne na hradzu do AUT) otestovat jeho novy stroj :-) Ale hlavne to su vzdy pohodove tempicka (na hradzi AVG 26-28, 1,5h) a kratke trasy (MTB do 2 hodin). Cize napriklad pre mna to nieje velmi lahke trafit sa do niekoho vyjazdu. Snad sa mi to niekedy podari :-)
21.04.2011 - 07:03:20
00
Tiez sa rad niekedy pridam, aj to zavodne tempo mi vyhovuje (ale cez intervaly). Je ted ale naozaj tazke trafit sa do terminu. Cez vikend su vzdy preteky, po nich rege, seriozny trening teda mozno len (Po)-Ut-St.
21.04.2011 - 08:54:36
00
Bolo tu dosť ticho... však sú tu už aj navrátilci od mora alebo nie ?


ale ano,uz skoro 2 tyzdne a musim povedat(napisat), ze bolo velmi dobre a buduci rok si to nenecham ujst. Mozu lutovat ti co nesli ;)
Dnes sa idem este poobede trosku poflakat na bajku a zajtra ideme po vlastnej osi do Znojma a prejst si tam trosku okolie,samozrejme natazko. Taka lazo-plazo 4-dnovka :)
21.04.2011 - 11:13:31
00
Zase som sa vozil sám. Dúfam, že nabudúce na niekto pridá.
To je problém, ak na obed vyhlásiš, že o piatej chceš parťákov. A je jedno, či už napíšej, že chceš pretekať, alebo sa len tak pohodovo vyprdieť... Viem, že to máš problematické, ale na organizovanie partie je dôležitá pravidelnosť - urob si free napríklad dvakrát do týždňa a v určitú hodinu a toto začni propagovať. Každý týždeň v ten istý deň a v rovnakú hodinu. Napríklad viem, že keď prídem cez víkend pod starý most o jedenástej, tak je vysoká pravdepodobnosť, že tam nájdem pár ľudí, čo chcú ísť do Gabčíkova alebo do Rakúska.

Čo si pamätám, tak najlepšie bývali výjazdy z cyklistického štadióna - ak si tam prišiel v pracovný deň o tretej, mal si šancu, že niekoho nájdeš, kto čaká na partiu. No a o štvrtej to bola tutovka. Cez víkend v zime o desiatej, v lete o deviatej. Občas sa nás zišlo aj 30 kúskov - a to už bol slušný balík, ktorý museli rešpektovať vodiči aj na tak frekventovanej ceste ako je BA-Jur-Pezinok. A výhoda bola aj v tom, že niektorí chceli ísť rýchlejšie a špurtovať na každú tabuľu, iní pomalšie na vyjazdenie, ale vždy sa urobila skupinka (tá pomalšia), ktorá mi vyhovovala. Také čosi mi terazky chýba...
21.04.2011 - 21:58:55
00
To je problém, ak na obed vyhlásiš, že o piatej chceš parťákov. A je jedno, či už napíšej, že chceš pretekať, alebo sa len tak pohodovo vyprdieť... Viem, že to máš problematické, ale na organizovanie partie je dôležitá pravidelnosť - urob si free napríklad dvakrát do týždňa a v určitú hodinu a toto začni propagovať. Každý týždeň v ten istý deň a v rovnakú hodinu. Napríklad viem, že keď prídem cez víkend pod starý most o jedenástej, tak je vysoká pravdepodobnosť, že tam nájdem pár ľudí, čo chcú ísť do Gabčíkova alebo do Rakúska.

...


Samozrejme rád by som...
ale je nás tu viac (mali by aj na maratónoch zaviesť kategórie zamestnaný/ženatý/1 dieťa/2deti a pod) , česť výnimkám...
1. pracujem (zatiaľ)
2. starám sa aj o rodinu ( nakupujem......to niektorí ani nepoznajú takú činnosť...+ďalšie nepoznané činnosti)
3. starám sa o pubertálnu dcéru
4. starám sa o 2 ročnú dcéru
5 a občas sa musím postarať aj o druhú polovičku


...to sa s pravidelnosťou výjazdov totálne neznáša :devil: :devil: :devil:


Inak potrebujem ráno (6.45) v sobotu 23.04.2011 vodiča, lepšie by sa mi šlo cez Záhorie do Piešťan.
Na prihlásenie je ešte skoro, ved je len 22.15 a niektorí len začínajú ....
22.04.2011 - 22:09:26
00
keyboard_arrow_up