Kaktus bike Svätojurský MTB maratón

16.04.2011
1. kolo - Cyklomaratónska séria
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Svätý Jur - futbalový štadión (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (79)
_andrej_andrej25BikerChorchebikerka40Bluebiker20BonitobrachoBrudickbukobunocarlosCraObsDANOzPKduryEddie_GFiTo_lvFlinkerftakopyskhemoHenoHeno2hirwilsisrafelivodrnoizojamminjanoojanovargajaro180jasopetoJezusjnijogcarJohny1331Jostyjurajko1975kalcoKamikesalplemork racing bikelerniKKLubik_DKlubos73maja148MamelaManusmartin190martinantoni13martinlmmartinpavmilsumipo13mirec33mysterynerinomadpalobaciPipikovicrichardleRichi2909Robert1robozvRomanromanxskocko26slavomirkStanislawstawoStejutigeragontmaxTomas11Trancetritolunigenavulpecula
Prší 3 dni v kuse...pochybujem o nejakom preschuntí za jeden deň bez dažďa a pod mrakom :/
14.04.2011 - 10:45:54
00
Heno, ak ta tychto par kvapiek dokaze odradit od startovania, tak zabudni na Beskidy trophy, dobre ti radim ...
14.04.2011 - 11:00:24
00
to co tu bolo posledne dni nie je dazd ??? dazd bol na Salzke 2009...alebo na Horalovi 2008...alebo Sulov 2010...alebo...alebo...alebo...toto je pokropenie aby lepsie drzali plaste a neprasilo sa :)
14.04.2011 - 11:03:42
00
tmax: ano bude aj voda k dispozicii. dokonca vzdy ju davame aj do poharov, takze si mozes vybrat ci sa napijes normalneho, alebo nenormalneho napoja, ak mas stastie, tak aj za jazdy ;)

janovarga: pokial viem, uschovna zatial nieje v plane, ak by sa nieco zmenilo, dam vediet. odporucam ti najst nejakeho znameho a uschovat si veci u neho v aute.

Heno: je pravda, ze momentalne tu mierne prsi, ale od blatovych kupelov to ma veeelmi daleko. zajtra prsat nebude, trat oschne a v sobotu bude krasne a v kopcoch bude aj teplucko :)

lagonda: co sa ti stalo? :(



No k tej uschovni:
To je tiez jedna z tych veci, ze "za tie peniaze"- co tu bolo spomenute, je trapne, ze neviete mat k dispozicii jednu dodavku kde si ludia daju veci na prezlecenie, ked je maraton v aprili, tak sa to da cakat, ze sa treba prezliect do tepleho a sucheho oblecenia po dojazde. ( aj na Greenbiku to tak mali). Niekedy je lepsie nemat flasku vina k startovnemu, ale mat zabezpecene prakticke veci.
14.04.2011 - 11:07:28
00
dury...Beskidy som už zavrhol :D Ale dobre, nechám si to Teda otvorené...
14.04.2011 - 11:08:39
00
Silva: skus odhadnut kolko ludi uschovnu realne z tych 500(?) bude potrebovat - tych ktori pridu na maraton na biku z Blavy(blizke okolie neratam to uz sa mozu ist prezliect domov a vratit sa) bez toho aby na maratone poznali kohokolvek kto mat auto bude.
Flaska vinka je skvela vec - podla mna ovela krajsia spomienka na policke ako tricko ktore lezi zlozene v skrini a nikdy ho nevytiahnem...
14.04.2011 - 11:29:51
00
O bahenné kúpele nemám záujem. V sobotu budem teda radšej písať bakalárku...:/

za tie 2 dni prehánok z toho kúpele určite nebudú :)
14.04.2011 - 11:39:36
00
Prší neprší..., pred pár dňami bolo aj moc sucho pre jarné kvietky. :) Ako to vyzerá s traťou? Blatko, mierne blatko, alebo len vlhko? :wasntme:
14.04.2011 - 11:43:39
00
Silva: skus odhadnut kolko ludi uschovnu realne z tych 500(?) bude potrebovat - tych ktori pridu na maraton na biku z Blavy(blizke okolie neratam to uz sa mozu ist prezliect domov a vratit sa) bez toho aby na maratone poznali kohokolvek kto mat auto bude.
Flaska vinka je skvela vec - podla mna ovela krajsia spomienka na policke ako tricko ktore lezi zlozene v skrini a nikdy ho nevytiahnem...

odhadol by som minimálne polovicu účastníkov na BA+okolie.. a úschovňu by bralo minimálne 100 ludí.. mať suché a teplé veci na prezlečenie nieje odveci.. zhladom na počasie tiež zvažujem že sa tých pár km poveziem autom a nie na biku..
14.04.2011 - 11:56:28
00
a este druha cast otazky: kolko z bikovych dochadzacov nebude nikoho poznat kto by mal auto?
14.04.2011 - 11:59:40
00
Flaska vinka je skvela vec - podla mna ovela krajsia spomienka na policke ako tricko ktore lezi zlozene v skrini a nikdy ho nevytiahnem...


Tak ja si zasa myslim, ze tricko by bolo ovela lepsie...tak ako minuly rok, to je najlepsia pamiatka.
Flasu vina si kupis v ktoromkolvek obchode vypijes ju a flasu zahodis...na co by mi bola prazdna flasa na policke?

A k tomu pocasi...ak zajtra a v sobotu nebude prsat tak to bude idealne.Ved vccera prsalo iba obcas a dnes som ziadny dazd nezaregistroval- iba nejake mrholenie:)
14.04.2011 - 12:06:34
00
Ad uschova veci: Organizator sa nemoze spoliehat na to, ze kazdy na takejto akcii bude niekoho poznat. Uschova veci by mala byt sucastou kvalitne zorganizovaneho podujatia rovnako ako moznost umytia seba aj bajku, moznost parkovania, moznost obcerstvenia atd.

Ad tricko/flasa/ponozky/dusa/satka/dres/svetlo/multikluc/pumpa/vino/akakolvekinasomarina: Toto bude vzdy individualne a kazdemu sa paci nieco ine a niekomu nic. Preto by vzdy mala byt pri prihlaseni sa v dostatocnom casovom predstihu moznost zvolit, ci suvenir chcem (a o to sa mi zvysi startovne - nic nie je zadarmo) abo nechcem. Vtedy organizator vie vopred na com je a ma s tym minimalne starosti. Potom uz tie starosti rastu snad exponencialne. Nie nadarmo existuje taka pekna skratka, ze KISS...
14.04.2011 - 12:24:54
00
A k tomu pocasi...ak zajtra a v sobotu nebude prsat tak to bude idealne.Ved vccera prsalo iba obcas a dnes som ziadny dazd nezaregistroval- iba nejake mrholenie:)


tieto slová mi dodávajú nádej, radšej to týmto uzavrime :D vždy so strachom otváram tému a čakám príspevky o bahenných kúpeľoch...
14.04.2011 - 12:37:43
00
Tak ja si zasa myslim, ze tricko by bolo ovela lepsie...tak ako minuly rok, to je najlepsia pamiatka.
Flasu vina si kupis v ktoromkolvek obchode vypijes ju a flasu zahodis...na co by mi bola prazdna flasa na policke?


prazdna flasa ma peknu etiketu :$ nehovoriac o tom ze po 7mych sezonach (v mojom pripade) sa uz tych triciek nazbiera celkom dost...

anyway - nevravim ze uschovna je ako napad zla - ale prezentovat to takym sposobom ako Silva ze na tomto maratone prudko zlyhava organizacia (aj jej predchadzajuce prispevky) a za startovne nedostaneme dostatocnu hodnotu |(

KISS je skvela vec avsak nemozes povedat ze flaska vina(akakolvek ina somarina) = konkretna hodnota v ramci startovneho. Praveze tento sposob je KISS - co ked niekto nechce ostat na tombolu? znizi sa mu startovne o 1E34centov?
14.04.2011 - 12:47:40
00
Blatovy masaker urcite nebude, v nedelu sa v Karpatoch uz prasilo od sucha, nijak zvlast vela nenaprsalo a pôda je v Karpatoch piescita, takze velmi rychlo usycha. Samozrejme, lesacke rozbabrane cesty je ina kapitola, ale ani tak to nebude nijak zle. Navyse aj fukalo. Ak by odteraz neprsalo a bolo 17-20 stupnov, s vetrom a slnieckom, tak si trufam povedat, ze v sobotu by to uz bolo cele suche.
14.04.2011 - 12:52:45
00
keyboard_arrow_up