Tiez som bol vcera michalkov. Dakujem Zombimu za vycistenie. Chapem ze mu potom velkom dvojaku co tam este cely minuly rok lezal nezostalo dost sil na ten "jeden vacsi" a tak ten som spilil ja.
Inak ten krater po tom padnutom strome treba vidiet nazivo to je fakt sila :o

no nespominam si, ze tam ten strom lezal aj minuly rok(ak myslis prepileny strom na fotke)
ten vacsi som si chcel nechat nabuduce:) tak vdaka za prepilenie, kazdopadne je tam este co upratovat, mohli by sme spravit vacsiu brigadku niekedy.. pred potokom je hromada popileneho dreva a konarov priamo na chodniku, dal by sa z toho vytvorit aj maly mostik..
04.04.2011 - 13:30:11
00
no nespominam si, ze tam ten strom lezal aj minuly rok(ak myslis prepileny strom na fotke)
...myslel som iny, velky buk dvojca, cestou dolu za nim nasledoval skok a potom taka bazinka, ale ten asik spratali lesaci
ten vacsi som si chcel nechat nabuduce:) tak vdaka za prepilenie, kazdopadne je tam este co upratovat, mohli by sme spravit vacsiu brigadku niekedy..
...no brigadka by neuskodila ;) navrhni daky termin
pred potokom je hromada popileneho dreva a konarov priamo na chodniku, dal by sa z toho vytvorit aj maly mostik..
tam to ale vyzera tak, ze to tam este popracu lesaci, kedze tam tvoria tie kopky metrovice
04.04.2011 - 14:09:07
00
...myslel som iny, velky buk dvojca, cestou dolu za nim nasledoval skok a potom taka bazinka, ale ten asik spratali lesaci

uz viem, ten si odniesli minuly rok, aj ten dalsi, cez ktory bol spraveny skok
tam to ale vyzera tak, ze to tam este popracu lesaci, kedze tam tvoria tie kopky metrovice

asi to nakoniec popracu, len ktovie kedy, velke stromy odtiahnu rychlo, tie konare co ostanu pre nich asi nie su az take zaujimave, tak to tam lezi uz od minuleho roka..

termin: ja mozem vacsinou vo stvrtok, piatok,sobotu, alebo nedelu:)
04.04.2011 - 14:33:05
00
Dnes som bol michalkov singel...vdaka chlapci...az na ten ,,krater" a bordel pred potokom som to isiel vkuse...paradoxne je tam po zime suchsie ako po cely minuly rok...
Ak by bola brigadicka a nevycestoval by som z KE, rad vam v So al. Ne pomozem...
04.04.2011 - 16:30:13
00
caute, zatial som dostal jedinu, aj to neistu odpoved na prejazd trate kosickeho cyklomaratonu. fakt nema nikto zaujem na tuto spolocnu vyjizdku? termin by som navrhoval tuto nedelu. popripade by som bral aj nieco ine v okoli ke. popisujete tu celkom zaujimave trasy, tak nieco z toho. dik. s
05.04.2011 - 08:02:42
00
no neviem ci tu najdes vela ludi co s tebou pojdu kvazi na zaciatku sezony maratonsku trat.
05.04.2011 - 10:16:23
00
55km sa mi nezda az tak vela. ale nevadi. s
05.04.2011 - 10:24:13
00
Nejde o kilometre ;)
05.04.2011 - 10:37:07
00
asi neide o 55 km, ale skôr o "vhodno-nevhodné" cyklo-podmienky na trati...
(musim sa zrýchliť)
05.04.2011 - 10:37:46
00
ok, vpoho. asi to nema vyznam. chcel som nejaky spolocny vyjazd, preto ze trate na bike v okoli ke nepoznam a budem tam teraz tyzden. trat kosickeho ma napadla ako prva a mal som pocit, ze tu by som nasiel nejakych bikerov z ke s ktorymi by som pojazdil. omyl.
05.04.2011 - 10:48:52
00
no, asi takto, 55km nie je veľa, no na Jahodnú a s5 je to ďalších 20-25km, plus v tomto období je veľká časť maratónskej trasy nejazditeľná, nie je nič výnimočné, keď je aj koncom apríla na niektorých úsekoch meter snehu...ak chceš niečo pojazdiť v okolí KE a máš na to len tento víkend, treba skúsiť nižšie polohy - Jahodná, Vysoký vrch, maximálne Lajoška, ale aj tu sú teraz úseky na ktorých sa lesáci vyzúrili, takže by bolo najlepšie, ak by ti poradil niekto, kto pozná momentálnu situáciu (Zombi?)...ja plánujem tento víkend nejaký pojazd s Prešovčanmi, ale ak by z toho zišlo, dal by som si aj niečo v okolí KE, podmienkou je decentné tempo a normálne počasie, nechcem pri prvom výjazde zaprasiť nový rám...
05.04.2011 - 11:01:01
00
Asi si chcel napisat zablatit novy ram ;) Ten pojazd v PO je ten o ktorom sme sa bavili cca pred 10. dnami? Ze by sme sli spolu? sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/sarisske-pojazdenicko-t15194-5490.html
Aj ja zamyslam namotat Dijcka na pojazd, no ak to nevyjde, tak aspon u nas...cez vikend mam volno oba dni...Hmm?


Naposledy upravil Kidak dňa 05.04.2011 - 11:52:09, celkovo upravené 1 krát.

05.04.2011 - 11:25:47
00
Píše s diakritikou, takže zaprasiť je od slova prasa a nie zaprášiť odvodené od slova prach, a je presné ;)
05.04.2011 - 11:29:22
00
súhlasím s vami, vojaci :), myslel som zaprasiť ako ekvivalent slova zasviniť, o zaprášení momentálne nemôže byť ani reči :P

A áno, myslel som TEN pojazd...dúfam, že sa počasie do víkendu nejako skonsoliduje, lebo dnes to tu od rána vyzerá dosť na riť... :rain:
05.04.2011 - 11:41:49
00
Dohodnime sa, ze sa v piatok dohodneme...
...tu diakritiku som si nevsimol, moja chyba...
05.04.2011 - 11:53:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up