ja stale hovorim o nejakom lahuckom poskriabani, fotiek sa asi nedozijeme, cize mozme debatit do mrtva.
Myslim, ze bike bez skrabanca na pulte nenajdes(ak je uz zmontovany)
02.05.2011 - 20:05:53
00
No mňa by viac ako škrabanec (kt. bude aj tak viac) naštvala olúpaná farba na zoxidovanej trubke.
02.05.2011 - 20:09:33
00
tak to ano, to JE dovod na reklamaciu. :@
02.05.2011 - 20:16:17
00
len upresním, že sa nebavíme o nejakom konkrétnom biku od Kubicu...píšem všeobecne...a naopak, bikov so škrabancami je minimum, predsa nikto by nechcel mať na predajni obité biky...veď už takmer všetky chodia balené samostatne v krabiciach, takmer komplet zmontované, obalené, opáskované...ľudia za svoje peniaze predsa nechcú nejakú 2. triedu...
02.05.2011 - 20:23:25
00
Ja zas konkrétne k Haibikom.
Osobne mi to príde smiešne riešiť každý mikro škrabanec na biku s veľmi dobrou výbavou za danú cenu, čo Haibiky nepochybne sú. Na jednej strane ušetriť čo najviac a na druhej škriepiť sa kvôli každej maličkosti. To že za porovnateľnú cenu kúpi človek bike bez škrabanca, ale napr. s nepružiacou vidlou je trocha rozdiel.
Byť predajcom, kašlem sa aj na taký kšeft kvôli nejakému skúpemu puntičkárovi.
02.05.2011 - 20:51:23
00
S tými škrabancami súhlasím ... aj keď nie je škrabanec ako škrabanec. Myslím že záleží aj na tom kde bol. Ak to bolo niečo na spodnej trubke kde sa po najazdení prvých 10 km nazbiera toľko odrenín od kamienkov, tak to naozaj nie je hodné riešiť, no tiež by mi vadilo ak by som sa mal pri každom pohľade na bike pozerať na škrabanec na hornej rámovej trubke.
Doteraz som kupoval 3x nový bike ... prvý bol Trek a potom 2x Haibike a priznávam, že vždy som si pozeral rám aspoň z bokov a z vrchu a hľadal som práve nejaké škrabance, no našťastie som nikdy nič nenašiel. ;) lebo tiež by som sa voči tomu ohradil :!: Avšak všetko sa dá riešiť a dohodnúť sa, pokiaľ zákazník chce tovar kúpiť. Ak vyslovene hľadá chybu aby mal dôvod nekúpiť, alebo ak si myslí že takým spôsobom ešte zníži cenu, je to už o inom ...
03.05.2011 - 06:53:28
00
aby sme sa vratili k teme, ak veduci neklame tak pan ktory sice prisiel 140km aby si kupil bike (a uz vopred boli dohodnuti na cene) bol vyslovene odrbavac, ktory sa spoliehal na dobrotu predajcu. hlavne ked boli dopredu dohodnuti a jeho bike by sa skladal z troch bicyklov co v inej predajni moze cakat asi len velmi tazko...
03.05.2011 - 08:29:32
00
vedúci: ako som predpokladal... neserioznost na prvom mieste. clovek co tam bol somnou mi povedal ze som mal k vam este dobry pristup.. ze on by to uz s vami neriesil a siel prec.. clovek ktory chce predat sa nesprava ako Vy!!!!!!!! a toto co ste sem dal je iba vasa cast pravdy....
04.05.2011 - 00:12:26
00
mnavak: ty budes asi pekne obmedzeny clovek... ale budis...
04.05.2011 - 00:14:21
00
pre mnavak-nechapem co sa stale zastavas, ty si tam bol ked ho kupoval?ja by som tiez nezniesol na novej veci nejake nedostatky v tomto pripade skrabanec
05.05.2011 - 19:59:42
00
dnes mi prišiel balík, u kubicasport som si objednal bike - na základe vašcih cenných rád CTM Caliber New 2010. komunikácia s obchodom - 1, ochota a odbornosť - 1, rýchlosť reakcie - 1, spôsob a kvalita doručenia - 1 (hoci tu už doručuje kuriérna služba ale aj tú si treba vedieť vybrať). bike bol zabalený ako porcelán, vzorne a poctivo, nikde ani škrabanček, bike čistučký, nastavený, jednoducho plug-and-play. jediné čo mi pokazilo radosť je fakt, že ma ráno seklo a nepodarilo sa to rozohnať ani injekciou takže pár dní budem bike len leštiť a hladiť očami. Celkovo som s prístupom, jednaním a kvalitou poskytnutých služieb a tovaru maximálne spokojný.
06.05.2011 - 18:35:34
00
keď chce niekto špeci bike nech si ho vyskladá.. keď chce bike z katalógu nech si ho kúpi a neremcá.. každý by chcel top výbavu za 15€ alebo rovno zadarmo a potom ešte bude strúhať formu na internete omg..
kubica mi je ukradnutý, ale s prihliadnutím na ohlasy a meno mám pocit že chyba bude niekde inde než v škrabanci :lol: h*vno by som vychádzal v ústrety špekulantom, ak chce zmeniť 3-4 veci nech, ale prehadzovať 3 biky ťažko.. nech si kúpi ten čo mu najviac vyhovuje a tam zmením tie 3 veci a dovidenia..

inak súhlasím že je rozdiel škrabanec a škrabanec.. ja som škrabance nehladal ešte ani na jednom biku :) pokial nebijú do očí tak tam proste niesú.. po prvej jazde ich je hneď 10 ani neviem ako.. nejaká olúpaná farba, preliačiny to už sme inde..
06.05.2011 - 18:51:18
00
Ja mam bike od Kubicu a musim vyjadrit spokojnost.
U mna sa skrabanec neobjavil, no vzhladom na to, ze ma dost maly priestor a kopec bajkov v predajni, tak sa to da ocakavat. Navyse ziadny predajca vam nebude prehadzovat komponenty podla zelania. Navyse testovacie jazdy, ktore som tu v okoli akosi nezazil tiez mozu privodit nejake skrabance. Ja osobne som u Kubicu vyskusal 4 bajky a az piaty mi sadol.
Ako bolo vyssie spomenute .....za tie peniaze, kvalitu a vybavu co ponuka Haibike by som skrabanec neriesil.
07.05.2011 - 16:35:59
00
ja som si tiez kupoval bike od kubicu na dobierku pocas velkonocnych sviatkov. dost som riskoval lebo som z kosic, ale vsetko prebehlo ok, rychlo, skvela cena. nanestastie som si az dnes vsimol ze mam krive 2 kazety. kubica nebol velmi poteseny, ked som mu ohladom toho zavolal, ale ustupil a posielam mu tie kazety na reklamaciu. ako to dopadne vam dam vediet.
09.05.2011 - 23:19:29
00
mnavak: ty budes asi pekne obmedzeny clovek... ale budis...

neviem preco by som mal byt obmedzeny ja... ale ked myslis
10.05.2011 - 09:42:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up