to snáď nemyslíš vážne že aj tu sú tie vyskakujúce reklamy |(
07.05.2011 - 21:22:41
00
tak pred 2-3 dňami aj namňa vyskočila nejaká NIVEA, ale to bolo všetko.. v jedinom okne, jediný krát.. najprv to aj mňa nasr*lo ale keď sa to nezopakovalo neriešil som..
07.05.2011 - 21:40:06
00
viem že je to hlúposť ale nedal by sa do hlavičky témy vložiť záber z webkamery ako toto? :$ každý deň by som videl aké je tam počko a nemusel by som klikať kade-tade :angel:

www.holidayinfo.sk
13.05.2011 - 14:06:09
00
Moze sa to pridat k akcii ako odkaz na webkameru (v admine; mas k tomu pristup). Aby to zobrazovalo ako obrazok - neviem, podla mna to bude ludom vadit, nakolko je to velky obrazok. Ale porozmyslam nad tym.
13.05.2011 - 14:13:55
00
nazdar
Nedala by sa doplnit do fora moznost triedit temy podla abecedy ako to byva na inych forach? lebo dost casto hladam nieco a v "hladat" mi to nenajde a potom preliezat konkretne temy je dost zdlhave a takto by to bolo prehladne podla mna dost . Diky za odpoved
15.05.2011 - 14:57:29
00
chces medzi 13k temami hladat podla abecedy? :rofl:
15.05.2011 - 17:50:48
00
Ano presne tak
priklad som v Obsah fóra » Ostatné » O hocičom a tam ked budem hladat nieco tak mi dost pomoze ked bude moznost listovat v temach nie len podla toho kedy v ktorej kto dal posledny prispevok pretoze potom ich to (tie temy) dost porozhadzuje , ale ak by tam bola moznost si zvolit pekne abecedne: Všetky témy, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z

tak by to prehladnosti urcite pridalo.
a neviem co je na tom smiesne ved takmer kazda druha tema je uz niekde len pod inym nazvom a autor to nenasiel ani cez hladat. mozno keby tam bola aj takato moznost tak by sa k slovu dostali aj kurna stare temy. ale tak ved bol to iba navrh .
16.05.2011 - 08:54:57
00
myslim ze by ti taketo vyhladavanie vobec nepomohlo... vacsina tem sa vola ,potrebujem poradit ,pomoc ,ktory z bikov ,novy bike ,problem... atd atd..
16.05.2011 - 09:17:15
00
Myslim, ze to nie je dobry napad nemesishard. Temy nemaju logicke nazvy. Ked chces najst nieco o nejakom biku od Specialized, vacsinu aj tak nenajdes pod S. Na to sluzi sekcia recenzie - ale bohuzial nema vela prispievatelov.

Vyhladavanie (bud to vo fore, alebo to googlovske v hlavicke) by malo zvladnut najst vsetko, co potrebujes. Radenie podla abecedy je pri velkom pocte tem a nekonzistentnych nazvoch tem nepouzitelne.
16.05.2011 - 10:51:10
00
Ja by som navrhoval nieco urobit s nazvami tem je to stranse ked nazov topiku je ako v tomto pripade Ahojte... viewtopic.php?f=5&t=26078&view=unread#unread

Bud prepisovat alebo upozornovat autorov.


dodo
16.05.2011 - 11:06:59
00
no ale ak by sa upozornovalo na nazov temy tak potom uz by moznost zoradit temy nie len podla casu posledneho prispevku celkom bodla. aspon by tie temy zacinajuce na "poradte" atd boli pekne pokope a lahsie by sa orientovalo :-)

ale tak to zrejme vidim iba ja takze nevadi. Mtbiker mi vyhovuje aj takto a dakujem, ze tu je :y:
16.05.2011 - 12:01:07
00
Mas pravdu - ak by sa upozornovalo, islo by to. Pri desiatkach novych tem denne to vsak bez cloveka, ktory to ma na zodpovednosti, nepojde. Nehovoriac o 13000 temach, ktore by sa museli premenovat.

Moj osobny nazor je, ze dodrzat strukturu nazvov je narocne a je zbytocne ludi do toho tlacit, ked mame technologie, ktore vedia informacie vyhladavat (a ludia to aj tak dodrziavat nebudu). Co si hladal a nemohol najst?
16.05.2011 - 12:13:17
00
Ak to bolo na mna tak nic som nehladal len mi to pride troska trhle dat topiku nazov hladam, ahojte, co poviete atd.... Mam rad poriadok tak mozno len taka unahlena reakcia :) Ked si ale clovek precita nazov topiku a zda sa mu ze by ho zaujal tak aj do neho vojde ak nie tak nie ale ak je tam ahojte tak tam musi ist kuknut ze o co tam ide....

Inak ked hladam tak ci uz pomocou funkcie hladat alebo googla sa k hladanej veci dopracujem :)

dodo
16.05.2011 - 12:27:24
00
Ta otazka bola pre nemesishard.

Nazvat temu 'Ahojte' je stupidne, na tom sa zhodneme vsetci. Ale ucit ludi strukturovat nazvy, aby boli konzistentne (Bike ~ Specialized ~ 2011 ~ Epic ~ Carbon - poradte kde ho kupim za €500) je marne.
16.05.2011 - 12:35:55
00
Tu množstvu ľudí nič nehovorí slovenská gramatika, nedokážu pochopiť 3 riadky súvislého textu bez smajlíkov (čím viac smajlíkov, tým pochopiteľnejšie) a niekto tu chce, aby štrukturovali názvy tém????
Dovoľte, aby som sa posmial... Však tí ani nepochopia, čo sa od nich chce.
16.05.2011 - 20:27:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up