Jarná klasika 2019

01.06.2019
3. kolo - Road Cup 2019
Preteky jednotlivcov
Poprad (Slovensko)

Propozície
pani tento rok bude padov presne tak isto ako minule roky..trat sa nemeni ..je velmi nebezpecny start zhladom na kvalitu a skusenosti startovneho pola...nikomu nemusim hovorit ako jazdia poliaci ktorych pride aspon 100 :tmi:

stara trasa bola podstatne lepsie kopec na smokovec preriedil vykonnostne cyklistov a kto nato mal tak si to v pohode dosiel do Kezmarku...ist 20km dole kopcom si mozu dovolit akurat tak skuseny pretekari a nie splaseny hobbyci ktory sa idu v zjazde ukazat na spicu a pritom hodia take vlny ...skor cunami !!!

klasiku som nesiel uz 2 roky a nechystam sa ani tento rok aj ked som mal ten pertek velmi rad!
26.04.2011 - 18:00:33
00
a nedalo by sa apelovat na organizatora ze je to nebezpecne zvolena trat ? zeby to zmenil na start v PP ?
26.04.2011 - 19:00:14
00
Ved uz aj Tatry tour sa nejde z PP ale zo Smokovca je start aj ciel a tak pochybujem , ze ten start presunu.
26.04.2011 - 20:18:11
00
Ten úsek zo Spišskej Belej po Šarpanec je už opravený, je tam nový koberec, takže by to nemalo byť také nebezpečné. A myslím, že štart mohol dať kľudne z EUROCAMPU. Nie je to frekventované, je to do kopca a v Tatr. Lomnici by bol už pelotón roztrhaný a samozrejme jazda bezpečnejšia. Tí menej výkonní by sa nemotali tým najlepším, pretože väčšina nevie jazdiť v pelotóne. Lenže to "PITKO" by musel používať aj "brain", no nie?! :fubar:


ten usek sice opraveny je ale nie cely,z kotliny este asi 1km zostal v povodnom tankodromovom stave,a inak pocul som aj to,ze by sa mohlo ist z kotliny do belej po cyklistickom chodniku.co by bol riadny masaker.

ja sice jarnu klasiku nemusim ale aj tak som rad,ze tu v okoli PP robi aspon niekto nejake preteky.
26.04.2011 - 22:41:47
00
nooo ak by sa islo po cyklochodniku bolo by paradne, len co spravia s tymi tyckami v strede asi iba odmontovat :doh:
27.04.2011 - 07:19:47
00
Pan Pitko nezmeni nic na svojom preteku ..ma stale istych 300 a mozno aj 400 pretekarov takze je mu to uplne jedno ...ako keby som pocul jeho slova ...nevedia jazdit ...a vlastne ma aj pravdu vela ludi sa precenuje a potom to takto dopadne ...vela pretekov sa zacina dole kopcom ,diery a tak a nikde to tak nelieta ako na Jarnej klasike ... :lol:
27.04.2011 - 08:25:29
00
treba nechat nech sa vsetci pozabijaju v zjazde a tych zvysnych co preziju sundat v kopcoch
29.04.2011 - 08:08:14
00
sice som nesiel klasiku ale tatry tour, tych maratonov v rakusku mam odjazdenych hodne tak viem porovnavat...
keby boli vsetky maratony a preteky na slovensku take ako klasika alebo tatry tour tak by to bola parada. nemozem na organizaciu tychto podujati povedat kriveho slova, za tie peniaze je to uplna pohoda. ak si dobre pamatam dostal som vtedy nejake ponozky, casak, nejaku chemiu a po dojazde slusne jedlo na listok v jednej z restauracii v poprade. v pohode sa dalo zaparkovat, trat aspon v poprade bola celkom dobre zabezpezena a oznacena. atmosfera na starte uzasna, ludova hudba, pohlad na tatranske kopce.. no parada, to tuto na dolniakoch nemame ;)

sice to nema s organizaciou nic spolocne, ale den pred pretekmi - v piatok - som rotrhol gate a nemal som nahradne.. tak som vletel do nejakeho cykloobchodu do tatier a snazil som sa nieco zohnat. mali tam nejake meridacke, len nemali moju velkost. majitel obchodu mi svojou ustretovostou vyrazil dych - ponukol mi ze ma bude cakat s mojou velkostou v sobotu na starte tatry tour. tak sa aj stalo, napriek tomu ze obchod otvaral o hodinu neskor..

:y:
29.04.2011 - 09:21:17
00
Tak to ma byt!
Super pristup ma aj suncycle.....
29.04.2011 - 12:15:58
00
Vacsina obchodnikov je ustretovana ak si znali veci a pomerov
29.04.2011 - 12:44:13
00
inak pominule roky sa chodilo cez strbske pleso a ked padol svah na ceste tak to dali cez stolu a mengusovce , cesta je uz ale hodnu chvilu opravena ze ci to nechaju tak cez stolu alebo to vratia cez strbske pleso ?
29.04.2011 - 17:57:50
00
Strbske pleso malo stale nieco do seba :)
29.04.2011 - 18:17:31
00
Páni,
nie som člen jazykovedného ústavu a toto nie je kútik slovenského pravopisu, ale čítať niektoré vaše príspevky je hrôza.
A to ste mnohí, čo sa uchádzate o štátnu službu a máte stredoškolské vzdelanie.
Ak ste skutočne tak "vzdelaní", tak si nastavte na počítači pravidlá slovenského pravopisu a riaďte sa počítačom, ak budete vôbec vedieť na čo vás upozorňuje. (To je tá červená vlnovka
pod chybne napísaným slovom). Hanbím sa. :fubar:
04.05.2011 - 18:57:45
00
ty pocuj sak daj konkretne rad si poopravym svoj bezmekcenovy a dlznovy pravopis ....
04.05.2011 - 19:24:49
00
Indurain nesud druhych ale zacni najskor u seba.Mas pri mene yng yang tak by si mal nieco o tom vediet.Urcite si vsetkym prispevkom od tych ...... co sa za nich hanbis porozumel a tak im ukaz cestu inym sposobom aby Ta nasledovali.Myslis ze niekomu pomoze ak ho nejaky pocitac opravi?Zaklad je aby dotycny nad tym pouvazovali a ak to pochopia tak maju vyhrane.Ale toto by malo trapit ich a nie nas......
05.05.2011 - 14:07:54
00
keyboard_arrow_up