Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
to už je dlhe roky takto... z čias ešte keď som tu nebol a ešte trochu do zadu, kvôli tomu že občania Fintic boli blazni, sice par ich tu stale je.... a mladši si teraz z toho robia haluze :fubar:
05.05.2011 - 21:38:38
00
Ja si pamätám, že sa im hovorilo "Údolie lietajúcich nožov"
05.05.2011 - 21:54:51
00
Ahojte. Boli ste dnes na biku? Ja som si dal na krosovom biku po asfalte PO-Kysak cez Bzenov, Janov , Radatice, Ruske Peklany a spat. Bola riadna kosa, navyse vracal som sa uz so zapadom slnka, po tme. :x
Dnes sa mi stala aj jedna neprijemnost. Majstroval som s mojim tlmicom RS Monarch, skusal som rozne nastavenia. Otvoril som aj vzduchovy ventil a nevedomky vypustil prilis vela vzduchu, cim som aj skoncil :wasntme: . Chcel by som vas poprosit, nepomohli by ste mi to dofuknut spat, ci mam skocit do servisu? Zatial nevlastnim pumpu. Dik
06.05.2011 - 00:10:55
00
Kludne sa mozes zastavit u mna, dofukame...
06.05.2011 - 00:17:31
00
... Zatial nevlastnim pumpu. Dik

:o ... tak to mas najvyssi cas :)
06.05.2011 - 11:04:17
00
Prida sa niekto na zajtra - hruby smer PO-Kendicky kriz-Kysak-Janosikova basta-Velka lodina-Presov?
Odchod medzi 9-10. 0917 072 536
06.05.2011 - 21:57:33
00
Skromna otazocka. Kade je najlepsie z Presova do Hertnika? Najlepsie t.j. teren (nemusi byt taky pre AMEN) alebo malo frekventovana cesta. D.
08.05.2011 - 08:58:03
00
Malo frekvetovana cesta
PO- Nizna sebastova- Fintice - Zahradne- Hertnik
teren
Po- Sidlovec - Kanas -sedlo straze-okolozahradneho polnou cestou do Terne -Hertnik

Pozri Minikinove trasy, viem zu tu daval jednu po ktorej isli z BJ na Sarissky hrad cez Cergov Hertnik Kanas a budes mat aj GPS, rpipadne sa pohrabem v mojich trasach a mozno najdem ...

edit: sorry som si splietol Hertnik s Hradiskom, ale aj to moze byt lebo z Hradiska je to uz len kusok na cergov a dole je uz Hertnik.

ak by ste nechceli stupat na Cergovsku chatu tak potom je asi najlepsie ist zo Zahradneho cez Mosurov, na konci cigani, Geraltov , smerom na Zavadku a v polovici odbocit na polnu a cez les do Osikova, uz len Frickovce a si v Hertniku.
08.05.2011 - 09:07:17
00
Dakujem. Zvazujeme dat dajak dohromady Cergovsku chatu. Bardejov uz ma zle vlakove spojenie tak lepsie z Presova.
08.05.2011 - 09:20:48
00
Asi najlepsie by bolo ist cez spominany Osikov a Hertnik hore a cez Hradisko navrat, na kedy to planujete?
08.05.2011 - 09:31:41
00
Len vcera nas to vo vlaku napadlo. Takze ziadny termin. Musi byt dost sucho aby sme sa nenadreli umyvanim bikov?
08.05.2011 - 09:57:06
00
Ist na Cergovsku chatu z Hertnika je najhorsie riesenie, je to cele po asfalte. Na Cergovsku chatu existuje spusta ciest, niekde je asfaltu viac, niekde menej:
1. PO- Kanas - Gregorovce - Uzovce - Sarisske Sokolovce - Drienica - Cervena Voda - Jakovany - Olejnikov - Lutina - Majdan (vsetko bocne asfaltky, polne spojky medzi dedinami v podhori Cergova), alt. vlakom do Pecovskej N. Vsi, potom dalej Olejnikov...
Z Majdanu dolinou a terenom bud na Cergovsku chatu po zltej TZ alebo asfaltkou do sedla Priehyba, odtial hrebenom na Cergovsku chatu cez Horosovik, Javorinu, ... (cca 10 km).
2. PO- Kanas - Gregorovce - Hubosovce - Bodovce (potial asfalt, ak je sucho, da sa Hubosovce - Bodovce polnou spojkou), z Bodoviec ciastocne lesnou asfaltkou, potom zvaznicami okolo Lysej na hreben, hrebenom od Lysej na Cergovsku chatu.
3. PO (Sidlovec) a zacina teren, modrou TZ do Kanasa (Bodas), dalej "motorkarskym" obchvatom okolo Kanasa lesom medzi Straze, zjazd lukou do Terne, okolo ciganov lesnou asfaltkou dolinou smer Cergovska chata. Asfaltka konci po cca 5 km, dalej je to len teren az na chatu. Naspat cez Hradisko do Terne (teren), opat pomedzi Straze do Kanasa (teren, da sa aj inou cestou, ako bol prichod), dolinou do PO (teren).
Trasa 1 je najdlhsia, s najvacsim podielom asfaltu, trasa 3 je max. teren, minimum asfaltu (ak neratam lesnu asfaltku z Terne). GPS nemam (mozno ma Luho), vhodny by bol miestny sprievodca, keby termin nekolidoval s nasim zajazdom do Montenegro (18.5. - 29.5.) a tiez nie buduci vikend, tak sa mozem podujat.
08.05.2011 - 10:30:18
00
2 luho, peterg Celkom by sa mi pozdavalo ak mas (mate) chut dat to dohromady po vasom navrate z Ciernej hory. My ideme o mesiac neskor, takze za primerane :lol: pohostenie by sme vas vzspovedali aj o Ciernej hore. :bow:
08.05.2011 - 11:26:59
00
Za primerane pohostenie nie je problem :lol:
Pripadne ak bude zaujem u tunajsich bikerov, mozme dohodnut PO/KE vyjazd na chatu ;)
08.05.2011 - 12:37:40
00
Udaj spotrebu aby som vedel ci suhlasit. :rofl:
08.05.2011 - 12:40:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up