ten vodic je ch*j (tak ako aj vodic, tak aj ako charakter!) na prehadzovacku sa vykasli, bud rad, ze ti nic vazne nie je ;)
29.03.2011 - 20:47:47
00
To že som nabúral doň je moja vina! To si priznávam! :!: Ale to že odyšiel a ani som sa nepostavil :x Dúfam že má za toto krásnu dieru v kufri...
29.03.2011 - 21:05:02
00
Buď rád, že nezostal, ešte by si mu platil opravu tej diery...
30.03.2011 - 07:20:44
00
Ja som mal hlúpy pád tiež teraz v nedelu. Ostal som stáť na križovatke a dával prednosť kamionu a nejakému osobáku za nim .Sedel som a pravú špičku tretry som mal na zemi, lavá zapnutá v pedále.Neviem čo som robil nejako som sa vrtel a už som aj letel na zem.Lavú som nestačil vytrhnúť tak to bolo na tvrdo :@ .Kamionista ma asi videl a čumel do zrkadla a skoro vybehol na chodník. :tmi: Trepal som sa tam ako mucha na chrbte aj s bikom.,potom sa mi podarilo vypnúť aj druhý kufor. Našťastie si to odniesol "len" lavý dual pekným škrabancom. :y:
30.03.2011 - 15:28:14
00
Jeden historický. Dúfam, že to tu už nebolo.

Prílohy:

1128.jpg
1128.jpg 48.65 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2011 - 18:42:01
00
Pád to síce nebol ale prešiel som "skratkou" cez tie mini kríčky :whew:
Príloha:
Cestou - necestou.jpg
Cestou - necestou.jpg 122.34 KiB thumb_up0thumb_down

a ten komár si chcel asi odpiť bez toho aby musel sosák zavŕtavať :lol:
16.04.2011 - 21:20:28
00
Lubik ja mam dva take srami nad kolenom a tak isto som letel cez taky dobry kricek s asi takymi 5-7mm ostnami... :)

dodo
18.04.2011 - 09:27:25
00
Kokos
Lubik ja mam znameho chirurga, ak chces tak ti vybavim, on ta da dokopy.
Z poistky kolko vytrieskas?
18.04.2011 - 11:50:31
00
Ha ha ha
Fotka to skresluje - ale môžme sa baviť o tom, kto ho má väčšieho (daj niečo Ty) :^)

moderátori - prosím zmazať tú moju fotku - Ďakujem asi to tu pohoršujem
18.04.2011 - 18:28:17
00
lubik to mas este v pohode.Ked sme pri tych miniskrabancoch.Mne sa do svalu na nohe zapichli 2 1-1,5cm kusky konara(ostali v nohe) asi 2r dozadu(este som mal NRS-ko). Nic hrozne keby sa mi to nestalo v polke vyjazdu a domov som to mal este asi 30km po terene :D . Lesaci vtedy robili poriadky asi ako teraz. :y:
dodnes tam mam peknu jazvu.
tu je to vidiet(lepsiu foto nemam je to vyrez) fotene pred cca. rokom a pol
upload.simplydesign.sk
18.04.2011 - 19:27:43
00
Ha ha ha
Fotka to skresluje - ale môžme sa baviť o tom, kto ho má väčšieho (daj niečo Ty) :^)

moderátori - prosím zmazať tú moju fotku - Ďakujem asi to tu pohoršujem



Ok, v pohode. Ja ti verim. Len som nemohol odolat to nekomentovat.
Tak sa predsa nehnevaj
18.04.2011 - 21:37:01
00
;) Ja sa neviem hnevať
18.04.2011 - 22:24:08
00
Pridám aj ja zo svojho. Stalo sa pred dvoma rokmi v júli, keby aspoň niekde v teréne ale prd! ráno pri ceste do práce. Čakal som na priechode pod Novým mostom v BA na zelenú, keď naskočila postavil som sa do pedálov a naplno zabral - raz, dva a na tretíkrát preskočila reťaz a ja som hodil ukážkového tigra cez riadidlá. Smola bola, že som si to nasmeroval ľavým lakťom priamo na obrubník takže ten si odniesol celých 90 kg mojej skromnej hmotnosti. Keby som padol na hlavu nič by sa nestalo ale na prilbe nebol ani šrabanček, rovnako nikde na tele nič ani ranka, akurát na stehne zozadu modrina ako dve dlane - od sedla. Takže všetko si odniesol ľavý lakeť. Výsledok vidíte: otvorená trieštivá zlomenina ľavého lakťa, krvi tam po mne zostalo ako po zabíjačke, odvoz RZP na Kramáre, 4 hodiny skladanie na operačke - titanová dlaha a 10 skrutiek. Odvtedy som na bike-u nesedel. Ako som už inde písal zanechalo to bohužiaľ trvalé následky, tá ruka už nefunguje tak ako by mala ale k bike-u ma to znovu ťahá, trochu rekreácie by som si rád doprial. Tak si to vychutnajte :!:
BTW: Nikdy sa mi nepodarilo nájsť ľudí, ktorí mi tam pomohli - neznámy chalan mi vzal bike do roboty a popoludní doviezol drahej domov (vravel, že pracuje v Dell na Einsteinovej), veľmi milá mladá dievčina ma celý čas držala za ruku, utierala zo mňa krv a ďalší chalanisko (o tom som si zapamätal, že robí v nemocnici na Heydukovej) vytiahol z ruksaku svoje ponožky a stiahol mi nimi ruku nad lakťom. Týmto im znovu veľmi ďakujem aj keď ostali pre mňa anonymnými.

Prílohy:

Komentár súboru: a ešte raz zvnútra
sroby v ruke 1.jpg
sroby v ruke 1.jpg 369.5 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: ..a takto zvnútra
sroby v ruke dva.jpg
sroby v ruke dva.jpg 503.34 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: takto to vyzeralo zvonku...
PICT6805.JPG
PICT6805.JPG 104.87 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2011 - 14:05:17
01
No do prdele :headbang: rehabky ti uz skoncili ked je to 2r spat? pomohli?
Ja som prave s predlaktim a laktovym klbom doma za spolocnosti drotov a srobu. Mna zrazilo auto na bajku (presiel do protismeru a tam si ma nasiel).

Dufam, ze sadnes este na bajk, pre mna je to stale sport cislo jeden :muscle:

Prílohy:

Komentár súboru: Este pred 2ho operaciou
001.JPG
001.JPG 20.57 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil sogi dňa 26.04.2011 - 14:37:28, celkovo upravené 1 krát.

26.04.2011 - 14:19:49
00
no ty si ale iný fešák! :D
tie drôty vyzerajú fakt sexi :lol: držím prsty nech sa to dá do pôvodného stavu
rehabka zabrala sčasti, ten lakeť bol už načatý dva roky predtým, vykĺbil som ho na kolieskových korčuliach, lekár mi vtedy povedal, že to je ťažký úraz a že som si to mal radšej zlomiť, tak som mu urobil radosť. pol roka po úraze mi tie železá z ruky vytiahli ale ani napriek intenzívnej rehabke (kua tá erdeg baba čo ma tam trápila bola ako z kultového sadlo-maslo filmu) sa ju nepodarilo úplne narovnať, nejde vystrieť, chýba cca 10-15 stupňov a tiež keď dám ruky pred seba dlaňami nahor tak je dokriva, taká vyosená smerom von :envy:
26.04.2011 - 14:35:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up