ahoj,
kupil som si novy bike a uz pri prvej jazde sa mi zdalo ze mam zle nastaveny predny menic lebo som pocul trenie retaze. tak som si povedal ze nebudem saskovat po servisoch a fixnem si to sam. vyriesil som to tak ze som troska pootocil menic a trenie bolo odstrane.
Na skutocny dovod trenia som dosiel dnes, ked mi sa mi pocas jazdy rotrhla retaz. nitovacku som poruke nemal, tak som siel do servisu. po oprave, ked sa retaz skusala sa mi zazdalo ze mam na kazete osmicku. veduci si to obzrel a zhodnotil ze mam 2 kolesa krive. skonstatoval, ze to bude vyrobna chyba scim suhlasim nakolko som kazetu nenarazil.

tak sa vas chcem opytat, ci sa mi retaz rotrhla zasluhou krivej kazety a tiez ci to mam dat na reklamaciu, pretoze predajcu mam az v ziline a ja som z kosic. ked som volal z predajcom tak sa ohradil, ze bike bol 100% a mam mu poslat tu kazetu aby sa nanu pozrel.

poradite mi co mam dalej robit?
09.05.2011 - 22:56:29
00
poslať kazetu.. resp to aspoň odfotiť a pacnúť sem a ak z fotky bude skrivenie jasné poslať ju predajcovi hneď, možno uzná chybu rovno..
krabica nebola otlčená alebo niečo čo by naznačovalo poškodenie pri posielaní?

edit: časť vysvetlenia je post490770.html#p490770


Naposledy upravil CraObs dňa 09.05.2011 - 23:43:09, celkovo upravené 1 krát.

09.05.2011 - 23:30:08
00
,, 2 kolesa ´´ máš na mysli ozubené kolesá na kazete - teda pastorky? Koľko to ma odjazdené ?Neviem si predstaviť ako môžu byť krive ak sú tak to može byť vadná kazeta. Skús to teda poslať poštou alebo po niekom lepšie sa vybavuje osobne, teda ak nemajú zastúpenie niekde bližšie. Keďže vravíš, že to pozrel skúsený servisák. Neviem akej rady je tá kazeta, či ti nevyjde lacnejšie kúpiť rovno druhú a máš to vybavené bez čakania a môžeš jazdiť. Ešte jedna možnosť kúpiť druhú a túto vyreklamovať. Aj tak je to spotrebák časom využiješ aj tú druhú aby si nemusel čakať.
09.05.2011 - 23:37:35
00
proste pri otocani sa retaz pravidelne vychiluje z drahy. odfotit sa to neda, pretoze napohlad je vsetko v poriadku je to vidiet len pri toceni. krabica bola v poriadku a bike som este nikde nenarazil. zajtra idem do servisu kde mi to demontuju, snad to bude len zle namontovane a budem moct ist do hor.

inak shimano sgx a odjazdene 200km


Naposledy upravil kristian.tinx dňa 10.05.2011 - 00:00:49, celkovo upravené 2 krát.

09.05.2011 - 23:54:05
00
Držim palce daj vedieť ako si dopadol
09.05.2011 - 23:59:23
00
keyboard_arrow_up