no odrazka sa mozno zrusili.. ale osvetlenie biku vzadu cervenym a v predu bielym neoslepujucim svetlom plati nie?
btw tu uz ide o vase zdravie takze svetlo je vo vasom zaujme aj ked neni zo zakona..
08.02.2007 - 11:39:07
00
asi tak nejako, behat po cestach bez svetla v noci je len pre samovrahov...
08.02.2007 - 13:26:58
00
zadne svetlo je echt dobra vec. strcim do vrecka ked viem ze pridem domov za tmy. dal by som si za freeridovy bike aj karicku na zeleninu to mi za zivot stoji. nehovorim ze som zastanca zakona co sa tyka tychto blbolsti ale co ty vies ktory vecerny navrat z lesa po ceste domov bude tvoj posledny....
19.02.2007 - 10:23:32
00
ja mam v zadu vsade reflexne pasky a ked maju nieco policajti proti co sa stava zriedka tak sa aspom pobavim a prchyyyy...
.
23.02.2007 - 09:22:47
00
Šleha?
akoze vybava je OK. ale ten dizajn. sak by som sa citil ako papagaj. hlavne tie rafy. - odrazky - to uz tu boli spravne poznamky - stojan a t d. poriadny bike ma toho co najmenej.
svetlo vzadu je echt dobra vec - ide o zivot - bo staci 10 min. po ceste a zetne ta nejaky ozran. odrazka? fizlom sa na dobrom biku nezastavuje.
horsie je ked jazdis na sobiku - to im neuteces. :lol:
to s tym zakonom, idem studovat.....akurat teraz som spravil autoskolu a co vo vyhlaske je ze dve od seba nezavisle cinne brzdy musi bicykel mat. a o svetlach je tiez ze musis mat za znizenej viditelnosti , a to je vzdy ked sa zotmie.vzadu cervene a vpredu biele.tie cisla § neovladam ale bolo to tam - no nechcem zavadzat - kuknem to.

jFab - skus mi poslat odkaz na tu spominanu pravnu chaoticu - kde si to vicital - dufam ze na nete - aby si mi poslal odkaz: ak chces samozrejme. tak potom napis na temu potrebujem radu - zvaranie Alu, tam si to kuknem diki.
a stymi svetlami co to rozoberate - vzadu svietim, vpredu nie - a jazdim po chodnikoch - samozrejme zas porusenie zakona ale pre bezpecnost sa vyhybam cestam - a po namesti si to svihaju uz len fakt manici :?
ale Bezpecnost - je fakt 1rada vec!!!!!!!davajte si bacha a dozadu vzdy svetlo. cuzte
23.02.2007 - 11:04:48
00
logo: z www.zbierka.sk si stiahni vyhlasku 116/97. Tam mas napisane, aku vybavu ma mat bike. Potom si stianhi zakon 725/2004 a ten v § 115 zrusuje v celom zneni vyhlasku 116/97 ale o povinnej vybave bicykla sa nezmienuje.
23.02.2007 - 17:49:32
00
Mozno dotycny v terene ani nejazdi. Moj krstny polis mi hovoril ze vacsinou nezastavuju bikerov pokial maju aspon zadnu blikandu. Myslim ze dotycny bude bud moc mlady alebo nejaky banik co dochadza do prace 10 km. To sa mi vybavy ked vidim ten bike. Skratka ten bike trpi.
27.02.2007 - 14:48:10
00
keyboard_arrow_up